Citadele bankas

Citadele bankas logotipas

AB „Citadele” bankas priklauso Latviško „Citadele” banko grupei. Šis bankas prieš tai „nešiojo” kitą vardą - PAREX, tačiau 2010 metais bankas buvo restruktūrizuotas ir įsteigtas naujas bankas pavadinimu „Citadele”. Visi buvę klientai, sutartys perėjo naujajam bankui. Šios bankų grupės pagrindinė veikla yra Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Lietuvoje „Citadele” bankas turi 8 klientų aptarnavimo padalinius, nemažą bankomatų tinklą, teikia pagrindines bankines paslaugas (išskyrus būsto paskolas).

Ką reiškia „Citadele“?

Yra žinoma tūkstančiai istorijų, pasakojančių apie tai, kaip aplenkti kitus, kaip nugalėti ir prasiveržti pirmyn. Ne išimtis ir su pinigais susijusi sritis. Nugalėti, pirmauti, uždirbti daugiau, pakelti savo prestižą. Žmones visuomet skyrė nelygybės ženklas „>“. Ir kiekvienas nuolat stengėsi atgręžti jį į save, kad tik būtų daugiau.

„Citadele“ bankas pasirinko kitą kelią. Kelią, kuris pavaizduotas logotipe. Tai ženklas „=“, liudijantis visų ir kiekvieno lygybę. Juk didžius darbus galima atlikti tik bendradarbiaujant, o ne varžantis. Varžymasis griauna. Bendradarbiavimas – padeda kurti.

Mintis apie lygybę ateina ne iš karto. Kelią, vedantį mus link suvokimo, jog pasaulis sukasi ne aplink mus, tik nedaugelis įveikia be sunkumų.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų