Didesnės pajamos

Didesnės pajamos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „didesnės pajamos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Milda

Sveiki, turime sklypą, kuriame yra dvibučio namo pamatai. Šeimą sudaro trys asmenys ( 2 suaugę ir vienas mažametis vaikas). Neturime jokių įsipareigojimų. Bendros šeimos mėnesio pajamos sudaro 2500 eur. Ar galime kreiptis į banką tolimesnei namo (dvibučio) statybai etapais? ar privalome iš savųjų lėšų „iškelti dėžutę” (namą su sienom ir stogu) ir tik tuomet bankas suteiks tolimesnei statybai paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Milda, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į banką dėl detalesnio vertinimo ir statybos projekto vertinimo. Būsto paskolos esmė yra tokia, kad bankas negalės suteikti didesnės paskolos nei yra įkeičiamo turto vertė. Žinoma, dar yra ir būsto likvidumo, vietos klausimai.

+3Buvo naudinga
Miglė

Sveiki, dirbu kirpėja ir šiuo metu esu įdarbinta. Planuoju imti paskolą būstui ir rodyti didesnes pajamas. Kaip suprantu, jei noriu paskolos, geriau rinktis individualią veiklą nei verslo liudijimą? Ar su individualia veikla bankai taip pat sunkiai duoda? Kiek metų reikia rodyti pajama su individualia veikla ar verslo liudijimu?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Migle, dėkui už klausimą. Norint gauti būsto paskolą rekomenduotina pajamas rodyti įsidarbinus. Jeigu pajamos bus individualia veikla, tai minimalus laikas gali būti 1 pilni deklaruoti metai, tačiau gali būti prašoma ir 2 metų. Priklausys nuo veiklos, pajamų dydžio ir t.t. Taip pat priklausys ir nuo banko, nes vieni bankai gali vertinti vienaip, o kiti kitaip.

+3Buvo naudinga
Gediminas

Sveiki, Šiuo metu su žmona gyvename ir dirbame Šveicarijoje. Atlyginimus gauname Šveicarijos frankais. Turiu du klausimus: 1. Ar Lietuvoje veikiantys bankai mums išduotų būsto paskolą turtui Lietuvoje, nepaisant to, kad pajamas ganame ne EUR? 2. Ar Lietuvoje veikiantys bankai išduotų mums būsto paskolą turtui Lietuvoje, nepaisant to, kad pajamas gauname ne EUR, bet užstatytume daug didesnės vertės kitą Lietuvoje turimą nekilnojamąjį turtą? Iš anksto dėkoju, Gediminas

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gediminai, dėkui už klausimą. Nuo sausio 1 d. įsigaliojo įstatymo pakeitimai ir bankai peržiūri galimybes teikti būsto paskolas užsienio valiutą gaunantiems pajamas, daugiau informacijos mūsų tyrime: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
A.

Sveiki, norėjau paklausti kokią įtaką paskolos gavimui turėtų: 1. Paskolos gavėjo jaunas amžius, apie 22-23 metai 2. Neseniai susituokusi pora 3. Ar turi kažkokios įtakos, jei alga pakilo prieš pvz 3-4 mėnesius. Ar ta didesnė alga kaip didesnės gaunamos pajamos užsiskaitys tik po 6-12 mėn?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimus. Į visus klausimus yra vienas atsakymas - reikia individualaus banko vertinimo, kiekvienas bankas vertins skirtingai pagal savo metodikas. Didesnė alga bus vertinama, bet bus žiūrima bendras portretas ir Jūsų ateities perspektyvos.

+3Buvo naudinga
Edita

Laba diena, domiuosi paskolos gavimo galimybėmis. Jokio nekilnojamo turto neturiu. Esu 25 metų mergina, netekėjusi, vaikų neturiu. Darbas stabilus, pajamos 800 (Brutto), 600 (Netto). Tikėtina, kad ateityje darbo užmokestis kils. Kokia tikimybė gauti būsto paskolą šiai dienai gaunant 600 Eur Netto? Jeigu ši suma asmeniui per maža, kiek preliminariai turėčiau uždirbti, norint gauti būsto paskolą? Pradinio įnašo dar neturiu, tačiau žinau, jog tai turi būti sutaupyti pinigai. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Būsto paskolą galite gauti, tačiau tik iki 35 tūkst. eurų, jeigu pajamos didesnės, tuomet ir paskolos suma galima didesnė. Pradinis įnašas yra minimalus 15%, tačiau jis gali būti ir didesnis, priklausomai nuo perkamo būsto ir Jūsų situacijos.

+3Buvo naudinga
Kęstutis

Sveiki, Norėjau pasiteirauti kokios yra sąlygos perkant II-ą būstą?.. Ar tiesa, kad palūkanos yra šiek didesnės?.. Tiesiog turime nuosavą butą ir ruošiamės pirkti antrą būstą Palangoje, kaip poilsiui. Norėtume paskolos 45 tukst eur, nes savo turime ~25K. Kokie būtų preliminarūs paskaičiavimai, jei imtume 45 tukst ant 25metų. Atlyginimas tikrai išneša. Lauksiu greito atsakymo...

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kęstuti, dėkui už klausimą. Sąlygas pasakys tik bankas. Jeigu pajamos išneša, tuomet gali sąlygos ir nesikeisti, tik bus didesnis pradinis įnašas. Preliminarius skaičiavimus gali atlikti tik bankas įvertinęs tiksliai situaciją ir šeimos finansinę būklę.

+3Buvo naudinga
Inga

Laba diena, noriu pasiimti būsto paskolą, ar galėčiau ją imti kartu su šeimos nariu - mama kad būtų didesnės bendros pajamos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Tokia galimybė yra, tik žiūrėkite kaip su mamos amžiumi.

+3Buvo naudinga
Milvydas

Sveiki, Norime kreiptis į banką namo statyboms. Šiuo metu turime dėžutę. Mano pajamos atlyginimas minimalus pajamos iš verslo liudijimo bendrai gaunasi 1000€. Pinigai iš verslo liudijimo atkeliauja tik pirmas mėnuo... Ar bankas traktuos jog pajamų pakanka? Ar lieps kreiptis po N laiko kai bus didesnės įplaukos iš verslo liudyjimo?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Milvydai, dėkui už klausimą. 1 mėnesio pajamų tikrai nepakanka. Reikia bent 6 mėn. su normalia darbo sutartimi, o su verslo liudijimu gali būti apskritai labai sunku gauti paskolą banke. Gali tekti kreiptis į kredito unijas. Pasidomėkite bankuose kokios yra galimybės už 12 mėn. su verslo liudijimu, jeigu nepavyks - kreipkitės į kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Donatas

Sveiki, planuojame pirkti butą, Kaune, vertinimas 47 000 eur. Luminor pasiūlė 2.23 palukanas ( 30 m.) Noriu Jūsų paklausti, ar palūkanų dydis proporcingas atlyginimo dydžiu, ar galima tikėtis geresnių sąlygų. Bendros šeimos pajamos viršija 4 000 eur, įsiskolinimų neturime. Nuosavą būstą turime. Vadybininkė pasiūlė skaičiuoti tik vieno nario iš šeimos atlyginimą, kurio pilnai pakanka. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Atlyginimo dydis įtakoja palūkanų dydį, tačiau tai nėra pagrindinis rodiklis. Pagal pateiktas pajamas atrodo, kad palūkanos didesnės. Pabandykite kreiptis papildomai į SEB ir Swedbank. Taip pat pažiūrėkite šeimų būsto paskolos palūkanas, kurias gavo bankuose: Išduotų būsto paskolų sąlygos. Kai jau gausite būsto paskolą, pasidalinkite anonimiškai informacija, kokiomis sąlygomis gavote būsto paskolą: anoniminė paraiška.

+3Buvo naudinga
Ema

Laba diena, man 27 metai, esu vieniša mama auginu dukra. Kolkas nedirbu. Mūsų pajamos yra apie 250€ į mėnesį turto neturiu. Noriu pirkti butą rajone. Ar aš atitinku reikalavimus gauti valstybės parama įsigyti pirmą būstą, rajone?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ema, dėkui už klausimą. Norint gauti būsto paskolą, Jūsų pajamos yra ženkliai per mažos. Galbūt reikalavimus dėl paramos ir atitinkate, tačiau bankas neišduos būsto paskolos. Norint gauti būsto paskolą, reikia turėti tvarias ir didesnes pajamas, bent 450 eur/mėn..

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų