Atsiliepimai ir skundai apie Šiaulių banką

Čia pateikiami atsiliepimai ir skundai apie Šiaulių banko skyrių ir darbuotojų darbą, banko teikiamų paslaugų kokybę. Šiaulių banko skyrių Lietuvoje yra daug, ypač po to, kai buvo perimtas bankrutavusio Ūkio banko skyrių valdymas, todėl kokybė aktuali ir svarbi daugeliui banko klientų ar atvykusių atlikti kasdienes operacijas. Tik skelbdami savo nuomonę, atsiliepdami apie bankų veiklą galime visi kartu pagerinti nuviliančius dalykus, o taip pat galime pagirti gerai dirbančius Šiaulių banko darbuotojus, kuriuos tik paskatins dar labiau tobulėti.
Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

Rašau apie Panevėžio Šiaulių Banko filialą mini
2023-09-08
Gintaras apie
Šiaulių

Sveiki, noriu pasiteirauti ar tai yra normalu banko veikloje. Rašau apie Panevėžio "Šiaulių Banko" filialą. Atvykus pralaukiau apie valandą, nei vienas iš prieš mane buvusių šešių žmonių nebuvo aptarnautas. Toliau belaukiant pasipylė iš kabinėtų banko darbuotojai. Paklausus kaip čia Jus tikriausiai einate pietauti, taip pavalgyti reikia. Išgirdus repliką "nekelkit bangų", išėjau iš banko. Daugiau nei aš nei mano kolegos nei partneriai šiuo banku tikrai nebesinaudosim. Ant durų pietų laikas nenurodytas. Taip pavalgyti reikia, bet kažkokia nors elementari tvarka turėtų būti. Ar kas manote kitaip? Su Pagarba Gintaras

Šiaulių banke (centre Vilniaus g) aptarnavimas tragiškas mini
2023-08-24
Virginija apie
Šiaulių

Laba diena, Šiaulių banke (centre Vilniaus g) aptarnavimas tragiškas. Atsiimti kortelės pralaukiau 48min. Nors žmonių nebuvo. Norėčiau banko darbuotojų paklausti ar su visais klientais taip elgiasi (turbūt atsakymas ne, su VIP- turbūt ne taip, o paprasti "žmogiukai iš gatvės", gali ir valandą laukti). Ateityje tikrai nutrauksiu bet kokį bendravimą su šiuo banku ir kitiems tai patariu padaryti, jei negerbiami paprasti klientai.

Šiaulių bankas mini
2018-09-07
Sonata apie
Šiaulių

Jūsų banko inernetinis puslapis yra tragiškas, internetinė banininkystė dar tragiškesnė. Nejau negalit pasimokyti iš kt. bankų? Ir kaip pristato savo internetinį puslapį!

Šiaulių bankas mini
2018-08-04
Zita apie
Šiaulių

Kokia klaidinga informacija. Atvykau sumoketi gryzus is ligonines, nes jusu nurodytas terminas iki 4d. Bet bankas dar tik bus atidarytas 9d. Kur sumoket?

Šiaulių bankas mini
2018-07-30
Ramute Mikelioniene apie
Šiaulių

Lankiausi Seimyniskiu fil. Bendravo vadybininke I.Povilaitiene. Be galo maloni nuosirdi, dalykiska labai man padejo,o as jau 80 m.

Šiaulių bankas mini
2018-06-17
Alina apie
Šiaulių

Šilutėje esantis Šiaulių banko bankomatas neveikia nuo š.m.birželio 15d. Priima kortele, bet neleidžia paspausti pasiimti pinigu, atrodo, kad neveikia visa klaviatura. Labai nepatogu ir sudaro nemažai problemų.

Šiaulių bankas mini
2018-06-06
Rima apie
Šiaulių

Malonus darbuotojų bendravimas ir patogus įvažiavimas su vaikučiais

2018-02-02
S.d. apie
Šiaulių

I si banka neimanoma prisiskambinti. Paskelbkite teisinga numeri Vilniuje.Kokie cia zaidimai vyksta?

2018-02-02
S.d. apie
Šiaulių

Koks yra tikras jusu tel. numeris. skambinant is vilniaus?

2017-12-29
Ele apie
Šiaulių

Klausimas : Prasome paaiskinti ar Siauliu banko Varenos skyriuje, galima sudaryti elektroniniu paslaugu teikimo sutarti ? Lauksime isaisknimo. Dekojame, Pagarbia, Ele Baskiene

2017-12-27
Gintas apie
Šiaulių

Kaip ir viskas sauniai. Net keista...:) Jokiu pretenziju nesugebu prisigalvoti. Hmmm.

2017-12-22
apie
Šiaulių

Pasidariau kad gaučiau SMS žinute kai atliekamos operacijos su pinigai. Taigi nuėmus pinigu arba aciskaičius už prekes SMS gauni tik kita diena, o jaigu aciskaitėt už prekes penktadieni tai SMS apie pinigu nuskaitima gausite tik po savaitgalio, pirmadieni. Geras bankas vagim kurie gali nusimti jusu visus pinigus, o jus apie tai sužinosite kai saskaita jau bus tuščia. Kreipiausi į banka dėl vėluojančiu SMS žinučiu tai jie sako kad operacija įvikdita tada kai gavau žinute nors aš pinigus ėmiau prieš diena. Skambinau daug kartu ir laiškus rašiau kad sprestu ta vėluojančiu žinučiu probleba, bet man vis acakydavo perduosim specelista gal tai gedimas, bet jau praėjo nemažai laiko, o situacija nesikeičia. Aš daug aciskaitau kortele todėl tie vėluojančios žinutės mane labai klaidina ir dažnai reikia sėstis prie kompiutėrio ir žiurėti už ka ir kas nuskaitė pinigus. Dar jie duoda bekontaktes korteles tai išvis apsurdas, vagis gali tuštinti jusu saskaita visa para kol jus gausit SMS kad kažkas aciskaitė su jusu kortele. Toks bankas ilgai negivuos siulau visiem bėkti iš jo kol nevėlu.

Šiaulių bankas mini
2017-08-12
TM apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientė parašė atsiliepimą:

Kaip gali nedirbti ne vienas Šiaulių banko filialas? Nėra įspėjimu SMS, nieko internete. Kas čia per nesąmonė ? (vyras visada siunčia pinigus moneygram, o ryt man išskristi reikia)

Šiaulių bankas mini
2017-07-31
apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientas parašė atsiliepimą:

Šiauliu banko filiale yra 14 darbo vietų, dirba varganos 2 kasos, kur visi darbuotojai? Ar gi čia normalu? Ateini nusiimt pinigų, turi sėdėt pusė dienos banke?

2017-07-03
Jonas apie
Šiaulių

LAUKEME JUSU ATSAKYMO,SU MALONUMU LAUKEM.

PAAISKINKITE KODEL NUEEMET KORTELES PINIGU.100EUR, PRASAU MUMS SITA SITUACIJA ISAISKINTI IR ,KAD MES SUPRASTUMEM DELKO ,IR KAIP, ACIU LAUKEME JUSU PAAISKINIMO.

Šiaulių bankas mini
2017-05-29
Šiaulių banko klientas apie
Šiaulių

Sveiki, šiandien du kartus apėjau visą pirmą aukštą, banko neradau, na bet užtat swedbank ir tą du kartus radau. Esu labai nusivylęs ir pasipiktinęs, nejaugi negalite normaliai padaryti iškabų kur esate? Net vadovaujantis sumautu planu akropolyje, jūsų rast neįmanoma...

Šiaulių bankas mini
2016-12-28
Irena apie
Šiaulių

Nei prisijungti, nei prisiskambinti neįmanoma iš užsienio į šį banką.

Šiaulių bankas mini
2016-10-27
Lina apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientė Lina parašė atsiliepimą:

Buvome Šiaulių banke Vilniuje Panoramoj, spalio 26d. apie 12 val. Mus aptarnavo konsultantė, kaip ji pati sakė, kad šiuo metu aukščiau už jos čia nieko nėra tik ji. Norėjome keistis dolerius į eurus. Ši mergina pradėjo savo nuožiūra atidėti dolerius kuriuos keis, o kuriuos ne, net nepatikrinus jų per aparatą, ji nusprendė, kad jie kažkodėl yra netinkami. Kadangi suma buvo nemaža, tai ji toliau skaičiavo juos ir aš sakau gal dar rasit kurie netinkami, sako taip ir numetė dar vieną banknotą. Griebiau visus pinigus iš jos rankų ir išėjome... Nuėjome į kitą Šiaulių banko skyrių, kuriame be problemų buvo iškeisti visi pinigai, kurie buvo patikrinti aparatu.

Šiaulių bankas mini
2016-10-17
Aidas apie
Šiaulių

Šiaulių banko klientas Aidas parašė atsiliepimą:

Dėl Šiaulių banko sistemos klaidos iš sąskaitos buvo savaitę dingę 2000 eurų, kai pastebėjau ir kreipiausi į juos, tik tada grąžino [sistemos klaida]. Tai reiškia kaltų nėra. Net atsiprašyti normaliai negali. O jeigu aš būčiau suklydęs, ar bankas atleistų man?

Šiaulių banko sąskaitos nutraukimas mini
2016-06-03
Sonata Estrameckaite apie
Šiaulių

Sveiki aš esu Anglijoj ir norėčiau nutraukti saskaitą

Puslapiai: 12
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų