Ar bankas iš karto perveda pinigus į pardavėjo sąskaitą ar jis laukia kol valstybė perves bankui?

Sveiki. Esame keturių asmenų šeima. Esame pateikę paraišką subsidijai gauti (parama jaunai šeimai būstui regione ) šiuo metu mus irašė į eilę esame 50 per visą Lietuvą. Mūsų klausimas būtų toks: ar susitvarkius visus dokumentus su banku ir pasirašius pirkimo-pardavimo sutartį, bankas iš karto perveda pinigus į pardavėjo sąskaitą ar jis laukia kol valstybė perves bankui ir tik tada gavęs subsidiją perveda pardavėjui? Skaičiau , kad valstybė subsidiją veda bankui apie 4mėnesius, mūsų pardavėjas tiek laukti negali. Kitas klausymas ar subsidija galima dengti pradinį įnašą, nes paskambinus į banką buvo pasakyta, kad subsidijos atveju bankas perveda pardavėjui visą 100% . Tai taip gaunasi, kad mums nebereikia pradinio įnašo? Ačiū už atsakymus.

Toma
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Toma, dėkui už klausimą. Taip, subsidijos išmokėjimas gali užtrukti iki 4 mėn., taip parašyta įstatyme. O dėl pradinio įnašo tai taip ir yra, kad Jeigu gaunate subsidiją, Jums nereikės mokėti pradinio įnašo, tačiau gali būti, kad turėsite savomis lėšomis padengti pradinį įnašą, jeigu būtų patvirtinta parama, tačiau lauksite kol valstybė perves pinigus bankui, o Jūs skubėsite. Tai tokiu atveju, padengsite pradinį įnašą patys, o kai jau ateis eilė, valstybė padengs dalį kredito. Dėl šios vietos reikia kalbėtis su banku, kokios būtų galimybės.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų