Lietuvos bankomatas

Lietuvos bankomatas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Lietuvos bankomatas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Sveta

Labas vakaras, norėjau jūsų paklausti kuriam Lietuvos bankomate galiu nuimti pinigus iš DnB norvegiškos kortelės?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rasita

Sveiki. Iš Revolut sąskaitos Swedbank bankomate norėjau išsigryninti 999.00€. Pinigus nuo sąskaitos nuskaitė, tačiau jų negavau. Ką daryt atsitikus tokiam atvejui? Į Swedbank kreipiausi, jie padėti niekuo negali.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasita, dėkui už klausimą. Kreipkitės tiek į Swedbank, tiek į Revolut. Abi įstaigos turi pateikti savo paaiškinimus, kadangi buvote apgauta. Turi būti pradėtas tyrimas, žiūrimos kameros kas įvyko - nustačius, kad pinigų neišdavė - turės grąžinti pinigus. Jeigu bankai nereaguoja, galite kreiptis ir pranešti apie įvykį Lietuvos bankui.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų