Vienam iš mūsų bankas šiuo metu nesuteikia paskolos, nes nesenai buvo keistas darbas

Laba diena, Su sužadėtiniu išsirinkome butą, kurį norėtume pirkti. Norime, kad butas būtų mūsų bendra nuosavybė. Situacija yra tokia, kad vienam iš mūsų bankas šiuo metu nesuteikia paskolos, nes nesenai buvo keistas darbas. Kaip galėtume pasielgti šioje situacijoje? Gal po santuokos būtų galima persirašyti sutartį banke, kad paskola ir turtas būtų mūsų abiejų? O gal galima daryti taip, kad paskolą ima vienas asmuo, o nuosavybė pas notarą įregistruojama kaip mūsų abiejų turtas?

Raimonda
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimonda, dėkui už klausimą. Geriausias variantas būtų palaukti reikalaujamą terminą ir tik tuomet imti būsto paskolą. Ne veltui yra tie reikalavimai. Tačiau jeigu jau mėginsite, tuomet jeigu pajamos leidžia, gali imti vienas asmuo, o po to notariškai pasirašyti bendrą nuosavybę su banko sutikimu. Atminkite, kad su dviejų asmenų pajamomis gausite didesnę sumą ir tikėtina, kad geresnes sąlygas - siūlyčiau palaukti.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų