Maksimalus pradinis įnašas

Maksimalus pradinis įnašas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „maksimalus pradinis įnašas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Eglė

Laba diena, gal galite pakomentuoti statytojų/brokerių siūlymus, tokius kaip, pavyzdžiui: "Tik dabar pradinį įnašą mokėkite dalimis!" arba "Pradinio įnašo pirmoji įmoka tik 2 000 Eur!"? Gal galite pakomentuoti kaip tai vyksta ir kodėl ne visi vystytojai tai siūlo, ar tai finansiškai apsimoka man, kaip pirkėjui, ar vis dėlto geriau yra susitaupyti pradinį įnašą ir ar bankas suteiks paskolą būstui, jei nėra sumokėta visa pradinio įnašo suma (kaip kad siūlo statytojai)? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Hanner pasiūlė naują būsto įsigijimo paslaugą, rent2buy. Iš esmės principas toks, kad moki pradinį įnašą Hanneriui, kai sukaupi visą 15% ar kiek reikalaujama, imi būsto paskolą ir nebemoki pradinio įnašo, nes jį jau sumokėjote dalimis. Yra keli variantai:

Pirmas variantas – klientai pradinio įnašo kaupimą gali pradėti jau projekto statybos metu, o pastačius projektą, kaupimo procesas užbaigiamas jau gyvenant išsirinktame bute. Maksimalus kaupimo laikotarpis - 30 mėnesių, pradinis įnašas bus išskaidomas lygiomis dalimis visam kaupimo laikotarpiui.

Antras variantas – vartotojų jau pamėgta būsto nuomos su išsipirkimu paslauga. Išsirinkę patinkantį butą, jau dabar galite pasirašyti būsto nuomos su išspirkimu sutartį! Sumokėjus 3 mėnesių nuomos įmokų depozitą, likusias įmokas pradėsite mokėti užbaigus projekto statybas ir įsikėlus į butą. Maksimalus kaupimo laikotarpis - 30 mėnesių, pradinis įnašas bus išskaidomas lygiomis dalimis visam kaupimo laikotarpiui.

Nesigilinau labai į šią temą, dėl rizikų, bet man atrodo rizika gali atsirasti tuomet, kai jau reikės imti paskolą iš banko, o bankas paskolos neišduos. Paskolos neišduoti gali dėl pasikeitusios Jūsų situacijos, banko požiūrio ir politikos ir pan.

+4Buvo naudinga
Lukas

Sveiki, jeigu būsto paskolos skaičiuoklė rodo, kad maksimalus paskolos, kurią galiu gauti, dydis yra 100 tūkst. eurų. Ar tai reiškia, kad bankas man suteiktų 100 tūkst. eurų paskolą, bet turėčiau iškart jiems sumokėti 15% pradinį įnašą, o tai reikštų, kad suteikta paskola vos 85 tūkst. eurai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Paskolos suma reiškia tai, kiek gali bankas paskolinti ir suma nuo kurios mokėsite įmokas. Tad bankas skolins tiek, kiek parodo. Pradinis įnašas yra mokamas nuo perkamo būsto vertės. Tarkime, kad bankas gali suteikti 100 tūkst. eurų paskolą, o namas kainuoja 120 tūkst., tai tuos 20 tūkst. Jūs turėsite pats sumokėti kaip pradinį įnašą, o bankas galės finansuoti 100 tūkst. eur.

Esmė - minimalus pradinis įnašas 15% nuo būsto pirkimo kainos (gali būti didesnis, priklausomai nuo būsto vertės ir situacijos). O paskolos sumą bankas suteikia ir vertina įvertinęs Jūsų mėnesines pajamas ir būsimą mėnesinę įmoką, pagal tai apskaičiuojama kiek per mėn. Jums liks pragyvenimui po įmokos už paskolą sumokėjimo. Vadovaujamasi atsakingo skolinimo nuostatais.

+3Buvo naudinga
Justyna

Sveiki, Su vyru norimę imti paskolą busto pirkimui. Namas užregistruotas kaip gyvenamasis, baigtumas 100 proc, dokumentuose namo pastatymo metai 1990, renovacijos 2017/2018 metai. Kiek proc. finansavimo galiu gauti iš banko?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justyna, dėkui už klausimą. Maksimalus finansavimas yra 85%, o kaip bankai įvertins Jūsų turtą - individualu ir maksimalios sumos gali skirtis priklausomai nuo banko. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Art

Laba dieną, įnašo dydis mažiausiai 15%, o didumo ribos nėra?? Pvz. įnašui turiu 50%.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Nėra didumo ribos, bet čia jau su banku asmeniškai tariatės dėl šių sąlygų. Iš mokių ir patikimų klientų, bankams labiau apsimoka imti kuo mažesnį pradinį įnašą, nes taip daugiau prikapsi iš palūkanų.

+3Buvo naudinga
Asta

Kokios galimybės Lietuvoje finansuoti būsto paskolą 100 proc. pirkimą ar įsirengimą.

Atsakyti
Andrius

Dekui uz klausima.Atsakymas butu trumpas ir aiskus : ne,negalima.Leidziama ne daugiau 85%.Tie laikai baigesi sulig 2008 metais.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt
Asta, dėkui už klausimą. Būsto paskolos su 100% finansavimu nebeišduodamos. Maksimalus finansavimas yra 85% nuo būsto vertės. Finansavimo dydis gali ir mažėti priklausomai nuo perkamo būsto likvidumo ar Jūsų finansinės situacijos. Minimalus pradinis įnašas bus privalomas 15% nuo būsto vertės.
+3Buvo naudinga
Vitis

Sveiki, ar isirengimui (kai perkama su daline apdaila) taip pat finansuojama ne daugiau 85 proc. isirengimui reikalingos sumos / samatos?

+1Buvo naudinga
vilius

1. Jei nt parduodu naudojantis sąlyginio deponavimo paslauga, tai pradinio įnašo iš pirkėjo galiu ir nereikalauti? Ar tikrai taip?

2. Kokiam maksimaliam laikotarpiui bankai duotų įmonei paskolą sekantiems nt pirkimams ir to turto išnuomojimui. Įmonės veikla - nt pirkimas ir jo išnuomojimas. Įmonė neturi jokių įsipareigojimų ir iš nt nuomos gauna 300 eur/mėn. pastovių pajamų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viliau, dėkui už klausimus. Atsakymai:

  1. Jeigu su pirkėju pasirašoma sutartis ir pirkėjas pervedė pilną sumą už NT į sąlyginio deponavimo sąskaitą, tuomet taip, pradinis įnašas netenka prasmės, Jūs gausite visus pinigus tuomet, kai įvykdysite visus sutartinius reikalavimus;
  2. Būsto paskola įmonei ir fiziniam asmeniui skiriasi. Jeigu pirksite NT kaip įmonė, laikotarpis ir sąlygos priklausys nuo įmonės finansinių galimybių įvertinimo.
+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų