Norime įsigyti nuosavą būstą, esame nesusituokę 28m. ir 35m.

Laba diena, Norime įsigyti nuosavą būstą, esame nesusituokę 28m. ir 35m. Aš dirbu metus laiko su verslo liudijimu, pajamos apie 850eur/mėn. Draugas individualia veikla užsiima jau daugiau negu 7m. Pradiniam įnašui turime susitaupę apie 6000eur + aš turiu paveldėtą bendrabučio tipo kambarį (galbūt jį galima įkeisti bankui). Ar galime gauti paskolą būstui, jeigu prieš tai 2015 ir 2016 metų pajamos buvo gana mažos ir nestabilios, ar į banką dėl paskolos kreiptis tik pateikus 2017 metų deklaraciją? Mąstome apie būstą, kurio vertė būtų iki 45000eur. Ačiū už atsakymą :)

Justė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klasuimą. Reikia bandyti. Bankas teigiamiau žiūrės jeigu pajamos yra gaunamos kuo ilgesnį laiką. Bet gali užtekti ir 2017 metų pajamų, priklauso nuo veiklos pobūdžio ir individualaus vertinimo. Jeigu matosi, kad buvo sudėliotos fiktyviai pajamos 2017 metams, tuomet bankai gali pastebėti ir atmesti Jūsų prašymą. Reikia individualaus vertinimo ir logiško veiklos/pajamų pagrindimo. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų