Gavome būsto paskolos pasiūlymą iš Swedbank, kaip manote ar geras pasiūlymas?

Sveiki, esame susituokę ir auginame vieną vaiką, norime imti paskolą būstui. Dirbu viename darbe jau virš 5 metų, į rankas gaunu apie 850 Eur. Žmona motinystės atostogose, dabar gauna 400 Eur. Turime išsirinkę būstą, įvertintas 59000, namas ne naujas, Swedbank finansuoja 75 % - t.y. : 44250 Eur, pradinį įnaša turime. Paskola 25 metams, palūkanos Euribor + 2,59 %. Kaip manote ar geras pasiūlymas ar palūkanos per didelės pagal vyraujančias šiai dienai? Ačiū už atsakymą.

Rolandas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rolandai, dėkui už klausimą. Kiekvienas bankas ir kiekviena situacija yra individuali. Pasiūlymas yra šiek tiek su aukštokomis palūkanomis, bet kokiu atveju pereikite per visus bankus (SEB, Luminor) ir palyginkite bei išsirinkite geriausią pasiūlymą. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų