Parkingo vieta

Parkingo vieta. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „parkingo vieta“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Akvile

Sveiki, perkame butą naujos statybos. Ir statytojas pareiškė kad perkant butą, privaloma pirkti ir parkingo vietą, kuri kainuoja dar papildomai ir nemažai. Ar tai teisėta? Ar gali tai būti privaloma?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Akvile, dėkui už klausimą. Žinoma, kad teisėta. Pardavėjas gali parduoti kaip tik nori.

+3Buvo naudinga
Gražina

Sveiki, Norėjau paklausti, kaip išduodama paskola tuo pačiu metu perkant butą su parkingo vieta. Mūsų atveju su statytoju buto nuolaida suderėta, taip, kad mes gauname parkinga dovanų, tačiau sutartyje nurodomos objektu kainos atskirai ir gaunasi, kad butas yra pigesnis keliais tūkstančiais, tačiau yra pažymeta pilna parkingo kaina. Galutinė suma sutampa su suderėta, tačiau kaip bankas į tai pažiūrės - vertins galutinę sumą ar kiekvieno objekto atskirai? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gražina, dėkui už klausimą. Priklausys nuo namo ir įformintos parkingo situacijos. Jeigu turto vertintojas galės parkingą įvertinti kartu su butu ir bus galima įkeisti jį hipotekoje, tai bankas galės finansuoti kartu su butu. Daugeliu atvejų bankų vadybininkai žino naujos statybos butus ir situacijas dėl parkingo finansavimo - rekomenduoju pasitarti tiesiogiai.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų