Ar papildomos pajamos (ne atlyginimo) skaičiuojamos vertinant būsto paskolos sąlygas? Kokią įtaką daro greitieji kreditai ir lizingai?

Sveiki, ar norint gauti būsto paskolą žiūrima tik į gaunamą atlyginimą ar ir į papildomas pajamas. Pvz., kiekvienais metais gauname deklaracijas už žemes ir pasodintus pasėlius apie 5000e. Ar į tai kažkaip atsižvelgiama? Taip pat norėjau paklausti, jei ankščiau yra turėtą greitųjų kreditų, lizingų, bet viskas sąžiningai išmokėta ar tai daro kažkokios įtakos paskolos gavimui?

Simona
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Jūsų papildomos pajamos bus pridedamos ir skaičiuojamos pagal pajamų tipą. Rekomenduoju pateikti išrašus ir periodiškumo įrodymus bankui. Dėl greitųjų kreditų tai jeigu neturėjote uždelstų mokėjimų, tuomet dar galbūt nieko tokio ir nebus, tačiau iš esmės bankai/jų vertinimo sistemos neigiamai žiūri į asmenis, kurie nuolat skolinasi iš greitųjų kreditų kompanijas. Vertinimas priklausys nuo asmeninės kredito istorijos.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų