NT pirkimas su būsto paskola be pradinio įnašo, užstatant savo turimą butą

Sveiki, norėtume įsigyti NT už ~50000eur. Sutuoktinis dirba užsienyje apie 4metus pagal neterminuotą darbo sutartį su stabiliai didėjančiomis pajamomis (atskaičius mokesčius ~3000eur/mėn). Aš pati turiu Asmeninį turtą, t.y. butą. Ar įmanoma gauti paskolą NT įsigyjimui be pradinio įnašo, bet tarkim užstatant savo pačios butą? Ačiū už atsakymą.

Monika
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Pradiniam įnašui yra būtina turėti savo sutaupytas lėšas, kitu atveju būsto paskolai nesate pasiruošę.

+4Buvo naudinga
Renata

Steponai, aišku įstatymus galvojate ne jūs, bet tarkim laimėjus loterijoje sumą pradiniam įnašui padengti reiškia jau, kad žmogus pasiruošęs paskolai? O žmogus turintis išsilavinimą ir pastovų darbą, mokantis nuomą stabiliai 5 metus paskolai nepasirengęs, nes tiesiog dar nesutaupė įnašo? Man asmeniškai toks sprendimas kas pasiruošęs paskolą gauti kas ne yra neteisingas.

+9Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Na, tokie jau įstatymai. Dėl loterijų tai yra pavieniai atvejai, o be to, jeigu jo pajamos yra nepakankamos ir prasta kredito istorija - jis negaus paskolos, nors ir laimėjo loterijoje. Juk įstatymai ir ribojimai yra kuriami ne tam, kad jus apgautų, o tam, kad Jus apsaugotų. Bent jau šiuo konkrečiu atveju. Dabar gyvenate labai gerai, galbūt turite pinigų įmokoms, bet faktas, kad nesate pajėgūs susitaupyti pinigų pradiniam įnašui rodo, kad atėjus sunkesniems laikams ir kai palūkanos bei įmokos už paskolą pakils 2-3 kartus, būsite nepajėgūs išsimokėti paskolą. O tie sunkesni laikai gali ateiti bet kada.

Sėkmės ir skolinkitės atsakingai ;)

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų