Jaunasis ūkininkas

Jaunasis ūkininkas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „jaunasis ūkininkas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Kęstutis

Laba diena, turiu sodybą su 4 pastatais 3 iš jų apgriuvę, 1 aptaisytas buvęs gyvenamasis, dabar dirbtuvės. Sodybos plotas su žemėmis 3.9 ha.Nėra vandentiekio, kanalizacijos Esu jaunasis ūkininkas, šia sodybą gavau dovanų iš senelio. Esu nesusituokęs bet gyvename kartu su drauge turime sūnų. Mėnesio pajamos 760 eu plius bitininkaujame. Ar yra galimybė pretenduoti į subsidijas. Jei ne ar yra galimybė gauti. Paskolą, be pradinio įnašo o tiesiog įkeičiant žemes, greta norime statyti naują namą rengti vandentiekį.?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kęstuti, dėkui už klausimą. Jūsų atveju reikėtų kreiptis į savivaldybę, kurioje gyvenate ir pasiteirauti dėl paramos, kad įvertintų Jūsų turimą turtą ir galimybes gauti paramą. Atkreipkite dėmesį, kad parama suteikiama tik susituokusioms poroms su vaiku arba atskirai motinai arba tėvui su vaiku (pagal tai kuriam priskirta globa). Dėl paskolos su įkeitimu reikia kreiptis į bankus, kad įvertintų tai, ką turite ir ar bankams bus tinkamas Jūsų turimas turtas ir norės skolinti gavę įkeitimu tokį turtą. Susisiekite tiek su bankais, tiek su savivaldybe.

+3Buvo naudinga
Živilė

Laba diena, Esame nauja šeima. Susituokėme praeitais metais. Šiuo metu laukiuosi vaikučio ir esu gimdymo atostogose. Planuojame įsigyti būstą. Mano mėnesinės pajamos prieš dekretą buvo 850 Eur į rankas, vyro apie 600 Eur į rankas. Vyras taip pat yra jaunasis ūkininkas. Ar yra galimybė pasinaudoti valstybės parama perkant pirmąjį būstą? Ačiū už atsakymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Jūsų pajamos yra šiek tiek didokos, tačiau siūlau kreiptis į savivaldybę ir išsiaiškinti situaciją tiksliau. Šiuo metu paramos teikimas yra sustabdytas, kol nepatvirtintas ateinančių 3 metų finansavimas, tad laiko turite.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų