IBAN

Iban. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „iban“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Kotryna

Labas vakaras, kyla nesklandumų pervedant iš Swed banko į Revolut, to padaryti tiesiog neleidžia, o Revolut sąskaitoje jau kaupiasi minusas už premium plano mokestį. Kitos sąskaitos neturiu. Kaip dar galiu papildyti savo Revolut sąskaitą, kad galėčiau padengti minusą ir uždaryti sąskaitą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kotryna, dėkui už klausimą. Tiesiog darykite pavedimą į Revolut IBAN sąskaitą ir turėtų nueiti. Pasiteiraukite Revolut support'o per Live agent, kodėl neįsiskaito pinigai. Turėtų padėti.

+3Buvo naudinga
Robertas

Noriu atsidaryti “Premium” kortele, ar sąskaita bus ta patai kaip ir mano esamos “Standart” ar tai bus dvi skirtingos sąskaitos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Robertai, dėkui už klausimą. Vienas vartotojas turi vieną IBAN sąskaitą, o prie tos IBAN sąskaitos prisiriša dvi kortelės. T.y. vienas balansas naudojamas visoms kortelėms, o kortelėms galima dėti limitus ir pan.

+3Buvo naudinga
Vytautas

Ar internetinis Pardavėjas gali padaryti man "refund" (pinigų grąžinimas) į virtualią Revolut kortelę?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo pardavėjo, manau turėtų turėti galimybę. Jeigu ne, tegul daro į IBAN sąskaitą.

+3Buvo naudinga
Eduardas

Noriu pervesti į savo Revolut IBAN sąskaitą eurus iš savo brokerinės sąskaitos Vokietijos banke. Pildant pavedimo nurodymą paprašyta nurodyti gavėjo banko pavadinimą bei adresą. Deja,niekur negaliu rasti šių duomenų. Dėkoju už pagalbą, Eduardas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eduardai, nurodykite:

Revolut Payments, UAB
Lvovo str. 105A, LT-08104 Vilnius,
Lithuania
+3Buvo naudinga
Rimantė

Sveiki, Ar kiekvieną kartą isidedant į revoliut sąskaitą pinigų yra reikalingas kortelės trijų skaičiukų kodas ir 8 skaičiukų kodas kuris ateina sms žinute? Ar galima kažkaip paprasčiau, persivesti pinigų, nevedant tiek skaičių kombinacijų? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimante, dėkui už klausimą. Na, tikrai yra paprastesnių būdų, tiesiog iš banko, kurio darote pavedimą į Revolut, padarykite pavedimą į Revolut savo IBAN sąskaitą ir nereikės nieko vesti.

+3Buvo naudinga
Gintarė

Sveiki, kaip iš savo Revolut sąskaitos pervesti pinigus į savo seb saskaita?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Reikia daryti pavedimą ir įrašyti savo SEB banko IBAN sąskaitos numerį.

+3Buvo naudinga
Aleksandra

Sveiki. Užsisakiau Revolut kortelę, ją gavau, kaip ir viskas gerai. Tačiau sąskaita nėra lietuviška, o angliška. Kaip pririšti prie Lietuvos? Sąsk. Nr.prasideda taip: GB22 REVO 0099...

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aleksandra, dėkui už klausimą. Reikia rašyti į live agent, bet čia jau nuo Revolut politikos priklauso šis dalykas.

+3Buvo naudinga
Ignacijus

Sveiki, yra tokia situacija turiu monese saskaita, iban yra angliskas, bet dirbu lietuviskoje idarbinimo agenturoje komandiruotes principu vokietyjoje, klausimas yra toks 1 ar agentura gali bendradarbiauti su anstoliais ir pervesti jau nuskaiciuota alga? 2 ar anstoliai gali matyti monese saskaita be kaskokiu es tipo leidimu? 3 ar anstoliai automatiskai nuskaito pinigus nuo saskaitos? O gal jis tai daro rankiniu budu? 4 jai rankiniu budu tai gal galiu pervesti pinigus i paypal ar skrill ar kaska panasaus? Dekoju uz atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ignacijau, dėkui už klausimus. Deja, nelabai galiu pakomentuoti anstolių darbo, nes nežinau. Berods Monese veikia pagal Anglijos įstatymus, tad šiuo atveju anstoliai nelabai gali pasiekti tokių sąskaitų. Tačiau tiksliai negaliu pasakyti. Reikia mokėti skolas :)

+4Buvo naudinga
Vytas

Kur kreiptis? Ar įmanoma pakeist banko saskaitą iš GB į LT?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytai, dėkui už klausimą. Šiuo metu, mano žiniomis tokios galimybės nėra. Nežinia kada bus.

+4Buvo naudinga
Vytas

Ar įmanoma pakeist Revolut banko saskaitą? Nes aš kaip užsisakiau tai, man padarė ne LT, o GB tai man dabar niekas negali pervedinėt pinigų, kur kreiptis ir ką daryt?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytai, dėkui už klausimą. Mano žiniomis, šiuo metu tokios galimybės nėra. Kreipkitės į Revolut support'ą ir pasiteiraukite kokia situacija Jūsų atvejui.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų