20 tūkst. paskola

20 tūkst. paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „20 tūkst. paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Marius

Sveiki, domintų paskola 20.000 euru. Kokios salygos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, kreipkitės į bankus tiesiogiai, kad įvertintų Jūsų situaciją dėl paskolos galimybių.

+3Buvo naudinga
Laimis

Sveiki, Su žmona dirbame užsienyje ir norime įsigyti bendrą nekilnojamą turtą, konkrečiai-sodyba, Lietuvoje. Reikalinga suma apie 70 tūkst. eur (sodybos kaina plius renovacija ir gerbuvio tvarkymas). Pajamas gauname užsienio valiuta, žmona turi nekilnojamo turto (1 kambario butą), aš privatų namą Lietuvoje. Kokių turime galimybių gauti ilgalaikę vartojamąją paskolą įkeiciant jau turimą nekilnojamąjį turtą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laimi, dėkui už klausimą. Jeigu gaunate pajamas užsienio valiuta - galimybės su mažomis palūkanomis yra sudėtingos. Nebent kreiptis į savo miesto, kur esate registruoti kredito unijas. Sunkiai įmanoma, bet bandyti reikia.

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki. Planuojame imti vartojimo paskolą buto remontui su to pačio buto įkeitimo galimybe. Norėtume 18000 -19000€ 10-iai metų. Grynos šeimos pajamos 1280€ (ateityje dar turėtų didėti). Taip pat turime apie 3tūkst.€ paskolos automobiliui. Turime nepilnametį vaiką. Skaičiuoklės rodo, kad galime gauti. Tačiau banke minėjo, kad paskolos dydis tuo metu priklausys nuo buto vertės. Kiek domėjausi, pardavimų rinkoje tokių butų vertė nuo 20 iki 23 tūkst.€. Tai ar įmanoma mums gauti norimą paskolos dydį. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Reikės, kad Jūsų butą įvertintų turto vertintojas ir tuomet bankai turėdami vertinimą galės pasakyti viską tiksliai. Viskas individualu, tad reikia kreiptis tiesiogiai į bankus. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Justas

Laba diena. Mes planuojam imti paskolą tvarkytis butui 10 000 eurų ir norime įsigyti automobilį kurio vertė apie 9000 eurų. Bet kaip suprantu bankai vienoje vietoje tokios paskolos neduoda kaip vartojamos, kuri yra max 10000. Ka tokiu atveju galima butu daryti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos pakankamos, tuomet yra galimybė gauti ir 19 tūkst eurų. Kreipkitės į kredito unijas ir bankus pasitikrinti ar Jūsų situacija yra pakankama gauti norimo dydžio sumas. Tik kreipkitės ne į vieną banką, o į kelis ir būtinai apsilankykite savo miesto kredito unijoje (čia būna palankios palūkanos). Jeigu paskolos negausite, tuomet patariu pakentėti ir taupyti savarankiškai arba susimažinti poreikius. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Justas

Nu žiūrint internete tas preminalias skaičiuokles tai mums duotų kad ir 27000 eurų. O jei imant iš kredito unijos po to nebus problemų ten po 5 ar 7 metu imant paskola būstui įsigyti? Neakcentuoja bankai jų kaip tų greitųjų paskolų? Nes žiūrėjau, kad Kauno kredito unija gerom palūkanom duoda.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Bet koks skolinimasis, nesvarbu iš kur, o po to vėlavimas, kerta per reitingą. Kredito unija nėra kaip greitieji kreditai, bet vartojimo paskola tikrai neparodo Jūsų finansinio stabilumo. Jeigu galvojate ateityje imti būsto paskolą, tuomet nesvarbu ar imsite iš banko ar kredito unijos vartojimo paskolą, Jūsų kredito reitingui tai gali turėti neigiamos įtakos. Bet jeigu nevėluosite su įmokomis, esminės problemos nematau. Idealiausia iš viso nesiskolinti :)

O dėl Kauno kredito unijos, taip šiuo metu ten tikrai patrauklios palūkanos.

+4Buvo naudinga
Nerijus Meilys

Norėčiau gauti paskolą 10.000 dėl būsto. Kiek reikės mokėt per mėnesį. Ar galiu gauti tokią sumą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nerijau, dėkui už klausimą. Ar galite gauti būsto paskolą, priklausys nuo Jūsų pajamų, bendro vertinimo ir perkamo turto. Įmoka taip pat bus paskaičiuota tik tuomet, kai bus žinomi Jūsų asmeniniai duomenys ir perkamas turtas. Mėnesinės įmokos dydis labai priklausys nuo to kuriam laikui imate paskolą bei kokį grąžinimo būdą pasirinksite. Preliminariai 25 metams imant 10 tūkst. eurų paskolą, įmoka būtų apie 40-50 eurų/mėn. Siūlau užpildyti paraišką Bankai.lt portale ir sulaukite konkrečių pasiūlymų iš bankų ir unijų.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų