Vartojimo paskola dirbantiems užsienyje

Vartojimo paskola dirbantiems užsienyje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vartojimo paskola dirbantiems užsienyje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Nerijus

Labas rytas. Aš gyvenu ir dirbu uk, bet noriu paskolos Lietuvoje. Nekilnojamo turto turiu. Norėčiau plačiau apie paskolas. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nerijau, dėkui už klausimą. Daugiau informacijos apie paskolas galite rasti Bankai.lt portale ir jau užduotuose klausimuose bei atsakymuose. Dirbantiems užsienyje ir gaunantiems pajamas užsienio valiuta šiuo metu yra sudėtingiau gauti būsto paskolas. Plačiau apie būsto paskolų gavimą tiems, kas gauna pajamas užsienio valiuta, rasite čia.

+3Buvo naudinga
Aurimas

Sveiki, Ar galima gauti vartojimo paskolą dirbant Norvegijoje? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Reikia daugiau duomenų apie situaciją (suma, paskirtis, kredito istorija), įmanoma, bet ne visur, dažniau atsakymas bus neigiamas nei teigiamas Lietuvoje veikiančiuose bankuose ir unijose.

+4Buvo naudinga
JI

Ar kuris Lietuvos bankas suteikia vartojamąjį kreditą, dirbančiam užsienyje, jau daugelį metų su neterminuota darbo sutartim. Be to kas savaitę siunčiame nuo atlyginimo santaupas į savo Lietuvišką sąskaitą po nemažą sumą, iš kurių ir atidavinėtume skolą. Tiesiog užtrunka laiko, kol dabar reikalinga suma susikaups iš mūsų siunčiamų taupymui pinigų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Reikia žiūrėti individualiai situaciją, tačiau nemanau, kad suteiks. Kai negyvenate Lietuvoje ir neturite jokių čia įsipareigojimų, bankams gali tekti gaudyti vėją laukuose.

+3Buvo naudinga
Smug

Imkite paskola toje salyje kur gyvenat, pereikit bankus, kredito unijas ten bus simta kart lengviau gaut paskola nei Lietuvoje, kadangi ten dirbate legaliai ir baikite tas nesamones su pinigu siuntinejimu i lietuviska saskaita

Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų