Skola iš tėvo

Skola iš tėvo. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „skola iš tėvo“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Edvard

Sveiki. Ruošiuosi skolintis 30 tūkstanćius eurų iš savo tėvo ir 25 tūkstanćius eurų iš svetimo žmogaus. Noriu paklausti,ar man reikia jų sutikimo su notaro patvirtinimu ir ar šiems pinigams bus taikomas NPD mokestis? Jeigu bus,kaip kaip to išvengti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvard, dėkui už klausimą. Tėvas gali dovanoti pinigus ir taip nebus mokesčių, o svetimas žmogus turės susimokėti GPM nuo gautų palūkanų. NPD mokestis nebus taikomas, tik GPM.

+3Buvo naudinga
Rimantė

Laba diena. Yra tokia situacija. Būdama nepilnametė (17) netekau mamos. Nesuprasdama ką pasirašau- priėmiau jos palikimą ir skolas. Kol mokiausi prie manęs niekas nesikabino dėl tų skolų- tik prie mano tėvo. Nutraukus studijas- gavau sąskaitos areštą, skolą po truputį moku iki dabar, kuri buvo padalinta solidariai tiek man tiek mano tėčiui, bet moku aš, kadangi tėvas yra paskelbęs bankrotą. Ar ši skola turės neigiamos įtakos norint gauti banko paskolą būstui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimante, dėkui už klausimą. Kartais norisi pasakyti "life is a bitch", bet nepasiduokite - Jūs esate jauna ir tikiu, kad viską susitvarkysite. Situacija į kurią pakliuvote yra nedėkinga ir manau, kad tai gali turėti neigiamos įtakos tiek imant būsto paskolą, tiek daugelyje situacijų. Jeigu planuojate būsto paskolą, labai patariu kuo greičiau viską išsiaiškinti ir vykti į TOP3 bankus pasikalbėti ir išsiaiškinti bankų požiūrį į Jūsų situaciją. Jeigu požiūris bus neigiamas, vykite po metų vėl išsiaiškinti. Svarbu nenustokite, tvarkykitės ir gerinkite pati savo kredito istoriją. Daug ir sąžiningai dirbant galite daug pasiekti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų