Vilnius

Vilnius. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Vilnius“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Paulius

Sveiki, sodo name gyvename jau apie 25m. adresu Babinių 43, Vilnius, deja po tiek metų namo apšiuro, ir atėjo laikas keistį stogą, apšildymą, apšidytį sienas, ar galėtume mes su žmona gautį subsidijas namo renovacijai? dėkuj.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Saulė

Sveiki, man 40, vaikui 16, mano pajamos 900 EUR į rankas, dirbu pastovų darbą, jokių finansinių įsipareigojimų neturiu, išsiskyrusi, ar galėčiau gauti paskolą butui, kurio statybos metai 1989, kaina 45000 EUR, Vilnius, Antakalnio raj. Kokia preliminari pradinė įmoka gali būti? Kiek vaikui turi būti metų, kad nebesiskaičiuotų mano pajamos kartu su juo, norint būsto paskolos, ar 18 ar kol baigs universitetą, jei studijuos dieniniame skyriuje? Nuo kiek metų mano vaikas gali imti būsto paskolą, jeigu aš būčiau laiduotoja?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Saule, dėkui už klausimą. Preliminari įmoka, jeigu imtumėte paskolą būdama viena šeimoje, galėtų būti 200 eurų/mėn., bet priklauso nuo paskolos termino, būdo ir t.t. Dėl vaiko ir pajamų: vaikas, kuris baigia vidurinę mokyklą ir sulaukia pilnametystės (18 metų) bei pradeda dirbti ir nebereikalingas tėvų išlaikymas, gali būti laikomas suaugusiu ir jeigu pajamos, kredito istorija ir kiti parametrai leidžia, galėtų imti būsto paskolą (tačiau bankui tai būtų rizika), o taip pat esant tokioms aplinkybėms, Jūs skaičiuotumėtės kaip viena šeimoje. Vaikas gali būti Jūsų šeimoje kaip išlaikytinis iki 24 metų (jeigu nebus susituokęs, neturės vaikų), jeigu nedirbs ir mokysis mokymosi įstaigose.

+4Buvo naudinga
Erika

Laba diena, norėjau sužinoti, jei gyvenamoji vieta deklaruota Trakuose, o noriu butą su lengvatine paskola įsigyti Vilniuje, ar galima taip?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Taip, galima.

+3Buvo naudinga
Gintarė

Laba diena, Esame susituokę kartu su vyru ir norime iš Vilniaus miesto persikelti gyventi į Ukmergės rajoną. Ar galime pretenduoti gauti paramą iš valstybės būsto įsigyjimui. Aš taip pat esu našlaitė. Kur reikėtų tokiais klausimai kreiptis? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti kaip našlaitė. Jums reikėtų kreiptis į savo savivaldybę kur esate registruoti ir gauti pažymą paramai gauti. Tada su ta pažyma vykstate į bankus dėl valstybės remiamo kredito. Taip pat paskaitykite: viskas ką reikia žinoti apie paramą būstui.

+3Buvo naudinga
Ieva

Sveiki, Pagal pateikiamą informaciją (http://www.vilnius.lt/index.php?3170841039) teigiama, kad dviejų asmenų šeimai metinės pajamos turi būti ne didesnės nei 12546 Eur. Jau yra suformuotos metinės pajamų deklaracijos už praeitus metus. Pagal kurį pajamų deklaracijoje pateikiamą langelį reikia šią suma surasti ir kaip įsivertinti, ar yra galimybė gauti subsidiją būstui įsigyti? Beje, kada bus priimtas įstatymas šių metų subsidijoms gauti ir kada jos pasieks bankus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Pagal kurį laukelį tikrai negaliu pasakyti, tiesiog bus vertinamos Jūsų gaunamos pajamos į rankas per metus. Taip pat Vilniaus savivaldybės svetainėje yra neatnaujinti duomenys, kadangi nuo 2018 m. sausio mėn. pakilo VRP iki 122 EUR, tad ir suma dviems asmenims yra galima didesnė. Šiuo metu metinės šeimos pajamos 2 asmenų šeimai negali viršyti 15 006 EUR. Pažymos savivaldybėse turėtų būti ir vėl teikiamos artimiausiu metu (kovo 20-30 d.) manau jau bus galima gauti, tik prieš tai pasiskambinkite į savivaldybe pasitikslinti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Agnė

Sveiki. Esu prisiregistravus Kaišiadorių rajono savivaldybėje, mano draugas Trakų rajono savivaldybėje. Norime drauge pirkti pirmą būstą Vilniaus mieste. Aš dirbu Vilniuje. Ar yra kažkokia galimybė gauti lengvatą imant paskolą būstui įsigyti? Esame nesusituokę, vaiko neturime.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Pagal šiuo metu galiojantį paramos būstui įstatymą reikia būti susituokus ir turėti vaiką. Taip pat ši parama yra šiuo metu pristabdyta ir laukia naujo finansavimo. Daugiau informacijos rasite čia: Viskas ką reikia žinoti apie paramą būstui iš valstybės. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Lina

Laba diena, esame jauna šeima, man 26 m., vyrui 28 m., auginame 1 m. vaiką. Bendros šeimos pajamos 1500 Eur. per mėnesį. Gyvename Vilniuje, čia norėtume įsigyti ir butą. Ar apskritai galėtume tikėtis valstybės paramos įsigyti būstui? Kokio procentinio dydžio paramos būstui įsigyti, jaunai šeimai, galėtume tikėtis?

Atsakyti
Vita

http://www.vilnius.lt/index.php?3170841039

+4Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Manau, kad negalėtumėte pretenduoti, nes pagal šiuo metu galiojantį įstatymą, Jūsų pajamos viršija nustatytą ribą. Plačiau paskaitykite: Viskas ką reikia žinoti apie paramą būstui iš valstybės.

+3Buvo naudinga
ligita

Laba diena, esu vaiko priežiūros atostogose. Planavome su vyru imti paskolą, kai grįšiu į darbą. Paaiškėjo, į darbą nebe priims. Taigi kiek laiko reikia išdirbti naujame darbe, kad gauti paskolą? Paskolą norime gauti 30 000 eur, tiek pat turime. Butą planuojame pirkti senos statybos. Vilnius.

Atsakyti
Ra

pusę metų :) bet už tokią sumą galima butą ir be paskolos nupirkt...

Buvo naudinga
Ligita

Vilniuje? Jei taip tai išduokit paslaptį kur rasti butą už 30 000eur? :) Rajonai tinka tik Žirmūnai, pašilaičiai, Fabijoniškės, Jeruzalė, Santariškės (tvarka pagal svarbumą)

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ligita, dėkui už klausimą. Norint gauti būsto paskolą reikalingos 6 mėn. nenutraukiamo darbo pajamos. O galbūt vyro pajamos yra pakankamos gauti būsto paskolai? Kadangi reikia tik 30 tūkst., o pradinis įnašas bus 50%, bankams būtumėte patrauklūs klientai, žinoma jeigu Jūsų kredito istorija, pajamos, perkamas turtas tinkamas. Siūlau pasikalbėti su bankais, pateikite savo situaciją su keliais scenarijais: A) Jeigu dirbate dviese ir gaunate buvusį atlyginimą; B) Jeigu šeimoje dirba tik vyras.

+4Buvo naudinga
Kistina

Sveiki, norėčiau pasidomėti plačiau apie valstybės paramą būstui įsigyti. Ar mes turėtume teisę ją gauti? Esame jauna šeima su vaiku (tiesa, nesame susituokę, ar tai turi įtakos ar ne? Mums 32 ir 34 metai. Vaikui 1,5 metų. Ar amžiaus apribojimai yra jaunai šeimai?)

Norėtume įsigyti ne pirmąjį būstą, bet padidinti gyvenamą plotą. Dabar gyvename 1 kambario bute, bendras plotas 20,84 kvadrato. Pirmasis būstas pirktas nesinaudojant lengvata. Norėjau pasidomėti dėl metinių pajamų ir turto dydžio, nes internete randu skirtingą informaciją. (vilnius.lt puslapyje radau vieną informaciją, o Swedbank puslapyje kitą). Ar visiems rajonams taikomi tie patys apribojimai? Juk kainos didmiesčiuose ir mažuose miestuose skiriasi. Mūsų turimo būsto vertė preliminariai būtų gal apie 28-30 tūkst. (tikslios vertės nežinau). Kaip skaičiuojamos metinės pajamos. Aš šiuo metu vaiko priežiūros atostogose tai skaičiuojamos bus metinės pajamos? Ar paskutinio mėnesio pajamos kaip kad bankai vertina imant paskolą? Vyras oficialiai gauna minimumą plius komandiruotpinigiai. Tai skaičiuojamos oficialios pajamos per sodra gaunamos ar ir komandiruotpinigiai įskaičiuojami? Kiek metinės pajamos neturi viršyti? Dėkui už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimus. Dėl valstybės paramos būstui įsigyti Jums reikėtų kreiptis į savivaldybę, kurioje esate deklaravę gyvenamąją vietą ir sužinoti ar galite pretenduoti į subsidiją. Jeigu atsakymas iš savivaldybės bus teigiamas, tuomet su pažyma Jums reikės eiti į banką per 15 dienų nuo jos išdavimo dienos. Taip pat paskaitykite reikalavimui subsidijai gauti čia.

Teorija ir tai kas rašoma tinklapiuose dažnai skiriasi nuo realybės ir praktikos. Patarčiau daug negalvoti ir užsirašyti į konsultaciją su bankų vadybininkais, kuriems išdėstytumėte savo poreikius ir pageidavimus. Kadangi situacija Jūsų tikrai yra nestandartinė, tad tikslaus atsakymo elektroniniu būdu ir nežinodami Jūsų kredito istorijos ir kt. faktorių pateikti negalėsime.

Dėl komandiruotpinigių priklausomai nuo specialybės ir jų mokėjimo dažnumo, o taip pat priklausomai nuo bankų bus įskaitoma 100% arba tam tikra dalis. Motinystės atostogos taip pat priklauso nuo to kiek laiko jose esate, kokia bendra situacija. Šie visi klausimai bus atsakyti, kai susitiksite su bankų atstovais.

+2Buvo naudinga
Tadas

Laba diena, Norėčiau sužinoti, kokio maksimalaus dydžio paskolą galėčiau gauti būstui. Esu nevedęs, 28m, vieta - Vilnius. Pradiniam įnašui turiu 32000eur. Dominantis paskolos dydis apie 120000eur. Šiuo metu gyvenu su tėvais. Mėnėsio pajamos atskaičius mokesčius 1400eur.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Jūsų gaunamų pajamų dydis dažniausiu atveju manau būtų per mažas gauti 120 000 eur paskolą. Reikėtų padidinti pajamas. Bet kokiu atveju reikia kalbėti tiesiogiai su bankais, kadangi bankas įvertinęs situaciją gali pateikti kardinaliai skirtingą pasiūlymą, galbūt ir teigiamą.

Prašome užpildyti būsto paskolos paraišką ir sulauksite konkrečių bankų pasiūlymų.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų