Atsiliepimai ir skundai apie DNB banką

Čia pateikiami atsiliepimai ir skundai apie DNB banko skyrių ir darbuotojų darbą, banko teikiamų paslaugų kokybę. DNB banko skyrių Lietuvoje yra daug, tad suprantama, kad kokybė aktuali ir svarbi daugeliui banko klientų ar atvykusių atlikti kasdienes operacijas. Tik skelbdami savo nuomonę, atsiliepdami apie bankų veiklą galime visi kartu pagerinti nuviliančius dalykus, o taip pat galime pagirti gerai dirbančius DNB banko darbuotojus, kuriuos tik paskatins dar labiau tobulėti.
Praneškite
Išsakykite savo nuomonę apie bankų veiklą ir aptarnavimą.
Atsiliepimai apie bankus Bankai.lt portale (žiūrėti su garsu)

Dalinkitės nuomonėmis apie bankus ir jų aptarnavimą

Turėjote nemalonią patirtį banko skyriuje ar problemų naudojantis bankomatais, nepatiko didelės eilės banko skyriuje, o gal kaip tik Jus konsultavo labai kompetentingas banko darbuotojas ir likote patenkinti? Pasidalinkite nuomonėmis, rašykite atsiliepimus apie bankų veiklą, o Bankai.lt stengsis, kad šios nuomonės pasiektų bankų atsakingus asmenis.

Atsiliepimų sąrašas

DnB nord mini
2011-05-21
MARIJA apie
DNB

DnB Nord būsto klientė Marija parašė atsiliepimą:

Nekilnojamojo turto įmonė DnB Nord būstas, sukčiauja tarpininkaudama būsto pardavimo sandoriuose. Šios įmonės brokeris Marius Jurgelėnas, įtikina parduodantį būstą savininką, atvesiantis klientą nupirksiantį jūsų būstą, bet kainą nustato savo, neatsižvelgdamas į jūsų pageidavimus ir būsto būklę. Pastato kainą 15% žemiau rinkos kainos ir įrodo, kad jis teisus !!!

BŪKITE ATSARGŪS IR NESUSIDĖKITE SU APGAVIKAIS KURIE NORI PASIPELNYTI SVETIMU TURTU. DnB NORD BŪSTO GENERALINIS DIREKTORIUS, ŽINODAMAS APIE JŲ DARBĄ, DENGIA DARBUOTOJUS IR PRITARIA JŲ SUKČIAVIMAMS.

DnB mini
2011-05-03
Jurgis apie
DNB

DnB Nord banko klientas Jurgis parašė atsiliepimą:

Migracijos departamente Naugarduko g. 100, Vilniuje užsisakiau pagaminti asmens tapatybės kortelę. Reikėjo sumokėti 30 Lt mokestį, grynais nepriemė, mokėjimo kortelės neturėjau, tad pasiuntė į pirmą aukštą DnB NORD banke susimokėti.

Sumokant 30 Lt valstybės rinkliavos mokestį, paėmė 6,50 Lt komisinį mokestį. Ar ne plėšimas?

DNB mini
2011-03-11
Juratė apie
DNB

DNB banko klientas Juratė parašė atsiliepimą:

Pirkau nekilnojamąjį turtą - butą, pavedimu norejau atlikti operaciją už buto pirkimą dnb nord banke. Kortelėje buvo reikiamas kiekis pinigų ir dar daugiau, kortelė taip pat dnb nord banko. Darant pavedimą banko darbuotoja pareiškė, kad truksta 2000lt, paaiškino, kad jie rezervuoti.

Nors internete paziurejus į kortelės sąsk. jokio rezervo nėra, ir 5 d. bėgyje nebuvo niekas perkama kortele. Toksai bankas iš kiekvieno kliento gali rezervuoti po kelis tūkstančius ir niekas nepastebės, jei neprireiks tų pinigų, investuoja kažkurtai kelioms dienoms ir jiems auga palūkanos.

Per tokį banką negalėjau laiku įsigyti buto, tik po 2 parų man gražino bankas trūkstamus pinigus. Ir tai nesugebėjo normaliai visko atlikti, vietoj 2000lt gražino 6000lt. Aš iš to pykčio juos visus nusiėmiau, dabar reikės gražinti. Ir jiems čia viskas normalei, net neatsiprašė.

DnB mini
2010-12-30
Rimantė apie
DNB

DnB Nord banko klientė Rimantė parašė atsiliepimą:

Siuo metu auginu sesiu menesiu sunu, o ir dar tas nelemtas gripas kamuoja. Tad kucioms maisto parupinti galejau tik kai vyras nedirba ir gali su vaiku pabuti. Pasvarscius, kad 23d. vakara parduotuves bus sausakimsos, nusprendziau apsipirkti 24d. ryta.

Kuciu ryta, pabandzius nusiimti pinigu, bankomato ekrane pasirode uzrasas, ANULIUOTA. Pirma pagalvojau kad kazka ne taip suvedziau. Pabandziau antra karta. TAS PATS! Pabandziau kita bankomata: TAS PATS! Pabandziau parduotuvej atsiskaityti: ir ten nieko negavau. Tad sakoma iki kuciu skolas reikia grazinti, o man teko skolintis :( nes negalejau savu pinigu panaudoti.

Po svenciu nuvykus i DnB nord banka (basanaviciaus g.) administratore mane informavo, kad mano kortele deaktyvuota. Nors ja atsiemiau tik siu metu rugsejo menesi ir kuri turi galioti du metus. Pasirodo del nezinomu priezasciu kazkodel butent mano kortele eme ir deaktyvavosi. Kas kaltas? Tikrai ne bankas. Matyt kaip visada aplinka kalta.

Kortele visgi aktyvavo, bet dar prasyma turejau parasyti, kad as ja naudojuosi, tik gaila, kad deaktyvuoti jie gali be jokio rasto :(
Taigi mielieji, turekite visada grynuju pinigu, nes tokia banko dovana per sventes yra labai nemaloni ir sujaukia visus planus. Pasijunti tikras vargsas, pinigu turi, bet jie klaidzioja kazkur ore, ir ju negali pasiekti :(

DNB bankas mini
2010-11-21
Ina apie
DNB

DNB banko klientė Ina parašė atsiliepimą:

Noreciau uzduoti viena idomu klausima ir butu labai malonu gauti issamu atsakyma.siandien,tai yra 2010 11 21 mazdaug 09:30h nuejau i bankomata, esanti jonavoje(zeimiu g 21), norejau nuo savo saskaitos, kurioje buvo 289 lt. su trupuciu, nusiimti 200 lt, taciau man surinkus koda ir suma, kurios man reikejo, bankomatas ismete lentele su uzrasu ("atsiprasome,taciau siuo metu jusu korteles aptarnauti negalime") ir (isspjove) kortele.

As pasiemusi savo kortele, greitai nuvaziavau i kita bankomata, esanti taip pat jonavoje, tik jau chemiku gatveje prie pc maxima, idejusi kortele, surinkusi koda ir reikiama suma 200lt,man bankomatas parode uzrasa, jog (jusu saskaitoje nepakankamas pinigu likutis), as is naujo surinkau koda ir paspaudziau reikiama mygtuka, noredama patikrinti saskaitos likuti, kaip atsivere langelis su saskaitos likuciu as (tikraja to zodzio prasme) issigandau!!! Ten man parode, jog mano saskaitos likutis yra tik 89lt su trupuciu.

Tai kazkoks kosmaras, pinigai is saskaitos "isgaravo automatiskai", kaip tai suprasti? Ar tai reiskia, jog as neturesiu uz ka nupirkti maisto 3 maziems vaikams, ar atgausiu prarastus 200 lt? Kur dingo mano pinigai? Gal sugedo ar uzstrigo bankomatas? Man labai įdomu, kap ir kokiu budu jie isnyko?

Butu labai malonu, sulaukti jusu konkretaus atsakymo, man labai svarbiu ir skubiu laiku, zinoma jei prireiks, kreipsiuosi i aukstesnes instancijas, televizija... ir bet kur kitur, kad tik taip neatsitiktu ne tik man, bet ir kitiems bankomatu klientams, beto tikiuosi, jog prarasti 200lt. Sugris vel taip pat "automatiskai" i mano saskaita, kaip ir prapuole.

DnB gidas mini
2010-11-09
Rimvydas Bajorinas apie
DNB

DNB banko klientas Rimvydas Bajorinas parašė atsiliepimą:

Dabar save plačiai reklamuojantis „Jūsų finansų gidas“ „DnB Nord“ bankas jau „prisigidino“:

„Respublikos“ žurnalistas Vidmantas Užusienis 2010 m. lapkričio 5 d. straipsnyje „Bankui „DnB Nord“ gresia baudžiamoji byla. Šefas V. Bubnys nežinia ką galvoja“ rašo: „2007-aisiais, kai visas pasaulis vis garsiau kalbėjo apie prasidedančią krizę, Lietuvoje veikiantis tarptautinis bankas pasiūlė mūsų gyventojams akciją, kurios šūkis buvo: „Įdarbinkite savo turtą“. „DnB Nord“ bankas trejiems metams iš pradžių įsiūlydavo, o po to mielai skolindavo klientams milijonus su akcijomis susietoms SASO, kurias pats ir platino, įsigyti.

[...] iš viso tokių investuotojų gali būti iki 600.“

Taip, tuo metu visi „DnB Nord“ banko vadybininkai vienbalsiai trimitavo: „Įdarbinkite savo nekilnojamąjį turtą... Įdarbinkite savo nekilnojamąjį turtą...“

Šio lozungo aidai pasiekė ir mano ausis. Tuo metu buvau banko VIP klientas, ir mane pats rajono skyriaus valdytojas kartu su atvykusia iš Vilniaus „finansų gide“ patikino, kad gausiu apie 12% ir daugiau metinių palūkanų. Na, pačiu blogiausiu atveju žadėjo bent 6% metinių palūkanų. Šį faktą patvirtina ir banko išleistas reklaminis lankstinukas, kuriame aiškiai ir visiems suprantamai parašyta, kad garantuotos 6% palūkanos! Be abejo, toks užtikrintas banko darbuotojų tonas kėlė mano pasitikėjimą. O paskaičiavus konkrečiau, sumos atrodė patraukliai: už 5 000 000 Lt paskolą, kuria negalėjau disponuoti, bankui sumoku 5,17% metinių palūkanų, o iš garantuotų 6% metinių palūkanų atėmus 5,17%, metinis uždarbis ne toks jau ir menkas – 41 500 Lt. Padauginus iš 3 metų (mat tokiai trukmei pasirašytos sutartys), gaunam nei daug nei mažai – 124 500 Lt. Taigi rizika tik ta, kad per 3 metus galiu uždirbti TIK 124 500 Lt. Na, kas gi atsisakytų tokio pasiūlymo?! Netikėti banko darbuotojais neturėjau pagrindo ir – nors investavimo į vertybinius popierius srityje buvau visiškai žalias – pasinaudojau „dosniu“ banko pasiūlymu.

Beje, bankas suteikdamas milijoninę paskolą iš manęs nepareikalavo jokių pajamų ataskaitų, nors imant 100 000 Lt būsto paskolą, bankui visada būtina pateikti metinę pajamų ataskaitą. Keista, tiesa?

Įdomus ir tas faktas, kad netrukus „Dnb Nord“ bankas, pirmasis Lietuvoje, įsteigė savo nekilnojamojo turto agentūrą. Ko gero, numatė į priekį, kaip prasisukti krizės metu, nes reikės disponuoti apgautų žmonių įkeistu nekilnojamuoju turtu. O tokių žmonių, kaip žinia, – ne vienas ir ne du: pradedant nuo pirmakursių studentų, kurie įkeitė tėvų NT, iki pensininkų, turinčių rimtų sveikatos sutrikimų...

Matyt, „DnB Nord“ bankui yra labai naudinga, kad kuo daugiau finansiškai neišprususių žmonių naudotųsi jų paslaugomis – tamsius žmones lengviau išdurti.

Daugelis apgautųjų jau kreipiasi į teismus, kiti dar delsia, kažko bijo. Ne paslaptis, kad visuomenėje tvyro nuomonė, jog bankai – visagaliai. Galiu patvirtinti tą faktą: man asmeniškai buvo duota suprasti, kad su tokiu „Jūsų finansų gidu“ geriau nesipykti, nes gali būti liūdnos pasekmės... Ką gi, laikas parodys.

Šią mano problemą perėmė mano advokatai iš „Nordia Baublys. Man patinka jų aukštas profesionalumo lygis, strateginis mąstymas ir požiūris į klientą.

Beje, nuo 2010 m. gegužės mėnesio, studijuodamas „International Scool Investment and Finance“ ( ISIF) sužinojau ir puikiai įsisavinau vieną iš taisyklių, kad jokiu būdu negalima už įkeistą nekilnojamąjį turtą gautų pinigų investuoti į vertybinius popierius. Panašiai teigia ir vadinamasis milijonierių mokytojas Robert Kiyosaki – JAV bankai kredito vertybiniams popieriams įsigyti nesuteikia!

O pas mus „Jūsų finansų gidas“, kaip suprantu, sumąstė Ostapo Benderio schemą, kaip išdurti tautiečius. Beje, kiek man žinoma, iš visų Lietuvoje veikiančių bankų, „DnB Nord“ vienintelis panaudojo tokią schemą įdarbindamas tautiečių nekilnojamąjį turtą.

DNB banko nesąžiningi mokesčiai mini
2014-05-05
klientas apie
DNB

DNB banko buvęs klientas parašė atsiliepimą:

Ilgai galvojau rašyt ar ne , nutariau čia parašyti kaip AB DNB bankui Basanavičiaus g. 26 Vilnius sumokėjau už nieką 29,44 lt. ir net daugiau. Jei trumpai papasakot 2012 m. įsidarbinau ir tas darbdavys paprašė būtinai DNB sąskaitos. Atsidariau, tačiau ten ilgai nedirbau, išėjau ir daugiau kaip pusantrų metų banko kortelė buvo nenaudojama gulėjo namuose.

Gavau į savo el. paštą, kad skola 29,44 lt! Nors kortelėje buvo likę maždaug keli litai. Pradėjau aiškintis. Nuėjau į DNB banką sako pasirašėt draudimą "saugi kortelė". Sakau nieko nepasirašiau nes aš turiu tik 3 lapus banko sąskaitos, mokėjimo kortelės ir interneto sutartys ir visur parašyta 2 egzemplioriai: 1 man , kitas bankui. O kaip paaiškėjo tas prašymas draudimo yra tik 1 egzempliorius ir tik bankui.

Ką aš žinau ką aš 2012 m. pasirašiau. Manau bankas tyčia klientams neduoda 2 egzemliorių nes klientai pradės skaityti ką pasirašė ir atsisakys to draudimo. Man tą draudimą atsiuntė skenuotą kopiją į mano el. paštą, ten parašyta, kad su viskuom sutinku viskas išaiškinta . ir tik dabar internete radau , kad kas mėn. ėjo skola 1,85 lt. ten tam draudime išvis neparašyta kiek mokėti tik internete parašyta. Taigi uždariau banko sąskaitą visam gyvenimui.

Turiu daug metų Swedbank ten beveik nieko nereikia mokėti. Ir aplamai kam mokėti už tą draudimą jokios prasmės, tipo kompensuos nuostolius jei kas pavogs pinigus iš kortelės. Kaip pavogs kai tik aš žinau pin kodą? Siūlau ir kitiems atsisakyti to draudimo ar išvis uždaryti DNB banko sąskaitą. Gerai nors gavau el. laišką, kad skola yra, kitaip ta skola tik didėtų ir kas dieną man ėjo skolos procentai. Čia geras biznis prasuktas.

Dar pasikartosiu kodėl bankas neduoda 2 egzempliorių draudimo. Jūsų paklausčiau ką jūs žinot ką pasirašėt kokiais 2007 m. jei neturit to lapo. Pasirašėt ir pamiršot. O skola eina. Tikiuosi tam bankui bus kaip Snorui ir Ūkio bankui. Amen.

DNB bankas mini
2011-07-18
Šiaip apie
DNB

DNB banko klientas parašė atsiliepimą:

Ar jums niekam neatrodo keista, kad DNB NORD banke pastoviai ieško krūvas naujų darbuotojų? Kažkas čia ne taip. Nei vienas bankas tiek neieško.

DNB gryninimas mini
2011-07-13
Tomas apie
DNB

DNB banko klientas Tomas parašė atsiliepimą:

Šiandieną nusprendžiau pasiimti prieš kelius mėnėsius į specialiai atidaryta sasakaita eurais padėtus savo pinigus (1000 eur).

Aptarnaujanti darbuotuoja nekaltu veideliu pasakė kad teks sumokėti, sakyčiau NET 0,8 proc. nuo sumos už šią operaciją (t.y. 8 eur). Už tai kad galima sakyti paskolinau bankui savo pinigus? Jei tai būtu 10 000 eur tai jau tektų mokėti 80 eurų. Absurdas.

Juokinga ir tai, kad padėjus terminuotą indėlį 1 mėnesiui nuo šios sumos užauga juokingi 50 euro centų. Ar gali bankai taip lupikauti? Kokią realią jie man suteikė paslaugą už beveik 30 litų? Atidavė mano pinigus?

DnB Nord indėliai mini
2011-07-05
Rasa apie
DNB

DnB Nord banko klientė Rasa parašė atsiliepimą:

2011.06.26 gavau registruota laiska is DnB Nord banko apie nuo 2011.06.21 pakeistas "universalaus" indelio, kurio terminas tarp manes ir banko dar nesibaige salygas.

Ar neprivalejo bankas manes apie pasikeitimus ispeti pries netiketus pakeitimus?

Puslapiai: 123456
6 psl.
Atsiliepimų filtras
Susisiekite
info@bankai.lt
Iškilo klausimų? Rašykite el. paštu norėdami sužinoti ar pranešti aktualią informaciją.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų