Pinigų susigrąžinimas

Pinigų susigrąžinimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pinigų susigrąžinimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Deividas

Sveiki. Turiu klausimą, davėm užstatą už pirkimo būstą buvo pasirašyta preliminari sutartis 1000eurų. Sutartis baigėsi spalio 30 dieną. Turejom nusipirkti iki tos dienos bet vis jie delsė ir nieko nespėjo. Dabar norint susigrąžinti pinigus jie sako kad kol nebus naujo pirkėjo jie neatiduos pinigų bet jau sutartis pasibaigusi ka butu galima pasakyt arba kaip butu galima susigrąžinti pinigus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Reikia vadovautis sutartimi ir jeigu pardavėjas pažeidžia sutarties sąlygas, reikia reikalauti, kad jas vykdytų, jeigu nevykdo - duoti į teismą.

+3Buvo naudinga
Agnė

Sveiki, esu pasirašiusi rezervacijos sutartį namo pirkimui, tačiau atvykus meistrams įvertinti namo būklės ir parengti sąmatos buvo pastebėta, jog nuo lubų bėga vanduo ir slampa namo sienos. Ar galiu susigrąžinti pinigus už rezervaciją nors sutartyje šis punktas gali būti ir neįtrauktas? Ar galima tai skaityti kaip statytojo paliktu broku?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Reikia vadovautis sutarties punktais, jeigu matosi akivaizdus brokas ir apgavystė bei pardavėjas nesutinka grąžinti rezervacijos mokesčio - kreiptis į teismą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų