Parma būstui

Parma būstui. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „parma būstui“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Akvilė

Sveiki, kokia dabar situacija su parama jaunoms šeimoms? Esu eilėje 130, ar šiuo laikotarpiu dar yra lėšų paramai? Ar galima tikėtis greitu metu gauti šią paramą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Virginija

Sveiki, noriu pasiteirauti ar kaip vienišas asmuo galėčiau gauti kokią paramą pirmam būstui Kauno mieste, jei darbo užmokestis atitinka reikalavimus, dirbu Kaune, tačiau esu registruota kitame mieste?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Virginija, dėkui už klausimą. Ne, parama būstui vienišiems asmenims nesuteikiama.

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki, norėčiau įsigyti butą Kaune. Mano pajamos per mėnesį 475€. Ar man priklausytų kokią nors parama pirmajam būstui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Nepriklausytų, nes parama suteikiama tik susituokusioms šeimoms arba turintiems vaikų.

+3Buvo naudinga
Dovilė

Sveiki, įdomu mums dėl paramos būstui, esam 4 asmenų šeima, vienas vaikas su sunkia negalia, vyras dirba užsienyje, pajamos kronomis ar įmanoma mums kažką gauti? Būstą esam išsirinkę, taip pat įdomu kokiame banke.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Reikia individualaus šeimos vertinimo. Dėl vaiko negalios gautumėte paramą, tačiau yra ir kitų faktorių, Jūsų šeimos bendros pajamos, pajamų kilmė ir ar bankas sutiks išduoti būsto paskolą. Bankai šiuo metu neišduoda būsto paskolų gaunantiems pajamas užsienio valiuta. Kreipkitės į savivaldybę ir bankus detalesniam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų