Pinigų pervedimas

Pinigų pervedimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pinigų pervedimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Renaldas

Laba Diena Norėjau paklausti. Ar yra saugu daryti pinigų pavedimą banke buto pardavejui iki pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį pas Notarą? Ačiū Jums už atsakymą.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Toma

Sveiki. Esame keturių asmenų šeima. Esame pateikę paraišką subsidijai gauti (parama jaunai šeimai būstui regione ) šiuo metu mus irašė į eilę esame 50 per visą Lietuvą. Mūsų klausimas būtų toks: ar susitvarkius visus dokumentus su banku ir pasirašius pirkimo-pardavimo sutartį, bankas iš karto perveda pinigus į pardavėjo sąskaitą ar jis laukia kol valstybė perves bankui ir tik tada gavęs subsidiją perveda pardavėjui? Skaičiau , kad valstybė subsidiją veda bankui apie 4mėnesius, mūsų pardavėjas tiek laukti negali. Kitas klausymas ar subsidija galima dengti pradinį įnašą, nes paskambinus į banką buvo pasakyta, kad subsidijos atveju bankas perveda pardavėjui visą 100% . Tai taip gaunasi, kad mums nebereikia pradinio įnašo? Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Toma, dėkui už klausimą. Taip, subsidijos išmokėjimas gali užtrukti iki 4 mėn., taip parašyta įstatyme. O dėl pradinio įnašo tai taip ir yra, kad Jeigu gaunate subsidiją, Jums nereikės mokėti pradinio įnašo, tačiau gali būti, kad turėsite savomis lėšomis padengti pradinį įnašą, jeigu būtų patvirtinta parama, tačiau lauksite kol valstybė perves pinigus bankui, o Jūs skubėsite. Tai tokiu atveju, padengsite pradinį įnašą patys, o kai jau ateis eilė, valstybė padengs dalį kredito. Dėl šios vietos reikia kalbėtis su banku, kokios būtų galimybės.

+3Buvo naudinga
Rūta

Laba diena, turiu pažymą valstybės iš dalies finansuojamam būstui įsigyti, finansuoja 20 proc. pradinio įnašo, iki 53 tūkst. eur būstui (maksimali finansuojama suma vienam asmeniui be šeimos). Noriu būstą statytis, bankas duotų norimą 60 tūkst. sumos paskolą. Ar galiu tikėtis iškarto gauti pradinį įnaša ir iš jo pirktis sklypą ir įrengti pamatus, kaip vyktų finansavimas ir pinigų pervedimas tokiu atveju ? AR pradinio įnašo sumą pervestų bankas iškarto, prieš perkant sklypą ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Bankai nefinansuoja sklypo pirkimo. Jį turite nusipirkti pats, pastatyti pamatus, dėžutę, įregistruoti statinį/adresą ir tuomet jau skolintis iš banko likusioms statyboms. Tuomet jau kai skolinsitės likusioms statybos, valstybė (bankas) padengs 20% paskolos sumos, tą kurią skolinsitės pagal projektą. Šiaip su namo statybomis ir parama būstui gali būti kėblu. Paprasčiau yra perkant tiesiog jau pastatytą namą ar butą.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų