Monese sąskaita

Monese sąskaita. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Monese sąskaita“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
ROLANDAS

Sveiki, turiu monese sąskaitą kaip daryt pavedimą į seb banką?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Darius

Sveiki. Kiek zinau Revolut anstoliai pasekti jau gali. O kas vyksta su Monese saskaita? IBAN yra ne lietuviskas. Vieni sako saskaita anstoliai pasiekti gali. Taciau zinau zmoniu kurie nauduoja ne vieberius metus ir nieko. Tai klausimas butu gali ar negali anstoliai blokuoti Monese saskaita? Jei gali, mazdaug per kiek laiko yai nutinka?

Atsakyti
Alberto

Naudoju monese apie puse metu dar neblokavo

Buvo naudinga
Aivaras

Sveikas, pasidalinsiu patirtimi, revolut yra registruota lietuvoje todėl jau gali pasiekti, o monese, tai priklauso kurią sąskaitą turi eurais ar gb, jei gb tai tavo saskaita yra Anglijoje tai iki jos po Brexito jiems bus labai sunku prisikasti, o jei eurais tada tavo saskaita yra vieno iš Eurozonos šalių. O ten jie gali pasiekti. Bet jiems nors ir gali pasiekti tavo monese sąskaitą, jiems tai irgi nepigiai kainuoja, jie duos užklausą į tą šalį ir sužinos kiek tavo sąskaitoje ir koks pinigų bendras srautas/apyvarta disponuojama. Ir jei ten turi atsidėjęs 14k gali jų vieną dieną ir nerasti, bet jei ten nekaupi o tik naudoji einamoms lėšoms po vieną kitą tūkstantuką tai turėtų būti ramu. aš asmeniškai atsidariau Monese kelias sąskaitas ir sąskaitas GB, kai reikia daugiau laikyti perkeliu į UK GB sąskaitą, o kai disponuoti ir pajamas gauti naudoju Eu sąskaitas. PS: jei kelsi eu į gb kai gb kursas pakritęs ir atvirkščiai tai gali gautis kad pasiimsi daugiau negu pasidėjai

+15Buvo naudinga
Otilija

Turiu monese 4metus anstoliu taip pat nemazai bet su sask voskas gerai.

+7Buvo naudinga
Daiva

Sveiki. Sesė vakar iš Londono išsiunte pinigus į monese sąskaitą ir šiandien dar nėra, per kiek laiko ateis pinigai?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ignacijus

Sveiki, yra tokia situacija turiu monese saskaita, iban yra angliskas, bet dirbu lietuviskoje idarbinimo agenturoje komandiruotes principu vokietyjoje, klausimas yra toks 1 ar agentura gali bendradarbiauti su anstoliais ir pervesti jau nuskaiciuota alga? 2 ar anstoliai gali matyti monese saskaita be kaskokiu es tipo leidimu? 3 ar anstoliai automatiskai nuskaito pinigus nuo saskaitos? O gal jis tai daro rankiniu budu? 4 jai rankiniu budu tai gal galiu pervesti pinigus i paypal ar skrill ar kaska panasaus? Dekoju uz atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ignacijau, dėkui už klausimus. Deja, nelabai galiu pakomentuoti anstolių darbo, nes nežinau. Berods Monese veikia pagal Anglijos įstatymus, tad šiuo atveju anstoliai nelabai gali pasiekti tokių sąskaitų. Tačiau tiksliai negaliu pasakyti. Reikia mokėti skolas :)

+11Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų