Buto užstatymas

Buto užstatymas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „buto užstatymas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Paulius

Sveiki, ar galima užstatyti butą, kad gauti vartojimo paskolą 7000€?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Greta

Laba diena, Norime pirkti sklypą ir statytis namą, tačiau sklypui įsigyti dar trūksta pinigų ar būtų suteikiama paskola namo statybai ir sklypo pirkimui iškart uztantant turimą butą?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Margarita

Laba diena. Turiu butą Vilniuje, buto plotas 22kv.m.,vertė apie 30000€ (mano nuosavybė). Esu netekėjusi, vaikų neturiu, pajamos 1000€. Norėčiau paimti būsto paskolą ir užstatyti turimą butą. Ar tai įmanoma?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Margarita, dėkui už klausimą. Įprastai pradinis įnašas yra reikalaujamas grynais pinigais. Tačiau gali būti atvejų, kuomet turimas turtas galėtų būti užskaitomas kaip pradinis įnašas. Reikia kalbėtis su bankais dėl konkrečios situacijos.

+4Buvo naudinga
Jovita

Laba diena, Iš anksto dėkoju, kad atsakysite į mano klausimą. Turime žemės sklypą, namo projektą ir visus leidimus statyboms. Taip pat turime vartojimo paskolą, liko išmokėti 17000,-keturis metus po 450eur. Žmona yra vaiko priežiūros atostogose, gauna 512eur, Vyro alga į rankas 1400-1700eur, kinta pagal darbo kiekį, mažiau 1400eur negauna. (Šeimos narių yra 3. Vyras , žmona ir vaikas 1metukų) Taigi, planuojame pradėti statytis namą iš savų pinigų pamatai, sienos, stogas ir langai. Ar tiek užtektų pradžiai darbu, kad būtų galima užstatyti ir gauti pinigų tolimesniems darbams? Ir jeigu, tai įvertintų apie 30k , tai mes gautume šios sumos 80%? Ir ar galima užstatyti butą, kuris yra TIK žmonos(gautas dovanų), jei ji nedirba? Ar tai būtų kaip trečia paskola ir bankai nesileistų bet į kalbas?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jovita, dėkui už klausimą. Visų pirma, jūsų turimi paskolų įsipareigojimai yra labai dideli ir jau sudaro ±25%, todėl iš karto įspėju, kad papildoma paskola jau yra labai rizikinga. Dėl Jūsų tolimesnių klausimų:

  • ar užtenka atliktų jau darbų, reikia kalbėti su bankais ir turto vertintojais;
  • teoriškai, galėtumėte gauti 80% nuo 30 tūkst. eurų vertės;
  • buto užstatymas yra įmanomas, bet jau bus kombinuojama su individualiu pasiūlymu ir nuo to galėtų prastėti sąlygos nei būsto paskola įprastu atveju. Ir klausimas, kodėl reikia užstatinėti butą? Venkite to;
  • dėl detalių atsakymų ir situacijos išaiškinimo rekomenduoju kuo greičiau skubėti į bankus ir pasitarti.
+3Buvo naudinga
sigita

Sveiki. Norėjau paklausti, vyras yra pasiėmęs būsto paskolą. Būsto vertė šiai dienai 110000eurų. Paskolos likutis 46000eurų. Vyras į rankas uždirba 1000eurų, o aš su individualios veilos pažymą 400 eurų. Kitąmet susilauksime vaikelio. Norime statytis namą, ar bankai gali padidinti paskolos sumą, taip suteikdami kreditą namo statybai užstatant butą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigita, dėkui už klausimą. Manau, kad yra tokia galimybė, galite išnaudoti jau turimą paskolą ir gana nemažą turto vertę tam, kad lengviau galėtumėte finansuotis namo statybas. Patogiau būtų, jeigu išeitų gauti geras sąlygas tame pačiame banke, kuriame dabar turite paskolą.

+4Buvo naudinga
Bozena

Sveiki, ar galima gauti paskolą užstatant butą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Božena, dėkui už klausimą. Imant būsto paskolą, Jūs tą butą, kurį perkate ir taip užstatysite bankui. T.y. kol neišmokėsite paskolos, būstas priklausys bankui, tik Jūs formaliai būsite to būsto savininkė. O užstatyti papildomą būstą galima, tačiau tai nėra įprastas būsto paskolos ėmimo būdas.

+3Buvo naudinga
Gintautas

Laba diena. Šiuo metu gyvenu nedideliame bute. Noriu pirkti didesnį butą. Ar galėčiau už dabartinį butą, kaip užstatą, gauti paskolą ~ 1 metų laikotarpiui, kurią panaudočiau kaip trūkstamą dalį didesnio buto pirkimui? Jei taip, ar yra galimybė paskolą grąžinti pardavus užstatytąjį butą iš karto, o ne kasmėnesinėmis įmokomis? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintautai, dėkui už klausimą. Su būsto paskolomis, turimų būstų užstatyti nelabai išeis. Pradinis įnašas turi būti mokamas iš turimų pinigų arba parduoto turto, bet ne iš užstatyto. Paskolas grąžinti galite ir anksčiau laiko.

+3Buvo naudinga
Jaroslav

Norėčiau paklaust ar galima užstatyti butą, kad gauti paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jaroslav, dėkui už klausimą. Žiūrint kokią paskolą. Paskolos su turto užstatymu egzistuoja. Kreipkitės į bankus dėl galimybių patikrinimo.

+3Buvo naudinga
Rasa

Sveiki, Esu pasiėmus būsto paskolą, likę mokėti apie 4000 eurų, gal galiu užstatyti esamą butą dėl kitos paskolos? Buto vertė apie 20000. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Kiekvienam turto pirkimui turite imti atskirą būsto paskolą, tačiau jeigu tai bus tame pačiame banke, tuomet galėsite pasinaudoti tam tikrais privalumais ir su lengvesniu paskolos išdavimo procesu. Tačiau priklauso nuo situacijos ir poreikių. Naują butą pirkdama turėsite užstatyti bankui, juk dabartinis butas irgi yra užstatytas bankui.

+3Buvo naudinga
Dalia

Laba diena, turime 3 kambarių butą, už savo lėšas nusipirkome sklypą namo statybai, statybas pradėti planuojame iš savo lėšų (pamatai, sienos, stogas). Mes su vyru dviese, abiejų pajamos 1300€. Norime gauti paskolą namo statybai, ar reikės įkeisti nebaigtą namą, ar galima butą? Ar yra apribojimai gauti būsto paskolai dėl amžiaus? Mums 48 metai, planuojame paskolą 10 metų, ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dalia, dėkui už klausimą. Jeigu imsite būsto paskolą namo statybai, tai tą statomą namą, sklypą Jūs ar taip ar taip įkeisite bankui. Papildomas buto užstatymas nėra reikalingas - reikalingos tvarios pajamos. Manau, kad pagal amžių, Jūs galite gauti paskolą 10 metų, žinoma, jeigu Jūsų galimybės po įvertinimo leis. Dėl amžiaus yra taip, kad būsto paskolą Jūs turite grąžinti iki ±65-67 metų, taip kad turite dar rezervo. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų