Kokios perspektyvos, kad gausime palankų atsakymą iš banko?

Laba diena. Esame pateikę paraišką banko paskolai Swedbanke 51200 eur 80% nuo perkamo būsto. Mano pajamos yra iš MB 6 mėn. po 600eur į mėnesį ir 6 mėn. po 850 eur į mėnesį, moku sodrai mokesčius kas mėnesį nuo sau išmokėto atlyginimo, vyro pajamos 450e-500 eur į rankas. Esu savininkė MB, metus laiko sau moku atlyginimą, MB yra įkurta 1 m. 6 mėn. už preitus metus deklaracija įmonės yra pateikta pelnas 4700 eur. Dabar paskolai svarsto mano MB. Kokios perspektyvos, kad gausime palankų atsakymą iš banko? Ačiū už atsakymą.

Irma
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irma, dėkui už klausimą. Priklausys nuo situacijos kaip įvertins bankai rizikas. Viskas labai individualu. Tačiau įmonės savininkams yra sudėtingiau gauti būsto paskolą, t.y. įprasti tokie tikrinimai. Nors jeigu viskas gerai - turėtų būti viskas gerai. Parašykite kaip sekėsi, įdomu. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Savininkė

Paskolos negavome. Priežastis, kad sau algos nemokėjau per banką o išsimokėdavau grynais. Nors visi mokesčiai buvo mokami kas mėnesį. Banko paaiškinimas kad turėjau kas mėnesį pinigus įnešti į įmonės sąskaitą- pervesti į asmeninę-išsigryninti. Mano manimu čia visiškas absurdas,nes kai prieš metus konsultavaus to neminėjo, svarbiausia buvo,kad matytusi sodroje jog esu dirbanti ir moku mokesčius. Beto paskolą ėmiau kaip fizinis asmuo, bet jie vertino ir mano įmonės riziką.

+1Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų