Neišduoda būsto paskolos

Neišduoda būsto paskolos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „neišduoda būsto paskolos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Mindaugas

Sveiki, As ir zmona abudu gyvenam ir dirbam anglijoje jau 8 metai. Atlyginimas mano 3200 svaru i rankas o zmonos 1500 svaru i rankas. Turim paskola pasieme cia anglijoje namui (195000 svaru) taip pat turim pasieme paskola kitiems dalykams kuri yra 20000 svaru. I menesi iseina bendros skolos 1300 moketi bankui. Jau kuri laika galvojam apie lietuva jog noretume grysti, abudu esam kvalifikuoti ir darba pakeisti butu galima su diena nes pasiulymu LT gaunam daug. Taigi noreciau pasistatyti nama lietuvoj, pasiemus paskola. Noreciau pasiimti apie 130000euru. Pasistatyti o tada susiradus darba grysti. Kokios perspektyvos ir kaip geriau daryti kad tai igyvendinti. Galiu kompanijos paprasyti jog alga moketu pusmeti i lietuva ar daugiau nes turiu Lietuviska saskaita. Ta pati gali paprasyti ir zmona jei tai pades. Kaip geriausiai daryti jog nebutu grystam i LT, susirandam darbus.. dirbam pusmeti ar ilgiau ir paskolu negaunam, nomuotis 6 menesius nesinoretu, o pardavus viska UK ir skolas atidavus gal liktu max 20000-30000 kas nera daug nes manau butu ir taip islaidu papildomu pilnai persikraustant i lietuva i naujus namus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Na, varianto kito nėra, nes visų pirma bankai šiuo metu dirbantiems užsienyje neišduoda arba labai sunkiai išduoda paskolas, o visų antra, tik bankai gali pasakyti ar sutiks išduoti Jums paskolą ar ne. Nėra kažkokios garantijos, kad tikrai gausite paskolą, kai grįšite į Lietuvą. Vienintelis variantas grįžti į Lietuvą, įsikurti, pradėti dirbti, įsitvirtinti ir tada prašyti paskolos. Dar galite bandyti bendrauti su kredito unijomis dirbant Anglijoje, galbūt jos sutiktų išduoti paskolą net negrįžus į Lietuvą. Tačiau patarčiau būti atsargiems su tiek paskolų, nežinia kada NT kainos nukris, tai gali po to būti problemų.

+5Buvo naudinga
Jolita

Sveiki. Ką reiškia bloga kredito istorija, kas apima žodį bloga? Ar dėl jos bankas gali neišduoti būsto paskolos? Jeigu prieš 5 metus turėjau paėmusi nemažai greitųjų kreditų, bet jie buvo gražinti laiku, vartojimo paskolos ir pirkiniai lizingu? Tai, kad bankai pamatę jog buvo imta kreditai nebeišduos paskolos būstui, nors turėsiu pradinį įnašą? Kiek laiko reikia, kad praeitų nuo paskutiniu pirkimų lizingu, kad būtų galima gauti būsto paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, dėkui už klausimą. Bloga kredito istorija reiškia, kad turėjote praeityje pradelstų įsiskolinimų ir bankai nenorės skolinti pinigų nepatikimam žmogui, nes yra rizika. Dėl blogos kredito istorijos bankai neišduoda paskolų. Tačiau kiekvienu atveju, prieš imant būsto paskolą reikia nuvykti į bankus ir sulaukti jų nuomonės apie Jūsų situaciją. Nėra taisyklių kada pasinaikina bloga istorija, esmė neturėti pradelstų paskolų kuo ilgesnį laiką.

+3Buvo naudinga
tadas

Sveiki, pavyko susitaupyti beveik visą pradinio įnašo sumą namui mano kainos rėžiuose. Bankuose dar nebuvau bet visi giminaičiai kalba, kad bankai šiuo metu nebeduoda fiksuotų palūkanų paskolų. Ar tai tiesa?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Visam paskolos laikotarpiui 20-30 metų, būsto paskolų, kiek žinau, neišduoda bankai. Trumpesniam laikotarpiui - fiksuotos palūkanos realu. Pasitarkite su bankais dėl galimybių Jūsų atveju.

+4Buvo naudinga
Jekaterina

Laba diena. Mano vyras dirba užsienyje ir pagrindinės ko pajamos yra iš ten. Norime pirkti butą, banke mums pasakė, kad gaunant pagr. pajamas iš užsienio, pradinis inašas būtų nuo 25% iki 35%. Ar galima šį įnašą išskaičiuoti iš paskolos sumos? Nes mums yra nerealu sutaupyti tokius pinigus. Būstą norime pirkti už 80 000€.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jekaterina, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos eurais, tuomet būsto paskolą galite gauti ir įprastai būna prašomas didesnis pradinis įnašas. Jeigu gaunate pajamas ne eurais, bankai šio metu būsto paskolų neišduoda. Jeigu Jums nerealu sutaupyti pradinio įnašo sumą, tuomet Jums per anksti galvoti apie būso paskolą, patariu neskubėti, suspėsite.

+4Buvo naudinga
Nanditas

Sveiki, noriu paklausti, dirbu Lietuviškoje įmonėje, tačiau važinėju į komandiruotės Norvegijoje, dirbame abu su žmona, esame jauna šeima, pajamos per mėnesį ~4000, ir dabar radom namą, kurį norim pirkti, tik neturim pradinio įnašo, o jei išvažiuosim jį greičiausiai nupirks, mano klausimas būtų toks, ar įmanoma, kad vertintojas įvertins namą daugiau, nei nori šeimininkas, ir bankas kai man paskolins lygiai tą sumą, kurios namo šeimininkas nori? Pvz: namas kainuoja 80000,man reikia 12000 įnašo, vertintojas įvertina 92000, tada šeimininkas pasako, kad aš jam įnašą daviau, ar bankas tada man paskolins 80000?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Jeigu pasitikite pardavėju, tuomet tokia schema yra įmanoma dėl pradinio įnašo, bet šiaip nerekomenduoju, nes mano manymu patys kasate sau duobę. Bet kiekvieno reikalas ir atsakomybė priimti sprendimus. Dėl pačios paskolos, tai bankai šiuo metu neišduoda dar būsto paskolų gaunantiems pajamas užsienio valiuta, todėl Jums reikėtų kreiptis į kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Anonimas

Sveiki, Turiu klausimą esu dirbanti užsienyje, bet registruota Lietuvoje, ar būtų įmanoma man gauti būsto paskolą jei turėčiau pradinio įnašo 40%? Taip pat mano mama sutiktų užstatyti butą, ar įmanoma gauti kokiais nors variantais paskolą Lietuvoje, dirbant svetur?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Jeigu pajamas gaunate eurais, tuomet galite gauti paskolą ir šiaip, tačiau jeigu pajamos ne eurais, tuomet bankai šiuo metu dar neišduoda būsto paskolų. Taigi, reikia kreiptis į kredito unijas. Paskolos su papildomu NT įkeitimu yra galimos, bet čia jau bus kitokia paskola, reikia kreiptis į bankus dėl sąlygų ir galimybių.

+3Buvo naudinga
Igoris

Sveiki! Ar tiesa, kad jei asmuo bent kartą gyvenime yra pasinaudojęs greitųjų kreditų įmonių paslaugomis (pvz, Bigbank), jam bankas (pvz, Swedbank) gali atsisakyti suteikti paskolą būstui? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Igori, dėkui už klausimą. Taip, bankai gali neišduoti būsto paskolos dėl to.. Priklauso nuo Jūsų individualaus vertinimo. Bankai labai neigiamai žiūri į greituosius kreditus.

+3Buvo naudinga
Ieva

Laba diena, planuojame grįžti į Lietuvą. Pradžioje planuoju grįžti tik aš su 2 mažamečiais vaikais, padirbti 6mėn, kad gauti paskolą būstui. Vyras tuo metu dar dirbtų Anglijoje. Taigi, kokios mėnesinės pajamos turi būti, kad galėtume gauti būsto paskolą apie 80tūkst. Su 20% pradiniu įnašu? Ar užteks tik mano pajamų paskolai imti? Ar reikia abiems pradirbti 6 mėn. Lietuvoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Būsto paskolų bankai neišduoda asmenims, kurie pajamas gauna užsienio valiuta. Taigi, Jūsų atveju reikėtų ir rekomenduočiau taip, išdirbti Lietuvoje bent po 6 mėn. ir tada kreiptis dėl būsto paskolos. Galbūt ir paramą kokią gautumėte. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Justė

Sveiki, Domiuosi dėl būsto paskolos. Norėčiau sužinoti, ar Lietuvoje jau yra suteikiamos būsto paskolos asmenims, kurių pajamos gaunamos užsienio valiuta? Kokie nutarimai Lietuvos įstatiminėje bazėje šiuo klausimu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Lietuvos įstatiminėje bazėje nėra jokių ribojimų bankams išduoti paskolas užsienio valiuta gaunantiems asmenims. Bankai atsisako išduoti būsto paskolas dėl to, kad bijo prisiimti valiutų kursų pokyčių riziką. To pasekoje, šiuo metu bankai neišduoda paskolų užsienio valiuta gaunantiems pajamas, bet yra kredito unijų, kurios išduoda. Kreipkitės į unijas, kuriam regionui priklausote ar turite sąsajų.

+3Buvo naudinga
Vaidis

Sveiki, dirbu už Lietuvos ribų-Švedijoje, ir statausi namuką. Reikia banko pagalbos (paskolos), kad galėčiau su šeima gražiai ir laimingai gyventi. Kiek žinau praeitų metų išleistas Lietuvos banko apribojimas labai pakenkė tautiečiams kas nedirba Lietuvoje, taipogi mane. Ar bus kokių pakitimu greitu laiku ar ne? Ar verta laukti ar geriau pakuoti tašes kaip kiti tai daro. Dėkoju

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaidi, dėkui už klausimą. Paskutiniais duomenimis (2018 08 17), situacija nepasikeitė ir bankai neišduoda būsto paskolų tiems, kas gauna pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų