Valstybės tarnyba

Valstybės tarnyba. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Valstybės tarnyba“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ieva

Sveiki! Kaimo vietovėje savo lėšomis pasistatėme "dėžutę", t.y. sienos ir stogas. Norėtumėm pretenduoti į paskolą su valstybės parama. Koks turėtų būti sekantos žingsnis? Kreiptis į banką, savivaldybę, dar kažkokią tarnybą? Ar pirmiausia reikia įsivertinti ar palaukti banko nurodymų dėl vertinimų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ieva, dėkui už klausimą. Visų pirma patarčiau kreiptis į savo savivaldybę ir išsiaiškinti ar tikrai atitinkate visus paramos gavimo kriterijus, pateiksite dokumentus, įvertins galimybes, o tada jau susidėliosite planą eigoje, jeigu atsakymas bus teigiamas. Tikėtina, kad paramos gavimas gali užtrukti dėl eilės.

+3Buvo naudinga
Akvilė

Laba diena, su vyru norime imti būsto paskolą. Aš jau antri metai kaip dirbu valstybės tarnautoja, šiuo metu keičiu darbą (taip pat valstybės tarnyboje) į didesnį darbo užmokestį. Noriu paklausti ar ir vėl "stažas" nutrūks ir reiks laukti kol išdirbsiu 6 mėn.? Alga didėja 120 Eur be priedo. Labai ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Akvile, dėkui už klausimą. Taip, reikės išdirbti 6 mėn., tačiau būna išimčių, jeigu labai skubate, pasikalbėkite su bankais ir pasitarkite.

+3Buvo naudinga
Jolita

Sveiki, domina šiuo metu Hanner siūlomas Būsto nuomos su išsipirkimu variantas. Konkrečiau - naujos statybos būstas, kurio kaina iki~62 000 Eur. Ar yra reali galimybė, jei pajamos po mokesčių 685 Eur/mėn. (1 asmeniui). Kiti duomenys: esamoje darbovietėje dirbu daugiau kaip 3 metai, valstybės tarnyba, amžius - 39 m., kredito reitingas Creditinfo B klasė(0,68%), jokių kitų finansinių įsipareigojimų nėra, kredito istorijoje - tik keli lizingai nedidelėms sumoms, visi apmokėti laiku.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, neparašėte kiek šeimoje narių. Tai esminis dalykas. Jeigu esate viena, tuomet Jūsų pajamų yra per mažai norint gauti tokio dydžio būsto paskolą.

+9Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų