Oficialios pajamos

Oficialios pajamos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „oficialios pajamos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Evaldas

Sveiki, prieš 5 metus turėjau išsiskolinimų iš greitųjų kreditų, bet dabar jau visos skolos atiduotos, mano oficialios pajamos 1100eurų į rankas bet kredito reitingas "c" ar yra galimybė gauti busto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evaldai, dėkui už klausimą. Tik bankai įvertinę situaciją ir perkamą būstą individualiai, galės pasakyti ar suteiktų Jūms būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Robertas

Sveiki, turiu nuosavą įmonę, joje ir dirbu paskutinius 6 mėnesius, pajamos yra apie 1500 eurų į rankas, ketinu imti paskolą būstui su daugiau nei 40% pradiniu įnašu. Ar užtenka paskutinių 6 mėnesių vidurkio (nes vidutiniškai 12 mėn. vidurkis būtų mažesnis tik neseniai pakilo oficialios pajamos) gauti būsto paskolai 60k eur.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Robertai, dėkui už klausimą. Esant įmonės savininku ir gaunant pagrindines pajamas iš ten, reikės pateikti ne vien tik darbo užmokestį, tačiau vertins ir įmonės veiklą 2-3 metų deklaracijas, ar pelninga ir pan. Tuomet pagal tai būtų suteiktas atsakymas. Įprastu atveju, nesant įmonės savininku, užtektų 6 mėn., tačiau šiuo atveju, gali būti ir kitaip.

+3Buvo naudinga
karolis

Turiu apleistą, bet gyventi įmanoma 60-70kv butą Kauno centre. Mazdaug 40000eur įvertintas 2017 metais. Planas yra daryti kapitalinį remontą, sutikimai kaimynų yra. Kapitaliniam remontui norėčiau skirti 50000eur. Ar galima gauti tokią paskolą remontui, užstatant šį butą? Galiu pats sumoketi iki 10000eur (BET NENORĖČIAU) Oficialios pastovus atlygimas 1000/mėn. Gal galite pasiūlyti labiausiai palankų banką?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Kiekvienas atvejis yra individualus, gali skirtis turto būklė, vertė, patrauklumas, Jūsų situacija, todėl ir galimybės skirtinguose bankuose gali būti skirtingos. Reikia kreiptis į bankus tiesiogiai ir tartis dėl galimybių finansuoti projektą.

+3Buvo naudinga
Jonas

Laba diena. Noriu pirkti naujos statybos kotedžą, kurio vertė 50/60k pradinį įnaša turėčiau apie 40/50% būsto vertės. Būstas bus perkamas su daline apdaila, ketinu jį taip pat iš savų pinigų įsirenginėt, ar bankas reikalaus įrodymų, kad galiu savom išgalėm įsirengti būstą. Kadangi ne visos pajamos yra oficialios ir butą įsirenginėčiau už grynus pinigus. Taip pat praeityje turėjau reikalų su anstoliais 4 metai atgal. Kaip bankas reaguotų ar duotu paskolą vistiek, nes turėčiau puse pradinio įnašo perkamo būsto? Taip pat mano oficialios pajamos yra komandiruotėse, kiek girdėjau bankai nubraukia 30/50% nuo šių pinigų ir tada vertina mano pajamas, kitas aspektas, šis darbas yra sezoninis ir pusę metų reguliariai dirbu, likusius metus dirbu Lietuvoje pagal invidualią veiklą. Ar visi bankai vertina pusę metų laikotarpį ir tada vertina mano pajamas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Kadangi yra tokia dinamiška situacija, tai tik bankai pasakys, kokios Jūsų galimybės gauti būsto paskolą. Tik jeigu pirksite 50% būsto už savus pinigus ir po to jį įsirenginėsite savomis lėšomis, tai kyla klausimas kam Jums būsto paskola? Jeigu norite imti paskolą įsirengimui ir įsirenginėti ją pats, tai bankai gali reikalauti pagrindžiančių dokumentų, sąskaitų ir pan. kur išleidote pinigus. Sutartyje bus nurodyta, kad pinigus turite išleisti pagal paskirtį ir oficialiai.

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, norėjau sužinoti apie savo galimybes antrajai būsto paskolai gauti. Esu 24 metų vaikinas, dirbu neblogai apmokamą darbą, gaunu ~1300€ į rankas. Žmonos, vaikų neturiu. Prieš du metus ėmiau pirmąją būsto paskolą 27000€. Norėčiau antros būsto paskolos neparduodant pirmojo būsto. Įmoka už pirmąją būsto paskolą - 110€. Dėkoju už Jūsų atsakymą.

Atsakyti
Edgaras

Sveiki, Tomai, jeigu Jūsų pajamos oficialios 1300 į rankas tai atsakymas: taip, galit gauti dar vieną būsto paskolą. Tačiau antram būstui įsigyti bus kitokios įsigijimo sąlygos, tad aš siūlyčiau eiti į kiekvieną banką paklausti kokiomis sąlygomis suteiktų būsto kreditą antrajam būstui įsigyti.

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra realios. Kreipkitės į bankus dėl pasiūlymų gavimo ir išsirinkite geriausias sąlygas siūlantį banką.

+3Buvo naudinga
Evaldas

Laba diena, norėčiau pasiteirauti, dirbu darbovietėje 7~ mėnesius, planuoju imti būsto paskolą, pradinį įnašą esu sukaupęs, tačiau mano pajamos pirmuosius 3 menesius buvo 200~ eurų, kadangi dirbau ne pilnu etatu, po sodros pakeitimų su gaunu minimalų atlygi ir kadangi kilnojama darbo vieta, man dasideda dar -200 eurų, viso esamos oficialios pajamos yra 500 eurų, tačiau tai rodoma tik 4 mėnesius šiuo metu. Mano klausimas būtų ar bankas man suteiktų paskolą būstui įsigyti jei tai butu ganėtinai minimali suma 20000~ - ir ar skaičiuojasi tos pajamos kurios yra pagal kilnojamają darbo vietą? Lauksiu jūsų atsakymo, pagarbiai

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evaldai, dėkui už klausimą. Priklausys nuo individualaus vertinimo, tačiau manau, kad esant gana nedideliam darbo užmokesčiui, skaičiuojant 6 mėn. vidurkį - gali neužtekti pajamų. Patarčiau išdirbti bent metus su didesniu atlyginimu, tuomet galėsite ir geresnes sąlygas gauti. Bet kokiu atveju nuvykite į bankus ir sulaukite rekomendacijų ir pasiūlymų. Matysite realią situaciją ir pagal tai galėsite tvarkytis.

+3Buvo naudinga
Neringa

Norėčiau sužinoti ar imant būsto paskolą vaiko pinigai skaičiuojasi į pajamas ir ar gaučiau kreditą jei šiuo metu nedirbu, nors pajamos mūsų su vaiku 450 e ir turime lengvatas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Jeigu nedirbate - paskolos negausite. Kaip gali būti taip, jeigu nedirbate ir turite pajamų? Jeigu tai yra neoficialios pajamos - jos tikrai nesiskaičiuos. Bet kokiu atveju privalote turėti darbą ir oficialų pajamų šaltinį, kuris garantuoja tęstinumą.

+3Buvo naudinga
Neringa

Pajamos musu oficialios vaikas gauna naslaicio pensija ir grupe as taipat turiu grupe trecia

Buvo naudinga
Edvinas

Sveiki, norėjau paklausti, ar yra kokia nors galimybė gauti paskola būstui Lietuvoje įsigyti, kai gyvenu ir vykdau individualią veiklą Vokietijoje? Kokių dokumentų reikėtų? Ar būtų lengviau gauti paskolą, jei kaip garantas būtų įkeistas nekilnojamas turtas, esantis Lietuvoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edvinai, dėkui už klausimą. Manau, kad būtų galimybė, tačiau priklausys nuo profesijos, veiklos termino, bendros situacijos. Kreipkitės į bankus dėl individualaus įvertinimo ir sąlygų gavimo. NT Lietuvoje nėra taip svarbu, svarbiau yra pripažįstamos oficialios ir stabilios pajamos, kurios aiškiai pagrindžiamos.

+4Buvo naudinga
Jurgita

Sveiki, dirbu ir gyvenu Uk kartu su dukryte, esu vieniša mama, ar man Lietuvoje suteiktų paskolą būstui? Darbo užmokesčio pajamos apie 700 euru per mėnesį + kitos pajamos. Nežinau ar jos skaičiuojasi. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Užsienyje dirbančiųjų pajamos yra vertinamos tik pateikus darbo sutartis, išrašus, rekomendacijas. "Kitos pajamos", jeigu jos nėra oficialios, tuomet nebus vertinamos. 700 eurų atlyginimas yra mažokas norint gauti būsto paskolą, kadangi esate dviese, o atmetus dar ir brangų pragyvenimą UK, Jums gali nelikti pinigų paskolos padengimui.

Užsienyje dirbantiems yra finansuojama tik 50-70% bankuose ir iki 85% unijose. Nežinau apie kokio dydžio paskolą galvojate, tačiau bet kokiu atveju siūlyčiau galvoti apie būsto paskolą tuomet, kai užsienyje 1-2 metus Jūsų atlyginimas sieks bent 1500 eurų.

+3Buvo naudinga
Marius

Sveiki, jeigu dirbu pagal darbo sutartį, kurioje nurodyta darbo užmokestis "minimumas plius priedai", o kas mėnesį atlyginimo "į rankas" gaunu ~750e, bankas vertins tai ka gaunu, ar tai kas parašyta sutartyje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Vertins tiek, kiek gaunate paskutinius 6-12 mėn. į rankas, žiūrėdami į Sodros duomenis, kuriuos pateikė Jūsų darbovietė. Taigi, pajamos turi būti oficialios ir pageidautina, kad priedai būtų pastovūs ir nesvarbu, kad darbo sutartyje minimumas. Išimtinu atveju gali žiūrėti ir darbo sutartį kylant papildomiems klausimams - pvz. bonusai pradėti mokėti neseniai ar pan.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų