Kaip suprantu mums paramos neskirs nes viršija kvadrato normatyvinę vertę? Ką tokiu atveju daryti?

Laba diena. Laukiame eilėje paramai jaunoms šeimoms būstui įsigyti ir radome mums tinkantį butą kurio kaina 51000€ ir 77 kvadratiniai metrai. Tai kaip suprantu mums paramos neskirs nes viršija kvadrato normatyvinę vertę? Ką tokiu atvėju daryti? Labai Ačiū už atsakymą.

Vilmantas
Atsakymai
Valda

Mane taip pat domina sis klausimas. Pagal verciu zona atitinka, o pagal kv.m. kaina ne, tai kaip zinoti?

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vilmantai, dėkui už klausimą. Turbūt kalbate apie paskatą būstui jaunoms šeimoms regionuose. Jeigu normatyvinę vertę viršijate, parama neskiriama. Bet atkreipkite dėmesį, kad pirkti galite už kiek norite kv. m. kaina, kad ir 1000 eur kv. m., svarbu, kad tos zonos patektų pagal registrų centro duomenis ir jų nustatytas vertes. Galbūt verta pagalvoti apie kitą paramą, kurioje neskaičiuojamos normatyvinės vertės: parama būstui jaunoms šeimoms Lietuvoje.

Pasitikrinti, kur galima pretenduoti į paramą regionuose galite čia: www.regia.lt/zemelapis

Daugiau informacijos apie: paramą būstui regionuose.

Kito varianto nėra, jeigu neatitinkate reikalavimų - paramos negausite.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų