Revolut metal

Revolut metal. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „revolut metal“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Alva

Laba diena, Buvau užsisakiusi "metal" Revolut kortelę, jau keletas mėnesių moku už ją po 13,99 eur. nors fiziškai jos neturiu ir nesinaudoju. Kaip galėčiau jos atsisakyti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Alva, dėkui už klausimą. Visi nustatymai yra per programėlę. Parašykite per programėlę į Revolut live chat, kad norite atsisakyti ir kad jos negavote. Jeigu kortelės negavote, paslaugos negavote - prašykite grąžinti pinigus.

+3Buvo naudinga
Sigitas

Sveiki, noriu užsisakyti kortelę, pervedžiau 10eu į revolut kortelės sąskaitą, bet užsisakyti neleidžia, kodėl? Nors pastoviai atsiunčia pasiūlymus gauti nemokamą kortelę. Bandant užsisakinėti nukreipia į plano atnaujinimą premium arba metal. Live chat nieko dorai neatsako:(( S.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigitai, dėkui už klausimą. Na, reikia rašyti tiesiogiai į Revolut live chat arba jų Facebook. Tik jie gali pasakyti kame problema.

+3Buvo naudinga
Eimutis

Sveiki, Nemokamam Revolut fizinės kortelės gavimui pervedžiau 20 EU. Bandau pasirinkti kortelę, bet man leidžia pasirinkti "metal" arba "Sidabro". O man reikia -"Bazinės"

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eimuti, dėkui už klausimą. Turėtų rodyti standartinės kortelės pasirinkimą. Jeigu nepavyksta, rašykite į Revolut live chat programėlėje.

+3Buvo naudinga
Joana

Laba diena, turiu VISA Revolut kortelę, ar kelionės metu kortelės turėtojas yra draustas ir bagažas?

Atsakyti Dalintis
Tomas

Su nemokama kortele - ne. Reikia tureti Premium arba Metal plana.

Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų