Lengvatiniai kreditai

Lengvatiniai kreditai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „lengvatiniai kreditai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Marius

Sveiki, ar vyriausybė yra numačiusi lengvatinius kreditus dirbantiems su individualia veikla?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Smalsutė

Laba diena. Turiu subsidiją 20 proc. Tačiau šiai dienai visi bankai yra išnaudoję lengvatinius kreditus. Turiu galimybę gauti paskolą, turiu pradinį. Įstatyme numatoma, kad subsidija galima panaudoti po paskolos paėmimo. Ar bankas gali suteikt kreditą, neteigiant, kad lengvatiniai kreditai jau išdalinti (per mėnesį laiko). Ar tiesiog imt paskolą ir pamiršt tą subsidiją.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Smalsute, dėkui už klausimą. Šiai dienai, ministerija patikino, kad pinigų bankuose paramoms yra. Papildymas buvo 2018 m. liepos 1 d. Kreipkitės į bankus.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų