Revolut negaliu prisijungti

Revolut negaliu prisijungti. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Revolut negaliu prisijungti“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Asta

Sveiki, neseniai įsigijau naują telefono aparatą, nekeičiau numerio, bet dabar negaliu prisijungti prie savo sąskaitos naujame aparate, nes kai atsisiunčiu programėlę, man neduoda kito pasirinkimo, kaip tik kurti naują nemokamą sąskaita. Bet aš jau turiu ir sąskaitą, ir realią kortelę, tik negaliu susieti su nauju aparatu.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Arturas

Sveiki, pasikeičiau mob tel ir nr. Atsisiunčiau Revolut programėlę į savo naują mob telefoną. Dabar su nauju nr negaliu prisijungti prie savo sąskaitos. Registruotis prie Revolut su new nr neleido. Dabar negaliu prisijungti su new nr, nes sako, kad toks mob nr jau registruotas. Ką daryti? Kaip uždaryti/panaikinti pradėta registracija su new mob nr.?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Susisiekite su Revolut su Live agent arba per Facebook ir pateikite ten visą informaciją. Būtų idealu jeigu su senuoju savo telefonu ir numeriu galėtumėte prisijungti prie programėlės ir pasikeisti telefono numerį.

+3Buvo naudinga
Kristina

Laba diena, įmonė norėtų atsidaryti sąskaitą ir vesti darbo užmokestį darbuotojams į REVOLUT sąskaitą, tačiau nori išvengti nesusipratimų jeigu darbuotojas turi antstolių kad nebūtų slepiamos pajamos. Ar jau išspręstas šis klausimas ir galima prieiga kaip ir prie kitų Lietuvoje veikiančių bankinių institucijų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Mano žiniomis, dar anstoliai negali pasiekti Revolut sąskaitų ir užblokuoti.

+3Buvo naudinga
Dainius

Atsidariau saskaita Revolut banke gavau kortele bet oraejus savaitei mano saskaita arestavo antstolis, negaliu net prisijungti prie jos. Taip kad Revolut neapsaugo nuo antstolio

+1Buvo naudinga
Gedis

Ar yra koks telefono numeris ar e-mail'as susisiekti su support'u ? Reikia prisijungti prie Revolut, bet manes prašo įvesti telefono numerį ir parašo, kad išsiuntė kodą, bet aš negaliu gauti to kodo į telefoną, nes esu jūroje ir mobilus ryšys neveikia, Emailai, skambučiai visos komunikacijos per palydova. Negi tik vienintelis pasiekiamas būdas per mobilų ryšį?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gedi, dėkui už klausimą. Revolut neturi kolkas dar supporto telefonu.

+3Buvo naudinga
Reda

Laba diena! Kodėl užblokuota mano Revolut kortelė? Taip pat prieiga telefone, negaliu prisijungti.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Reda, dėkui už klausimą. Kreipkitės į Revolut per jų Facebook puslapį.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų