Sutartis banke

Sutartis banke. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sutartis banke“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Inga

Ar galima nutraukti rezervacijos sutartį ir susigrąžinti 5 proc. rezervacijos mokestį, kadangi šiuo karantino metu banke nebegauname būsto įsigijimui reikalingos sumos, po force major'o pasikeitė ir mūsų finansinė padėtis. Ar NT vystytojas privalėtų grąžinti mūsų įnašą?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Viktoras

sveiki, turim buto paskola luminor banke su 1,75% marza EBIFN, klausimas ar imanoma refinansuot su panasiom salygom per kita banka paskola? zinant dabartine situacija pasaulyje, stojant ekonomikai darosi baisu del EBIFN kuris susideda is dvieju kintamuju, aisku taip pat gali pakilti ir EURIBOR ar nebutu protingiau pereiti i kita banka kuris siulytu marza euribor?Jusu manymu kuris siuo atveju esant tokiai situacijai atrodo stabilesnis EURIBOR ar EBIFN?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorai, dėkui už klausimą. Žinoma, kad būsto paskolos sutartis yra pranašesnė su EURIBOR, o ne su EBIFN, nes EBIFN=EURIBOR + IFM. T.y. EBIFN visuomet bus didesnis nei EURIBOR. Šiuo metu turima Jūsų banko marža yra gana palanki, gali būti, kad nelabai gausite geresnių sąlygų nei turite. Pasikalbėti su bankais galite ir tuomet spręsti.

+3Buvo naudinga
Valdas

Noriu gauti paskolą naujam butui "Miško arduose" Vilniuje. Jau 5 mėnesiai iš numatytų 10 mėnesių kas mėnesį moku po 1811 eurų. Esu SEB ir Citadelės klientas. Kas mėnesį jau daugiau kaip metai uždirbu po 2870 eurų. Darbo sutartis neterminuota. "Miško ardų" vadybininkė patarė dėl paskolos kreiptis į šį banką. Man 57 metai. Ar įmanoma Jųsū banke gauti 85% paskolą nuo buto vertės (107000)? Ką turėčiau dabar daryti? Pagarbiai Valdas

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valdai, dėkui už klausimą. Kreipkitės į visus bankus ir pasiteiraukite kur gausite geriausias sąlygas būsto paskolai. Nesirinkite iš vieno banko.

+3Buvo naudinga
Andrius

Laba diena, Jau kurį laiką ieškau būsto. Būstui pirkti imčiau paskolą. Ilgą laiką dirbu stabiliai, pajamos taip pat stabilios, todėl paskolą banke gaučiau, tačiau birželio mėnesį apsirgau ir jau nuo tada turiu nedarbingumą. Noriu paklausti ar mano turimas (turėtas) nedarbingumas kaip nors įtakos paskolos gavimą? Ar dėl to gali kilti problemų? Ir jei gerai suprantu gauti būsto paskolą ir pirkti būstą turėdamas nedarbingumą negalėčiau? Būsiu dėkingas už konsultaciją.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Bankas vertina situacijas individualiai ir vertina Jūsų ateities perspektyvas žiūrėdamas į ateitį. Vertins Jūsų sirgimo lygį ir žiūrės ar turėsite galimybes ateityje mokėti įmokas. Jeigu sirgimas yra įprastas, o darbo sutartis nenutraukta - tuomet manau viskas tvarkoje. Bet vėlgi, bankas vertina situacijas individualiai, todėl vykite į bankus ir tarkitės.

+3Buvo naudinga
Klausimas

Sveiki, norime skirtis su žmona. Banke turime neišmokėtą paskolą mano vardu. Ar galima sudaryti sutartį kad turtas ir paskolos mokėjimai pereitų žmonai, o aš likčiau kaip laiduotojas. Banko atstovo paaiškinimu - sutarties pakeitimas reikš padidėjusias palūkanas. Kaip galima būtų išsiskirti, kad bankas nepablogintų kredito sąlygų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Nelabai ir yra kitų galimybių. Norint skirtis ir keisti mokėjimus - reikės keisti sutartį. Tik nuo banko priklauso kokios banke sąlygos ir kokia sutartis pasirašyta.

+4Buvo naudinga
Vilius

Sveiki, su pardavėju sudaryta preliminarioji pirkimo pardavimo sutartis, turime sumokėti avansą, tačiau būstas yra perkamas su parama regionuose. Banke mums pasakė, jog paskolos formavimas įvyks tik kai pateiksime vertinimą ir giminystės ryšių registrų centro pažymas, tačiau jie vistiek garantijų kažkodėl duoti negali dėl paskolos gavimo, o kokios negavimo priežastys gali būti nenurodo, nes šį kreditavimo atvėjį dar spres banko sprendikai. Žodinį patvirtinimą dėl paskolos gavimo gavome, jog pagal mūsų pajamas įmanoma gauti būsto paskolą ir būstas yra tinkamas pirkimui pagal kriterijus, bet kaip suprantu galutinis sprendimas vistiek gali būti neigiamas? Ar tokiu atvėju atgautumėme sumokėta avansą? Ar yra kažoks įstatymas, kuris nurodo terminą, per kiek laiko paprastai pirkėjas susimoka avansą, kad būtų galima nemokėti avanso iki kol bus priimtas paskolos patvirtinimas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viliau, dėkui už klausimą. Avansas ir yra tam, kad pardavėjas turėtų garantiją, kad tikrai pirksite. Nebent su pardavėju pasirašysite sutartį, kad jeigu negaunate paramos, pardavėjas grąžina sumokėtą avansą. O dėl banko sprendimo, tai paskolos su parama sprendimas gali trukti net ir 2 mėn., kol bankas priims sprendimą.

+3Buvo naudinga
Tadas

Sveiki. Su žmona esame abu iki 35 metų, turime du vaikus, norime pirkti pirmą būstą (nesame turėję jokio NT nei vienas). Objektas teritorijoje, kur parama (jaunoms šeimoms regionuose) teoriškai įmanoma. Na pinigėliai šiems metams lyg ir pasibaigė pagal prašymų skaičių ir skirtą sumą. Atsakymą dėl galimybės gauti paramą mes turbūt dar galime gauti ir su pardavėju galima tartis, kad lukteltų tas dvi savaites. Banke - davė suprast, kad paskolą gauti galime. Pora niuansų ir su tuo susijusių klausimų: 1. Namas nėra 100% baigtas (76%), banko darbuotoja sakė tai kliūtis gauti paramą. Nieko panašaus internete neradau. Ar tai tiesa? 2. Jei šiemet mes paramos negalim gauti, nes eilėje esame tikrai per toli, tai ar tas atsakymas dėl kriterijų atitikimo ir buvimas "eilėje" turi kokią nors prasmę? Ar tokiu atveju lengvatinio kredito sutartis sudaroma ir bankas lauks savo pinigėlių iš valstybės? Tas lyg ir turėtų būti padaryta per 4 mėn remiantis straipsniais internete, bet tai nebeįmanoma. Žodžiu ar šiemet nepatekdami į sąrašą tų, kuriems bus suteikta parama mes praktiškai prarandam galimybę ją gauti ar yra prasmė buvimo eilėje ir teoriškai po 3jų metų gausim paramą ir sumažės įsiskolinimas? Būti eilėje ir laukti 3 metus, kad nupirkti kiek juokingas scenarijus, joks normalus pardavėjas tiek nelauks, tai nebent iš giminių pirkdami pasišildys apsukresni sulaukę eilės.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Taip, būsto pirkimas su parama privalo būti 100% baigtumo. O dėl paramos gavimo, kai gaunate pranešimą ir ateina Jūsų eilė, tik tuomet turite vykti į banką ir sudaryti kredito sutartį. Jeigu tai atliksite anksčiau, paramos negausite. Taip, scenarijus nelogiškas ir šitas visas paskatos reikalas yra neišdirbtas ir sudaro daug neaiškumų ir nepatogumų.

+3Buvo naudinga
Kęstas Gudelevičius

Sveiki, Norėčiau paprašyti patarimo. Renkamės iš ko imti būsto paskolą. Swedbank siūlo 1,85% maržą, bet kas 6mėn perskaičiuoja EURIBOR. SEB siūlo 1,95% bet EURIBOR fiksuotas 12 mėn. Ką patartumėt rinktis galvojant apie tolimą perspektyvą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kęstai, dėkui už klausimą. Žiūrėkite kuriame banke jaučiatės patogiau, o taip pat perskaitykite ir kitas sąlygas. Pagal tai ką parašėte - rinkčiausi Swedbank, bet yra daug kitų svarbių dalykų imant būsto paskolą, įsigilinkite į sutartis ir papildomus mokesčius.

+3Buvo naudinga
Karolina

Sveiki. Vis nerimauju. Ar yra tikimybė, kad gausiu paskolą būstui, jei toje pačioje imonėje dirbu jau 15 mėnesių, o prieš 5 mėnesius įmone sugalvojo pakeisti visiškai naują darbo sutartį, kuri buvo vėl su bandomuoju laikotarpiu ir neterminuota sutartimi. Kurioje pasirodo pasikeitė viskas, įmones pavadinimas, direktorius. Banke vadybininkė užsiminė, kad galima gauti praėjus bandomajam laikotarpiui ir gavus bent vieną atlyginimą po jo ir skaičiuojant buvusios įmones atlyginimus sudėjus. Ar tai tikrai yra įmanoma?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Įmanoma, bet priklausys ir nuo banko bei nuo bendros Jūsų situacijos, profesijos, bendro portreto. Patariu nustoti nerimauti ir nuvykti į SEB, Luminor, Swedbank su norimo pirkti būsto skelbimu/kaina, pateikti savo situaciją ir paprašyti įvertinimo. Kas bus, kaip bus, ko trūksta. Sulaukite bankų pasiūlymų ir pasirinkite teisingai. Niekas, tik bankai tiksliai atsakys kaip jie vertins Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Kristina

Sveiki, planuoju imti paskolą būstui isigyti arba statyti, pradinis įnašas sukauptas, pajamos pakankamos (2000€). Tačiau tėvai planuoja imti vartojamą kreditą iš unijos savų namų renovacijai apie 10000€, jie ją gauna, tačiau unija nori laiduotojo, ar galiu aš juo būti, ar nepakenks man imant paskolą iš banko? Unija teigia, kad ne, nes as pasirašysiu tik ant skolos vekselių ir su manimi nebus pasirašomos jokios skolos sutartys.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Na, jeigu pajamos pakankamos ir dengs tiek vartojimo kredito įmokas ir būsto paskolos, tuomet problemų nekils. Formaliai ta laidavimo sutartis gal ir niekur nefigūruoja, tačiau turite realiai ir pagalvoti apie blogiausią variantą ir ar pajėgsite išsimokėti dvi paskolas vienu metu. Beje, imdami būsto paskolą banke, tikėtina, kad pildysite formą kur bus klausimas ar turite kokių nors įsipareigojimų, tad turėsite meluoti. Geriausias variantas yra, kad pasikalbėtumėte su banku, kuriame planuojate imti paskolą ir sulaukti jų nuomonės įvertinus Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų