Kiek žinau Revolut anstoliai pasekti jau gali, o kas vyksta su Monese sąskaita?

Sveiki. Kiek zinau Revolut anstoliai pasekti jau gali. O kas vyksta su Monese saskaita? IBAN yra ne lietuviskas. Vieni sako saskaita anstoliai pasiekti gali. Taciau zinau zmoniu kurie nauduoja ne vieberius metus ir nieko. Tai klausimas butu gali ar negali anstoliai blokuoti Monese saskaita? Jei gali, mazdaug per kiek laiko yai nutinka?

Darius
Atsakymai
Alberto

Naudoju monese apie puse metu dar neblokavo

Buvo naudinga
Aivaras

Sveikas, pasidalinsiu patirtimi, revolut yra registruota lietuvoje todėl jau gali pasiekti, o monese, tai priklauso kurią sąskaitą turi eurais ar gb, jei gb tai tavo saskaita yra Anglijoje tai iki jos po Brexito jiems bus labai sunku prisikasti, o jei eurais tada tavo saskaita yra vieno iš Eurozonos šalių. O ten jie gali pasiekti. Bet jiems nors ir gali pasiekti tavo monese sąskaitą, jiems tai irgi nepigiai kainuoja, jie duos užklausą į tą šalį ir sužinos kiek tavo sąskaitoje ir koks pinigų bendras srautas/apyvarta disponuojama. Ir jei ten turi atsidėjęs 14k gali jų vieną dieną ir nerasti, bet jei ten nekaupi o tik naudoji einamoms lėšoms po vieną kitą tūkstantuką tai turėtų būti ramu. aš asmeniškai atsidariau Monese kelias sąskaitas ir sąskaitas GB, kai reikia daugiau laikyti perkeliu į UK GB sąskaitą, o kai disponuoti ir pajamas gauti naudoju Eu sąskaitas. PS: jei kelsi eu į gb kai gb kursas pakritęs ir atvirkščiai tai gali gautis kad pasiimsi daugiau negu pasidėjai

+15Buvo naudinga
Otilija

Turiu monese 4metus anstoliu taip pat nemazai bet su sask voskas gerai.

+7Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų