Nt nuoma

Nt nuoma. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nt nuoma“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
andrius

Sveiki, ar bankas vertina kaip pajamas, gautas iš nekilnojamo turto nuomos? Ar gaučiau paskolą dar vienam butui ?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Gabrielė

Sveiki, noriu užduoti kelis klausimus. Pirmiausiai trumpai apie mane ir mano finansinę padėtį:

  • Man yra 24 metai, netekėjusi, vaikų neturiu.
  • Dirbu 3,5 metų tojo epačioje įmonėje.
  • Pareigos konsultantė.
  • Atlyginimas į rankas 650€ (nuolatinis). Tačiau turiu finansinių įsipareigojimų: lizingu paimtas telefonas ir kompiuteris. Bendra suma 63€. Iš turimos algos 650-63=587€ lieka pragyvenimui. Yra galimybė toje pačioje įmonėje paimti 0.5 etato konsultanto pareigų tada finansai būtų didesni.
  • Kredito istorija švari, viskas laiku mokama. Noriu sužinoti keliais skirtingais atvejais galiu gauti paskolą ir kokio dydžio?

Klausimai:

  1. Kokio dydžio paskolą galėčiau gauti turint 15% įnašą?
  2. Kokio dydžio paskolą galėčiau gauti neturint 15% įnašo, bet tūrint nuosavo namo dovanojimą (ne pomirtinis palikimas) ir jį užstatant. Jo vertė galbūt būtų apie 30-40tūkst.
  3. Ar yra galimybė išperkamajai nuomai be jokio įnašo ir kokia būsto suma tai galėtų būti?
Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Greta

Laba diena, esu 25 metų dirbanti biudžetinėje įstaigoje mergina. Mano mėnesio pajamos į rankas (atskaičius mokesčius) 622 eur. Planuoju įsigyti naujos statybos būtą - iki 40000 eur. Studijuojant ėmiau studijų paskolą, susimokėti už mokslus, liko sumokėti apie 1600 eur, į mėnesį moku po 20 eur. Noriu pasiteirauti ar aš galiu pretenduoti į paskolą ir jei neturiu galimybės šiuo metu surinkti pradinį įnašą, ar galėčiau būtą įsigyti pagal išperkamąją nuomą.

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Asta

Laba diena, aš su tėvais gyvenu savivaldybės bute nuo 1999 metų, labai norėtume jį privatizuoti, bet deja bankai paskolos neduoda dėl mažų pajamų. Tėtė turi I grupę (25%), mama II grupę (35%) invalidumų. Ar galima būtų buta išsipirkinėti iš savivaldybės be bankų išperkamąją nuoma.

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Liucas

Sveiki, esame šeima, turime 1 vaiką, svarstome apie būsto įsigijima. Pajamos apie 1800 į rankas. Norėjau paklausti kaip vertinate būsto isigijimą iš Hanner-pradinis įnašas mokamas dalimis kas mėnesį, nes 15 procentu sutaupyti labai sunku, kai nuomos kainos Vilniuje labai aukštos. Gaunasi užburtas ratas, kai negali atsidėti reikiamos sumos pradiniam įnašui, nes tai ką gali atsidėti - sumoki už nuomą. Lauksiu nuomonių :)

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Liucai, dėkui už klausimą. Labai patogus variantas, tačiau siūlyčiau įsivertinti ar tikrai Hanner siūlomas būstas yra geriausias variantas gyvenimui ir ar tikrai norėsite ten gyventi. Aš abejočiau, nes manau, kad yra geresnių ir pigesnių variantų, tik tam reikia turėti savo pradinį įnašą. Kadangi Jūsų pajamos yra gana nemažos, tikrai siūlyčiau neįsipareigoti tol, kol nesijausite finansiškai stabilesni. Tokie pasiteisinimai "užburtas ratas" tik rodo, kad dar esate nepasiruošę. Reikia daugiau noro ir viskas yra įmanoma. Siūlau nepirkti to, kas nepatinka. Tačiau tai tik mano patarimas, jeigu Jums Hanner siūlomi butai ir kainos tinka, o taip pat ir sąlygos - pirmyn, tačiau aš manau, kad ten nėra geriausias variantas.

+3Buvo naudinga
Antanas

Laba diena, jei įsigyju butą su valstybės remiama paskola, pagal įstatymą (13 straipsnis), butą negalima perleisti 5 metus? Galima šitą laikotarpį būstą nuomoti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Antanai, dėkui už klausimą. Manau, kad galima, nėra įstatyme jokių draudimų.

+4Buvo naudinga
Rasa

Mes gyvename provincijoje, du vaikai, vyras jau perkopęs 35m., abu dirbantys, pajamos pastovios ir stabilios. Savo nekilnojamo turto neturime. Turtingų giminių taip pat. Kaip sutaupyti 15 proc. pradiniam įnašui, kai reikia mokėti būsto nuomą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Na, turbūt reikėtų labiau norėti, daugiau dirbti ir taupyti.

+3Buvo naudinga
Jurgita

Sveiki, noriu paklausti. Šiuo metu nuomoju butą Šiauliuose. Moku nuomą kas mėnesį po 200€ ir dar už komunalines. Norėčiau nusipirkti savo nuosava butą. Geriau mokėsiu paskolą tuos 200€, nei nuomą. Mano mėnesio pajamos šiuo metu yra į rankas 520€, vaiko pinigai kas mėnesį yra 160€. Nuo rugpjūčio mėnesio atlyginimas truputį didės. Kiek galėčiau gauti pinigų būsto įsigyjimui? O jeigu neužtenka atlyginimo, tai koks jo dydis turėtų būti, kad būtų galima gauti paskolą. Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Galite galvoti apie 20-30 tūkst. eur paskolą. Bet detalesnį vertinimą pasakys tik bankai.

+3Buvo naudinga
Aivaras

Laba diena, Su drauge planuojame imti būsto paskolą kaip bendraskolininkai (nesusituokę), bet rudenį esu pašauktas karinei tarnybai. Ar paskolos mokėjimas būtų atidedamas bendrai paskolai? Jeigu atidedamas bendrai tai ar reikia mokėti palūkanas tarnybos metu? Kaip bankas vertina tokį paskolos atidėjimą ir ar gali ateityje dėl to kelti palūkanas? Koks būtų Jūsų asmeninis patarimas dėl paskolos ėmimo ar geriau imti prieš karinę tarnybą ar po? Šiuo metu nuomojames butą ir už nuomą mokame daugiau negu reikėtų mokėti už palūkanas bankui. Geros dienos.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aivarai, dėkui už klausimą. Dėl karinės tarnybos ir būsto paskolų, kažkokio ypatingo įstatymo nėra, bet kokiu atveju turi būti rastas kompromisas tariantis su banku, tikėtina, kad bankai atsižvelgs į Jūsų situaciją ir rasite kažkokį sutarimą. Teoriškai, būtų galima atidėti paskolos gražinimą, mokant tik palūkanas. Tokią situaciją bankai vertina tikrai mažiau teigiamai, negu įprastą. Asmeniškai manau, kad Jums dar per anksti yra galvoti apie būsto paskolą. Jeigu dar vis bus poreikis, patarčiau imti būsto paskolą po karinės tarnybos. Juk po karinės tarnybos gali įvykti labai daug kas, galbūt pasikeis požiūris į gyvenimą ir panašiai.

Dėl Jūsų pasakymo "nuomojamės butą ir už nuomą mokame daugiau, nei reikėtų mokėti bankui", pagal mano požiūrį į gyvenimą ir finansus yra ne itin teisingas. Bet atminkite, kad čia yra tik mano nuomonė. Turint nuosavą būstą esate pririštas prie vietos, pririštas prie banko, turite rūpintis remontu, atnaujinti būstą, tai nėra taip pigu. Kaip suprantu esate jauni ir energingi, todėl apie būsto paskolą turėtumėte galvoti tik tuomet, kai susiformuos Jūsų bendras požiūris į gyvenimą, suvoksite finansus, išmoksite taupyti, suprasite pinigų vertę, suprasite apskritai dėl kokių priežasčių Jums reikalingas nuosavas būstas. Apie būsto paskolą galvočiau tuomet, kai yra didelės ir stabilios pajamos, kai būsto paskolos įmokos nesudaro pagrindinių Jūsų mėnesinių išlaidų. Kol dar nežinote koks pagrindinis bus Jūsų pajamų šaltinis po karinės tarnybos - apie būsto paskolą negalvokite. Būsto paskola ir būsto pirkimas tikrai nėra tas pirkinys, kurį turėtumėte pirkti dabar, nes po to jau nenusipirksite. Visada galėsite tai padaryti, todėl patarčiau neskubėti ir palaukti kol grįšite iš tarnybos ir susiformuosite kaip pora, kaip suaugusi šeima. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Dominyka

Sveiki, esu dirbanti su neterminuota darbo sutartim, atlyginimas apie 500€,+ toje pačioje darbovietėje yra sutartis automobilio nuomos 200€. Ar imant paskolą bankai užskaitytų auto nuomą, ar tik žiūrėtų mano darbo užmokestį? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dominyka, dėkui už klausimą. Būtų vertinamas darbo užmokestis, o auto nuoma galėtų būti kaip papildomas teigiamas rodiklis, kuris nebūtų manau toks reikšmingas.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų