Norime pirkti butą su paskola investicijai, kaip bus vertinamos pajamos?

Laba diena, turime nuosavą butą be paskolos nedideliame Lietuvos mieste (nebuvo imta paskola). Turime vartojamąją paskolą (150 Eur per mėn. 5 metams). Abiejų pajamos apie 1600 Eur į rankas plius vyro kintami priedai (apie 150-200 Eur). Taip pat turime du mažamečius vaikus. Norime investuoti į nekilnojamąjį turtą Vilniuje ir jį nuomoti. Kaip bus vertinamos mūsų pajamos? kaip gyvenančių Vilniuje (nes butas bus perkamas Vilniuje) ar kaip gyvenančių ne didmiestyje? Ir kokio dydžio (procentais) pradinį įnašą turime turėti pirkdami butą senos statybos name, iki 1985 m.? Taip pat domina, kokios paskolos sąlygos norint įsigyti ne vieną, o kelis butus nuomai (dar po kelių metų)?

Dijana
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dijana, dėkui už klausimą. Pagal Jūsų pajamų dydį nelabai bus skirtumo ar pajamos bus vertinamos pagal tai kur gyvenate ar pagal tai kur perkate turtą. Įprastai yra vertinama pagal tą miestą, kuris yra deklaruotas kaip gyvenamoji vieta. Minimalus pradinio įnašo dydis yra 15%, tačiau jis gali didėti priklausomai nuo banko vertinimo. Antrą būstą galėsite pirkti su paskola jeigu užteks pajamų, tačiau antrajam būstui įprastai prašomas didesnis pradinis įnašas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų