Atsiliepimai ir skundai apie DNB banką

Čia pateikiami atsiliepimai ir skundai apie DNB banko skyrių ir darbuotojų darbą, banko teikiamų paslaugų kokybę. DNB banko skyrių Lietuvoje yra daug, tad suprantama, kad kokybė aktuali ir svarbi daugeliui banko klientų ar atvykusių atlikti kasdienes operacijas. Tik skelbdami savo nuomonę, atsiliepdami apie bankų veiklą galime visi kartu pagerinti nuviliančius dalykus, o taip pat galime pagirti gerai dirbančius DNB banko darbuotojus, kuriuos tik paskatins dar labiau tobulėti.
Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

DNB Gargždai mini
2017-01-24
Benita apie
DNB

DNB banko klientė Benita parašė atsiliepimą:

Siaubingas bendravimas su klientais DNB banko Gargždų padalinyje. Bendraujama pakeltu tonu, grubiai ir nemaloniai, apie papildomos informacijos suteikimą, kaip problemą būtų galima sutvarkyti interneto banke, nėra net kalbos. Tokios nepagarbos žmogui dar nesu mačiusi nė viename banko padalinyje.

DNB mini
2017-01-17
Sandra apie
DNB

Prieš keletą metų nuvykau į Raseinių m. esantį DNB banką dėl turimų sąskaitų uždarymo. Darbuotoja informavo, kad sąskaitas atidariau Jurbarko m. DNB banke, todėl ten ir turėčiau kreiptis.

Maždaug 2010-2011 m. nuvykau į Jurbarko DNB banką su prašymu uždaryti visas DNB banke turimas sąskaitas. Paprašė susimokėti už banko sąskaitų uždarymą. Sumokėjau darbuotojui vietoje, išrašė kvitą ir patikino, kad mano visos sąskaitos banke uždarytos.

Po 5-6 metų sužinau, kad mano sąskaita DNB banke vis dar neuždaryta. Vis dar turiu sąskaitą. Kaip taip gali būti?

DNB mini
2017-01-11
Deimantė apie
DNB

Jau 2015 metais, buvau banke uždaryti sąskaitos šiame banke. Užblokavau kortelę, uždariau sąskaitą... Susimokėjau. 2017, gaunu sąskaitą,.. aptarnavimo mokestį prašo susimokėti. Juokingai graudu, kai žmonių, kurie jau metus, jei ne du nebėra Jūsų klientai... - reikalaujate mokesčio, dėl savo darbuotojų klaidų?... Nes prašymus užblokuoti kortelę ir uždaryti sąskaitą parašiau jau 2015m.... Kortelę užbokavote, o sąskaitos neuždarėte savavališkai... Tai už ką dabar turėčiau mokėti.? Tai ne tik pinigai, tai laikais... kurio Jūsų bankui tikrai nesinori aukoti.

DNB mini
2016-12-27
Jonas apie
DNB

Kokybes kortele. Metai, o kortele nebeveikia. Nesulankstyta, nepatrinta, is virsaus jokiu pazeidimo zymiu. Skuode bankas uzdarytas ir specialiai del korteles reik vaziuoti i kretinga ar kitur. Kas kompensuos uz vaziavima.... Pikta. Zmoniu isnaudojimas, pasipelnymas. Visus bankus reik nusluot nuo zemes pavirsiaus. Net paklaust darbo laiko tarp svenciu dienom nera kaip.

DNB mini
2016-12-22
Klientas DNB apie
DNB

Labai prastas aptarnavimas, dvi darbuotojos panoramos dnb banko skyriuje leido sau pusvalandį krauti vieną telefoną ir kikenti žiūrėdamos į kompiuterį, kai buvo 14 žmonių eilė. Bankas kuriame jautiesi kaip sovietmety prie duonos.

DNB mini
2016-12-21
Ovidijus apie
DNB

š.m Gruodžio 20d.apie 21:55 h. Švenčioneliuose "DNB" bankomate galimai buvo palikta ir pamiršta "LLOYDS BANK" užsienitiška VISA banko kortelė. Aš esu savininkas ir norečiau sužinoti daugiau info.

DNB mini
2016-12-12
Gražina apie
DNB

Šudinas bankas visiskai nesirupina savo klientais.

DNB mini
2016-12-11
Rasa Pleckaitiene apie
DNB

Labai noreciau suzinoti kodel per pastaruosius 2 metus pastoviai negaunu palukanu mokejimo grafiku. Paskambinus Kasbarienei pasake kad reikia sudaryti nauja sutarti,o geriau ateiti i banko skyriu ir pasiimti grafika. Ar taip dirbama su klijantais. Tai ponia is DNB banko siauliuose Dvaro gt. Tai noreciau paklausti kada gausiu siu 3-ju menesiu grafika.

DNB mini
2016-11-28
Algimantas apie
DNB

Esu biržietis. DNB Biržuose uždarė skyrių. Noriu uždaryti sąskaitą. Kaip tai padaryti nevažiuojant į Pasvalį? Nuvykti negaliu, nes mano ir banko darbo laikai sutampa.

 mini
2016-11-09
Lukrecija apie
DNB

Sveiki. Visai ne į tema, bet ar galite man padėti. Nežinau nei kur nei ką. Man reikia sužinoti Norvegijos banko DNB egmaila. :(((

DNB mini
2016-10-31
Klientas DNB apie
DNB

Eilės beprotiškos, per pietų pertrauką negalima prilaukti eilės kad sąskaitą užsidaryti, žmogui nauja kortelė yra atidavinėjama 20 min-tempas spartus.

DNB mini
2016-10-27
Juozas Ūsas apie
DNB

DNB banko klientas Juozas parašė atsiliepimą:

Mėnesį laiko negaliu išspręsti paprastos problemos su DNB. Savo elektroninėje bankininkystėje prieš mėnesį radau pranešimą užsisakyti kortelę. Mano kortelėje galiojimo laikas parašytas iki š.m. rugsėjo 16 d. Man buvo paskambinta ir pranešta, kad kortelė galioja iki rugsėjo 30 d. ir ji bus atsiųsta nurodytu adresu automatiškai. Be to esu gavęs jūsų banko žinutę, kad mane aptarnauja Jurbarko skyrius, bankininkė Alma Birbilienė. Aš gyvenu Šakių raj. Man tai yra nepatogu. Papildomai užsakiau kortelę, tačiau gavau pranešimą, kad atmestas prašymas,nes yra 0.70 eur. skola. Nesuprantu iš kur ji atsirado, ir kodėl nesiuntėte kortelės, kai nebuvo skolos. Matau būtinybę pereiti į kitą banką. Su pagarba.

DNB mini
2016-10-23
Valentina apie
DNB

Laba diena, noriu užduot klausimą. Visada iš aliexpress užsakinėdavau, atiminėja iš sąskaitos, dabar negaliu užsakyt, kodėl?

DNB bankas mini
2016-10-16
Karolis apie
DNB

DNB banko klientas Karolis parašė atsiliepimą:

Kiek naudojuosi bankų paslaugomis tai DNB banko aptarnavimas pats blogiausias iš visų. Ateini kaip verslo klientas, o aptarnauja patį paskutinį iš visų laukiamų klientų ir 4 žmonių aptarnavimas užtrunka 40 min. Paskutiniai pakeitimai banko iš vis absurdas, Jeigu skambini informacijos telefonu tai turi telefonu suvesti generatoriaus prisijungimo kodus.

DNB mini
2016-10-15
Ne Jusu reikalas apie
DNB

DNB banko klientas parašė atsiliepimą:

Jei galite nesirinkti šio banko, tai nesirinkite. Daro klaidas aptarnaudami klientus, o prieš darbo pabaigą, kai jau sugalvoja eiti darbuotojai namo, nepaisant to, kad darbo laikas dar nesibaigė, jie išvaro klientus lauk ir jų nebeaptarnauja. Fantastika. Gerai, kad dar neprimuša ir policijos neiškviečia.

DNB eilės mini
2016-10-03
Viktoras apie
DNB

DNB banko klientas Viktoras parašė atsiliepimą:

DNB Vilniaus Liepkalnio skyriuje lankausi dažnai, nes yra arčiausiai biuro. Lankausi dažniausiai kaip verslo klientas. Bet atspausdinus numeriuką verslo kliento tenka laukti ilgiausiai, praeina 5-6 žmonės, kurie ateina po tavęs... Jei eilėje yra 2-3 žmonės tai dažniausiai net nelaukiu... Kažkaip šitas skyrius nemėgsta verslo klientų.

DNB mini
2016-09-26
Stefanija apie
DNB

Aš norėčiau klausti: ar keisite palankesnę man skaičiuotę, JAV dolerį į EURO, jei keisiu daugiau nei 50.000 !? Su pagarba! Kliente

 mini
2016-09-14
Kornelija apie
DNB

Norint prisiskambinti jums-KOŠMARAS, muzika tragiška, niekas neatsiliepia,pasiūlo paspausti 1 ir.... Nejaugi negalima su jumis susisiekti paprastai ir žmogiškai.

 mini
2016-09-02
Olga apie
DNB

Banką Šakiuose uždarė, o Jurbarke darbo laikas kai valstybinėje įmonėje. Ką daryti tam žmogui kuris dirba nuo pirmadienio iki penktadienio? Teks keisti banką

DNB mini
2016-08-18
Oksana apie
DNB

Laba diena, labai pasipiktinom jusu skyriaus aptarnavimu Panaramoje. Zmoniu susirinko apie 15 o dirbo tik du darbuotojai ir tie atrodo kaip studentai.....

Puslapiai: 123456
3 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų