Būsto paskola kirpėja

Būsto paskola kirpėja. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola kirpėja“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Miglė

Sveiki, dirbu kirpėja ir šiuo metu esu įdarbinta. Planuoju imti paskolą būstui ir rodyti didesnes pajamas. Kaip suprantu, jei noriu paskolos, geriau rinktis individualią veiklą nei verslo liudijimą? Ar su individualia veikla bankai taip pat sunkiai duoda? Kiek metų reikia rodyti pajama su individualia veikla ar verslo liudijimu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Migle, dėkui už klausimą. Norint gauti būsto paskolą rekomenduotina pajamas rodyti įsidarbinus. Jeigu pajamos bus individualia veikla, tai minimalus laikas gali būti 1 pilni deklaruoti metai, tačiau gali būti prašoma ir 2 metų. Priklausys nuo veiklos, pajamų dydžio ir t.t. Taip pat priklausys ir nuo banko, nes vieni bankai gali vertinti vienaip, o kiti kitaip.

+3Buvo naudinga
Raminta

Sveiki! Dirbu kirpeja, ir noriu pasiimti busto paskola. Girdejau, kad reikalingas testinumas, norint gauti paskola, is kur ji gauti? Ar apskritai imanoma kirpejai gauti paskola? Aciu :)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raminta, dėkui už klausimą. Jeigu pajamas gaunate pagal verslo liudijimą ar indivudalią veiklą, tai turi atsispindėti žurnaluose. Turite pateikti savo pajamas ir parodyti ar jos yra pastovios. Jeigu gaunate normalų atlyginimą, tuomet situacija palankesnė. Taip pat pajamos turi būti gana aukštos dirbant verslo liudijimu. Tai labai susiję su norimo įsigyti būsto kaina. Jeigu rimtai domitės būsto paskola, rekomenduočiau nueiti į kelis bankus konsultacijai su jau preliminariu norimu įsigyti būstu ir jo kaina.

+3Buvo naudinga
Kristina

Noriu pirkti sodybą! Dirbu kirpėja- kosmetike su individualia veikla, taip pat turiu ūkininko pažymėjimą, deklaruoju žemę, gaunu es paramą. Kokia tikimybė gauti paskola? Ar inešus kažkokį procentą paskolos dalies, galėčiau tikėtis paskolos iki 20 000 eurų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Galimybės gauti paskolą yra, o atsakymas priklausys nuo Jūsų pajamų dydžio ir jų stabilumo. Reikalingas individualus situacijos įvertinimas. Vienintelis būdas sužinoti tiksliai yra kreiptis į TOP4 bankus ir į savo miesto kredito unijas. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų