Pasiaiškinimas

Pasiaiškinimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pasiaiškinimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Evelina

Sveiki, planuojam imti būsto paskolą, pajamos išneša, bet vyras prieš 14 metų turėjo nedidelių skolų, bankas prašė parašyti pasiaiškinimą, ar gali bankas dėl to neduoti paskolos?

Atsakyti
Simas

Jeigu senosios paskolos buvo pradelstos trumpai ir po to padengtos, tai neturės įtakos paskolos išdavimui. Jeigu pradelsimas buvo ilgas, arba buvo pradelsta didelė suma, tai bankas jus vertins kaip padidintos rizikos klientus ir gali neišduoti paskolos arba išduoti, bet siūlyti didesnes palūkanas, negu kad siūlytų esant švariai istorijai.

Buvo naudinga
Ruta

Sveiki, pateikėme būsto paskolos paraišką Swedbanke. O jie atmetė, nes įžvelgia riziką bankui. Pasiaiškinimas jų, kad aruodas.lt pamatė mūsų perkamą butą, o ten kaina nurodyta 45 000, o mes paskolos prasom su 50 000 įvertinta verte. Kas čia per nesamonės? Pardavejas nori gauti 50 000 už tą butą, o skelbimas iš seniau ten įdėtas. Beliko kreiptis į kitą banką? Ar tas kitas bankas nematys, kad buvo atmesta mūsų paskola dėl to? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už situacijos pasidalinimą. Na, matote bankai vengia visokių įmanomų sukčiavimo būdų ir jeigu banko turto vertinimo ekspertai teigia, kad turtas nėra tiek vertas - jie neprisiima finansuoti. Bankai nežiūri dėl ko buvo atmesta būsto paskola, tiesiog Jūs pateiksite dokumentus ir bus vertinamas turtas bei kiti Jūsų šeimos faktai. Atminkite, kad turto vertinimo ataskaita turi būti pateikiama iš bankui tinkamų vertintojų sąrašo.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų