Vartojimo paskolos

Pateikiame mažiausias vartojimo paskolos palūkanas siūlančių bankų ir kredito unijų sąrašą. Atlikome vartojimo paskolų palūkanų dydžių analizę, kuria galite pasinaudot žemiau pateiktuose įrankiuose. Jeigu reikia paskolos būsto remontui, automobilio pirkimui, asmeninėms ar kitoms reikmėms, nepermokėkite už paskolą, skolinkitės tik už protingai mažas palūkanas. Žemiau atrinktos skolinimosi įstaigos yra patikimos ir siūlo patrauklias palūkanas, bet atkreipkite dėmesį, kad paskolos sąlygos keičiasi priklausomai nuo paskolos sumos, laikotarpio bei Jūsų šeimos situacijos. Patariame kreiptis į kuo daugiau įstaigų, tokiu būdu susitikti su visais, palyginti sąlygas ir išsirinkti Jūsų situacijai mažiausias palūkanas siūlantį banką ar kredito uniją. Per mūsų sistemą užpildykite vartojimo paskolos paraišką pasirinkę Bankai.lt rekomenduojamus bankus ar unijas, bei neužilgo gauiste iš konkrečios įstaigos vartojimo paskolos pasiūlymą.
Užpildykite vartojimo paskolos paraišką ir pasirinkite iš kurių bankų ar unijų norite sulaukti pasiūlymų!
Lyginti pagal sumą ir laikotarpį
Bendras palyginimas
Populiariausių vartojimo paskolų sumų ir laikotarpių greitasis filtras
1000 € - 12 mėn.
3000 € - 24 mėn.
4000 € - 24 mėn.
5000 € - 36 mėn.
7000 € - 48 mėn.
10000 € - 60 mėn.
Detalusis filtras
Kokią sumą norite skolintis?
-
+
Kokiam laikotarpiui norite skolintis?
-
+
mėn.
Paskolos gavėjas neturi didelių įsiskolinimų
Gera/vidutinė kredito istorija
Pajamos pakankamos pagal ASN¹
Gauna nuolatines pajamas
Bankas, kredito unija
Paraiška
paskolai gauti
Pasiūlymas
Paskolos suma
Paskolos laikotarpis
Metinės palūkanos
Palūkanos
BVKKMN
1

Skoliname su Kauno miesto, Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų rūdos, Prienų, Jonavos rajonų ar sąsajų su minėtais rajonais turintiems gyventojams.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 4,50%
iki 5,50%
nuo 6,15%
iki 11,80%
2

Paskolos išduodamos tik Kauno mieste/rajone gyvenantiems ar dirbantiems.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 7,00%
iki 7,00%
nuo 8,00%
iki 28,65%
3

Paskolos išduodamos gyvenantiems, dirbantiems ar turintiems kitokių sąsajų Vilniuje, Vilniaus ar Trakų rajone.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 7,50%
iki 20,00%
nuo 8,80%
iki 37,50%
4

Verta rinktis, nes nereikia įkeisti turto, o pinigus naudosi ten, kur tau atrodo svarbiausia. Skoliname visoje Lietuvoje.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 10,00%
iki 10,00%
nuo 11,16%
iki 17,74%
5

Iki 2016 m. gruodžio 31 d. taikome 50 proc. nuolaidą sutarties mokesčiui, jei pildote vartojimo kredito paraišką interneto banke ar atlyginimą pervedate į SEB banką.

nuo 3000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 36 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 10,90%
iki 10,90%
nuo 11,49%
iki 11,93%
6

Paskolos išduodamos gyvenantiems, dirbantiems ar turintiems kitokių sąsajų Vilniuje, Vilniaus ar Trakų rajone.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 12,00%
iki 12,00%
nuo 14,29%
iki 27,43%
7

Iki 10 000 Eur gali būti suteikiama interneto banke, sudarius sutartį pinigai iš karto pervedami į jūsų sąskaitą „Swedbank“.

nuo 1000 EUR
iki 10000 EUR
nuo 12 mėn.
iki 60 mėn.
nuo 15,00%
iki 16,00%
nuo 16,20%
iki 35,40%
  Paaiškinimai:
 • Norint imti vartojimo paskolą, rekomenduojame rinktis šiuo metu žemiausias palūkanas siūlančius bankus arba kredito unijas;
 • Vartojimo paskolų lentelėje pateiktos vartojimo kreditus išduodančios bendrovės. Atrinkome populiariausias ir mažiausias palūkanas siūlančias kredito įstaigas;
 • Lentelėje yra pateikti duomenys, kuriuos viešai deklaruoja bankai ar kredito unijos, jie yra tik preliminarūs. Atkreipkite dėmesį, kad kreipiantis dėl vartojimo paskolos, palūkanos gali skirtis, kadangi kiekvienas asmuo su skirtinga asmenine situacija. Palūkanos pateikiamos tik orientacinės, bet stengtasi pateikti jas kuo tikslesnes;
 • Renkantis, kurią bendrovę pasirinkti, reikėtų atkreipti į du pagrindinius rodiklius BVKKMN ir Metinės palūkanos;
 • BVKKMN - bendra vartojimo kredito kainos metinė norma arba metinė visų su kreditu susijusių išlaidų suma. Šis rodiklis daugmaž tiksliai parodo visus viešai nedeklaruojamus mokesčius, kuriuos Jūs turėsite mokėti iš karto (sutarties, administravimo) ar vėliau vykdant/nevykdant sutarties sąlygas. Rekomenduojame rinktis bendrovę, kuri gali pasiūlyti mažiausią BVKKMN;
 • Metinės palūkanos - tai rodiklis, pagal kurį yra apskaičiuojama mėnesinė įmoka pasirinkus paskolos sumą ir laikotarpį, tačiau neįskaičiuojant jokių papildomų mokesčių. Todėl metinės palūkanos dažnai nurodomis žemos, tačiau visada reikia žiūrėti kokios papildomos paslaugos už kurias reikės mokėti įsiskaičiuos papildomai;
 • Paskolos paraiška - norėdami sutaupyti laiko ir gauti pasiūlymus iš kelių bendrovių vienu metu, siūlome užpildyti paraišką per Bankai.lt sistemą. Duomenys bus persiųsti atsakingiems pasirinktų kredito įstaigų vadybininkams;
 • ASN - atsakingojo skolinimo nuostatai. Atsakinguoju skolinimu laikoma tokia kredito įstaigų skolinimo veiklos plėtra, kai teikiant kreditus laikomasi tam tikrų nuostatų, sudarančių prielaidas tinkamai įvertinti kredito gavėjo mokumą ir užkertančių galimybę prisiimti pernelyg didelę kredito riziką.
 • Atkreipkite dėmesį, kad Bankai.lt neišduoda paskolų, mūsų tikslas yra parodyti Jums, kad yra būdų pasiskolinti ir pigiau, o ne už milžiniškas palūkanas;
 • Norime Jūsų paprašyti, kad jeigu pamatėte netikslumų mūsų pateiktuose duomenyse, padėtumėte mums ir pasidalintumėte. Tokiu būdu turėsime aktualią informaciją.
Klausimai ir atsakymai
Daiva
Prieš 21 dieną

Sveiki, su draugu norėtume pirkti būstą, esam nevedę, bet turim bendrą vaikutį ir jis atskaičius mokesčius į rankas gauna 640 algos. Ar galėtume gauti 13000 paskolą būstui įsigyti?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 19 dienų

Daiva, dėkui už klausimą. Pagal pateiktas pajamas gautumėte, tačiau reikia žiūrėti bendrą situaciją, vertinti būstą ir pan. Tai tiksliai galės atsakyti tik bankas. Kreipkitės į populiariausius bankus ir sužinokite sąlygas.

Jonas
Prieš 28 dienas

Sveiki, Ar pasiskolinus vartojamą kreditą būna nuostata, kad galima gražinti sumą anksčiau laiko be baudų ir palūkanų? Ar reikia dėl to atskirai susitarti? Ačiū

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 19 dienų

Jonai, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to iš kur skolinatės, bet dažniausiu atveju galite grąžinti anksčiau laiko sumokėję sutarties keitimo mokestį, o jeigu sutartis leidžia padengti paskolą sumokėjus išankstinio grąžinimo mokestį. Priklausys nuo situacijos bei banko, unijos iš kur skolinsitės.

Karolina
Prieš 1 mėnesį

Sveiki. Norim pirkti būstą, kurio kaina 35000. Ar imant paskolą mes gautumėm tik 85 proc. būsto vertės sumą ar būsto kainos? Taip pat norime paklausti, ar yra tokios paskolos, pvz, skolinames 35000 nieko neužstatant, o laiduojant labai dideles pajamas gaunančiam asmeniui?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 19 dienų

Karolina, dėkui už klausimą. Gautumėte ne tik 85%, o daugiausiai 85% nuo būsto vertės paskolą. T.y. vertinant pajamas, būsto būklę galite gauti ir mažesnį finansavimą nei 85%, o maksimalus yra 85%. Skolinantis būstui Jūs privalėsite įkeisti perkamą būstą, kol neišsimokėsite paskolos, tol būstas priklausys bankui - nepriklausomai ar bus laiduotojas.

Irena
Prieš 2 mėnesius

Sveiki. Norėjau pasiteirauti, ar tai, kad esu kito žmogaus paskolos laiduotoja, turėtų įtakos prireikus man pačiai vartojimo paskolos, nepaisant to, kad tas žmogus tvarkingai nepažeisdamas grafiko moka savo įmokas? Ačiū.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 mėnesį

Irena, dėkui už klausimą. Taip, gali turėti įtakos.

Lina
Prieš 2 mėnesius

Sveiki. Planuojame imti vartojimo paskolą buto remontui su to pačio buto įkeitimo galimybe. Norėtume 18000 -19000€ 10-iai metų. Grynos šeimos pajamos 1280€ (ateityje dar turėtų didėti). Taip pat turime apie 3tūkst.€ paskolos automobiliui. Turime nepilnametį vaiką. Skaičiuoklės rodo, kad galime gauti. Tačiau banke minėjo, kad paskolos dydis tuo metu priklausys nuo buto vertės. Kiek domėjausi, pardavimų rinkoje tokių butų vertė nuo 20 iki 23 tūkst.€. Tai ar įmanoma mums gauti norimą paskolos dydį. Ačiū už atsakymą.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 mėnesį

Lina, dėkui už klausimą. Reikės, kad Jūsų butą įvertintų turto vertintojas ir tuomet bankai turėdami vertinimą galės pasakyti viską tiksliai. Viskas individualu, tad reikia kreiptis tiesiogiai į bankus. Sėkmės!

Birutė
Prieš 2 mėnesius

Norėčiau paklausti, kaip suprasti įrašą: "ar sąsajų su minėtais rajonais turintiems gyventojams"?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 1 mėnesį

Birute, dėkui už klausimą. Sąsajos gali būti įvairios, mokslai, studijos, darbo sutartis, darbo/verslo ryšiai, turite NT, nuomojatės NT. Kažkokie sutartiniai ryšiai su tuo regionu.

Jonas
Prieš 2 mėnesius

Tik aš nesuprantu reitingo, skolų nėra, vėlavimų niekada nebuvo,o reitingas vos ne žemiausias?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 2 mėnesius

Jonai, dėkui už klausimą. Nors ir vėlavimų nebuvo, tačiau jeigu dažnai skolinotės arba skolos buvo iš greitųjų kreditų bendrovių - tai galėjo įtakoti reitingą. Taip pat yra daug įvairių dalykų, kurių galbūt nepamenate. O jeigu iš tiesų niekur nesiskolinote, tuomet imant paskolą nekils problemų nors ir rodo žemą reitingą.

Justas
Prieš 3 mėnesius

Laba diena. Mes planuojam imti paskolą tvarkytis butui 10 000 eurų ir norime įsigyti automobilį kurio vertė apie 9000 eurų. Bet kaip suprantu bankai vienoje vietoje tokios paskolos neduoda kaip vartojamos, kuri yra max 10000. Ka tokiu atveju galima butu daryti?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 3 mėnesius

Justai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos pakankamos, tuomet yra galimybė gauti ir 19 tūkst eurų. Kreipkitės į kredito unijas ir bankus pasitikrinti ar Jūsų situacija yra pakankama gauti norimo dydžio sumas. Tik kreipkitės ne į vieną banką, o į kelis ir būtinai apsilankykite savo miesto kredito unijoje (čia būna palankios palūkanos). Jeigu paskolos negausite, tuomet patariu pakentėti ir taupyti savarankiškai arba susimažinti poreikius. Sėkmės!

Justas
Prieš 3 mėnesius

Nu žiūrint internete tas preminalias skaičiuokles tai mums duotų kad ir 27000 eurų. O jei imant iš kredito unijos po to nebus problemų ten po 5 ar 7 metu imant paskola būstui įsigyti? Neakcentuoja bankai jų kaip tų greitųjų paskolų? Nes žiūrėjau, kad Kauno kredito unija gerom palūkanom duoda.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 3 mėnesius

Bet koks skolinimasis, nesvarbu iš kur, o po to vėlavimas, kerta per reitingą. Kredito unija nėra kaip greitieji kreditai, bet vartojimo paskola tikrai neparodo Jūsų finansinio stabilumo. Jeigu galvojate ateityje imti būsto paskolą, tuomet nesvarbu ar imsite iš banko ar kredito unijos vartojimo paskolą, Jūsų kredito reitingui tai gali turėti neigiamos įtakos. Bet jeigu nevėluosite su įmokomis, esminės problemos nematau. Idealiausia iš viso nesiskolinti :)

O dėl Kauno kredito unijos, taip šiuo metu ten tikrai patrauklios palūkanos.

Gintaras
Prieš 3 mėnesius

Ar refinansavimo paslaugas teikiate?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 3 mėnesius

Gintarai, mes neteikiame paskolų, o konsultuojame. Jeigu norite refinansuoti savo paskolą, galite kreiptis į aukščiau išvardintus bankus ar kredito unijas.

Tomas
Prieš 4 mėnesius

Dirbu vairuotoju su vilkiku Skandinavijoje, lietuviškoj įmonėje. Norėčiau atsidaryti savo įmonę. Ar įmanoma gaut paskolą pirkt vilkikui ir verslo pradžiai. Apie 50 000. Dėkui.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 4 mėnesius

Tomai, dėkui už klausimą. Reikia individualaus vertinimo, tačiau naujam verslui, tol kol dar nėra ką užstatyti ir neaiškūs veiklos rezultatai, paskolos sunkiai išduodamos. Rekomenduoju pasikalbėti su bankais ar kredito unijomis, tam kad įvertintų Jūsų galimybes ir verslo planą.

Konstantinas
Prieš 5 mėnesius

Turiu didelius įsiskolinimus greitiesiams kreditams ir norėčiau juos refinansuoti. Visų kreditų suma yra 8000, mano atlyginimas yra 800 eurų ar įmanoma gauti refinansavimą?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 5 mėnesius

Konstantinai, dėkui, kad kreipėtės. Tai labai dideli įsipareigojimai ir tai labai individualu ir reikia detalaus vertinimo bei gero Jūsų finansų plano. Jums reikia tiesiogiai bandyti kreiptis į bankus, unijas, o gal ir finansų konsultantus, kad padėtų išlipti iš šios sudėtingos situacijos. Sėkmės Jums.

Mantas
Prieš 5 mėnesius

Jei dirbu Anglijoje ir mano darbo sutartis "contract for services" t.y kiek noriu, tiek dirbu, ar bankas man duotų paskolą? Ačiū už atsakymus.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 5 mėnesius

Mantai, dėkui už klausimą. Viskas priklauso nuo Jūsų pajamų dydžio, stabilumo, profesijos ir individualaus vertinimo. Paskola įmanoma, tačiau turite atitikti visus rizikos vertinimo reikalavimus, kuriuos kelia bankai.

Nerijus Meilys
Prieš 6 mėnesius

Norėčiau gauti paskolą 10.000 dėl būsto. Kiek reikės mokėt per mėnesį. Ar galiu gauti tokią sumą?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 6 mėnesius

Nerijau, dėkui už klausimą. Ar galite gauti būsto paskolą, priklausys nuo Jūsų pajamų, bendro vertinimo ir perkamo turto. Įmoka taip pat bus paskaičiuota tik tuomet, kai bus žinomi Jūsų asmeniniai duomenys ir perkamas turtas. Mėnesinės įmokos dydis labai priklausys nuo to kuriam laikui imate paskolą bei kokį grąžinimo būdą pasirinksite. Preliminariai 25 metams imant 10 tūkst. eurų paskolą, įmoka būtų apie 40-50 eurų/mėn. Siūlau užpildyti paraišką Bankai.lt portale ir sulaukite konkrečių pasiūlymų iš bankų ir unijų.

Irena
Prieš 6 mėnesius

Norime 7000 paskolos gyvenu nesusituokus turime pastovius darbus atlyginimai svvyruoja nuo mpd iki 450

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 6 mėnesius

Irena, dėkui už klausimą. Norint tiksliau įvertinti, reikia daugiau duomenų, tad užpildykite vartojimo paskolos paraišką Bankai.lt portale ir siūlomos kredito unijos bei bankai susisieks su Jumis tiesiogiai įvertinę Jūsų situaciją.

Arunas
Prieš 7 mėnesius

Dirbu Olandijoje, parvežiau visus dokumentus, kad dirbu legaliai, bet bankas neduoda paskolos.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 7 mėnesius

Arūnai, kreipkitės ne į vieną banką, o į kelis. Taip pat pamėginkite unijose, nes kaip matote, jose geresnės vartojimo paskolų sąlygos. Sėkmės!

Asta
Prieš 7 mėnesius

Dirbu Lietuvoje, atlyginimas minimumas, ar galėčiau gauti paskolą 4000?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 7 mėnesius

Asta, dėkui už klausimą. Jūsų atlyginimas yra per mažas gauti tokio dydžio vartojimo paskolą. Tačiau pabandykite užpildyti paraišką Bankai.lt portale ir sulauksite konkretesnių pasiūlymų kaip ir kas įmanoma.

Danguole
Prieš 7 mėnesius

Aš dirbu valdiškam darbe, vyras dirba su verslo liudijimu, ar galim gauti paskolą? Vyro pajamos nuo 1100-1500e, mano 350e. Dirbam ir gyvenam Lietuvoje. Paskolos norėtume 5 metam nuo 8000 iki 10000e. Ačiū.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 7 mėnesius

Danguole, dėkui už klausimą. Taip, manau, kad Jūsų šeimos pajamos yra pakankamos gauti paskolai. Užpildykite vartojimo paskolos paraišką Bankai.lt portale ir sulaukite pasiūlymų iš bankų ir kredito unijų.

Juozas
Prieš 7 mėnesius

Norime pasiskolinti 7000 eurų. Žmona dirba Lietuvoje, bet jos pajamos tik apie 400 eurų. Pagrindinės šeimos pajamos yra mano atlyginimas apie 2000 eurų, bet as dirbu Norvegų kompanijoje, tad mano pajamų nemato bankai. Kur tokiu atveju kreiptis dėl kredito. Ačiū.

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 7 mėnesius

Juozai, dėkui už klausimą. Manau, kad šioje situacijoje yra sunkiai, bet įmanoma paskola, tačiau priklausys ir nuo Jūsų veiklos užsienyje, kredito istorijos ir pajamų pagrįstumo. Galbūt teks mažinti kredito sumą, o gal po individualaus vertinimo Jums bus išduota paskola. Priklausomai nuo miesto kuriame gyvenate yra neblogų bankų ir kredito unijų pasiūlymų. Siūlau užpildyti vartojimo paskolos paraišką Bankai.lt portale ir sulaukti konkrečių pasiūlymų.

Gintarė
Prieš 7 mėnesius

Norime pasiskolinti apie 5000 EUR, šiek tiek trūksta vaikams mokyklai paruošti, šiek tiek norime atsinaujinti būstą. Su vyru dirbame normalius darbus, bendrai uždirbame apie 1100 EUR. Kur ir kuriam laikotarpiui patartumėte skolintis?

Steponas Jurelė
Bankai.lt
Prieš 7 mėnesius

Gintare, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo to, kuriame mieste gyvenate reikėtų pasirinkti ir kreditavimo įstaigą. Šiuo metu kredito unijos siūlo itin palankias palūkanas. Bankų ir unijų siūlančių mažas palūkanas nėra daug, tad rinkitės iš kelių, užpildykite paraišką ir sulaukite pasiūlymų. Laikotarpis, kuriam skolintis yra individualus ir priklauso nuo Jūsų poreikių - žinoma geriau iš vis nesiskolinti arba skolintis kuo trumpesniam laikotarpiui, bet reikia žiūrėti į galimybes. Manau Jūsų atveju optimalus paskolos laikotarpis būtų 3 metai, mokant kas mėnesį ±160 EUR/mėn.

Patinka turinys? Paremkite Bankai.lt autorius
Džiaugiamės Jus konsultuodami! Jeigu manote, kad mūsų projektas bei pateikti atsakymai yra Jums naudingi, prisidėkite prie projekto plėtojimo ir mus paremkite.
Nemokamos konsultacijos
Konsultacijos
 • Būsto paskolų konsultacijos
 • Indėlių konsultacijos
 • Bankų mokėjimo kortelių konsultacijos
 • Valiutų konsultacijos
 • Bankų adresų konsultacijos
Siekiame, kad žinotumėte visų bankų įkainius, sąlygas ir pasirinktumėte pagal Jūsų poreikius geriausias sąlygas siūlantį banką ar kitą kredito įstaigą. Siekiame, kad žinotumėte visų bankų įkainius, sąlygas ir pasirinktumėte pagal Jūsų poreikius geriausias sąlygas siūlantį banką ar kitą kredito įstaigą.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2017 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų