Komensacija

Komensacija. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „komensacija“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Reda

Sveiki. Esame jauna šeima. Vyras, 28 metai, žmona 34 metai, dukrytei 3 metukai. Vyras yra našlaitis. Gyvename Kaune. Klausimas, ar būtų įmanoma gauti kompensaciją iš savivaldybės, siekiant įsigyti pirmąjį būstą Kaune ar Kauno rajone? Ačiū už info.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Reda, dėkui už klausimą. Taip, manau, kad galėtumėte pretenduoti į valstybės paramą. Jums reikėtų nuvykti į savivaldybę ir paprašyti, kad įvertintų Jūsų galimybes gauti paramą. Gavę pažymą su pažyma vykstate į bankus ir imate valstybės remiamą kreditą, kuris finansuos 10% arba 20% kredito sumos, priklausomai nuo to, kokia parama bus nustatyta.

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki, 2015m ėmėme paskolą bustui, nebuvome susituokę, bet esame bendrasavininkai. Šiuo metu turime vaiką ir esame susituokę, mėnesinės pajamos 650eur. Ar galime tikėti paramos kaip jauna šeima pirmo busto paskolos kurią jau turime dalies kompensacijos? Gal šiuo metu galime pasnaudoti suteikiama kompensacija remontui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Ne, deja jau per vėlu. Reikia prieš perkant būstą suforminti dokumentus dėl paramos. Remontui parama neteikiama.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų