Nordea siūlo 1,5%, DNB - 1,78%, kurį pasirinkti?

Sveiki, ruošiamės imti būsto paskolą ir gavome du skirtingus pasiūlymus iš bankų: Nordea siūlo 1,5%, DNB - 1,78%. Nors Nordea pasiūlytos palūkanos yra mažesnės, jų sutarties sąlygos yra gerokai prastesnės nei DNB. Tačiau DNB turi savo EBIFIN'ą, kuris taip pat mus gąsdina, nes jeigu gerai suprantame, jis visada bus didesnis ateityje už EURIBOR? Ką galėtume patarti? Kurį pasiūlymą derėtų rinktis?

Elena
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Elena, dėkui už klausimą. Tiek Nordea, tiek DNB turi savų minusų. Abu bankai būtų patraukliausi imant būsto paskolą, jeigu ne:

  • Nordea nepalankios sutartys vėluojant, dengiant paskolą, refinansuojant, keistos formulės skaičiuojant mėnesines įmokas;
  • DNB su EBIFN.

Rinktis vieną ar kitą banką turite sprendimą priimti patys. Aš asmeniškai šioje situacijoje rinkčiausi Nordea, nes Nordea artimiausiu metu susijungs su DNB, o šiai dienai gavote geresnes sąlygas šiame banke.

Nebent manote, kad pažeisite Nordea sutarties sąlygas ir dėl to pakils paskolos palūkanos. Tuomet rinkitės DNB.

Sėkmės!

+6Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų