Ar yra galimybė gauti įprastą būsto paskolą?

Sveiki, Norėčiau pasiteirauti ar yra galimybė gauti įprastą būsto paskolą (su 15-20% pradiniu įnašu) ją imant drauge, jeigu: 1) draugas yra užsienietis, turintis legalų darbą Lietuvoje (ne Europos Sąjungos pilietis, Lietuvoje gyvenantis jau beveik 5 metus, leidimą gyventi Lietuvoje prasitęsiantis kas 2 metus); 2) turime pradinį įnašą; 3) nesame susituokę; 4) bendros pajamos sudaro apie 3600 eur per mėnesį "į rankas"; 5) neturime jokių kitų paskolų; 6) nenutraukiamas darbo stažas tose pačiose įmonėse tiek pas vieną, tiek pas kitą yra daugiau nei 5 metai. Būsiu labai dėkinga už atsakymą!

Julija
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julija, dėkui už klausimą. Manau, kad galimybės yra, žinoma priklausys nuo Jūsų draugo individualaus vertinimo. Iš esmės nematau kliūčių negauti paskolos pagal kitus apibūdinimus. Didžiausia kliūtis bus draugo šalis ir jo vertinimas bei stabilumas, bus vertinama rizika, kas bus jeigu po 2 metų nepratęs leidimo ir dings kaip į vandenį :) Tačiau Jūs Lietuvos pilietė, tad reikia kalbėtis su bankais kokios to galimybės ir kaip galima būtų išspęsti. Būtų labai įdomu jeigu pasidalintumėte informacija po apsilankymo bankuose, beje nuvykite į visus TOP3.

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų