Pervedžiau 10eu į Revolut kortelės sąskaitą, bet užsisakyti neleidžia, kodėl?

Sveiki, noriu užsisakyti kortelę, pervedžiau 10eu į revolut kortelės sąskaitą, bet užsisakyti neleidžia, kodėl? Nors pastoviai atsiunčia pasiūlymus gauti nemokamą kortelę. Bandant užsisakinėti nukreipia į plano atnaujinimą premium arba metal. Live chat nieko dorai neatsako:(( S.

Sigitas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigitai, dėkui už klausimą. Na, reikia rašyti tiesiogiai į Revolut live chat arba jų Facebook. Tik jie gali pasakyti kame problema.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų