Namo perrašymas

Namo perrašymas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „namo perrašymas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Donatas

Sveiki. Man draugė ar sugyventinė labiau tiktų davė 30% pradinio įnašo namui pirkti. Pati nenorėjo eiti į banką ir sutartį dviese darytis. Na, kad namas būtų abiejų, o įmokas mokėčiau aš. Ir dabar kai namas nupirktas, ji nori kad aš užrašyčiau jai pusę namo. Aš tai ne prieš. Bet juk 70% priklauso bankui. Tai ir klausimas ar aš galiu kokių nors metodu užrašyti jai pusę namo ir toliau sėkmingai mokėti įmokas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Visų pirma, bankui priklauso 100% namo, kai tik išmokėsite paskolą, bankui namas nebepriklausys, o iki tol Jūs neturite jokios teisės be banko perleisti ar įkeisti būsto. Dėl perrašymo reikia kalbėti su banku ar galima prijungti Jūsų draugę prie sutarties, jeigu galima, tuomet reikėtų pervertinti sutartį, žiūrėti kokie bus mokesčiai, kaip keisis sąlygos ir pan. Be banko leidimo, į paskolos sutartį įtraukti draugės negalėsite.

+3Buvo naudinga
Ausra

Laba diena, Mano klausimas butų, kokių dokumentų reikia norint namą perrašyti. Aš noriu namą persirašyti nuo mamos ant savęs su vyru. Aš gyvenu Vokietijoje. Kokių dokumentu reikia man ir mano vyrui. Mes vasara važiuosim į Lietuvą tai norėčiau turėti truputį daugiau informacijos. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už informaciją. Pirmiausiai reikia susirasti notarą, pas kurį atliksite šią procedūrą. Užsiregistruokite laiką, pateikite namo adresą, kurį norėsite perrašyti ir notaras pateiks visus dokumentus ir jų kopijas, kurių reikės perrašant namą.

+3Buvo naudinga
Alina

Laba diena, norėčiau paklausti jei užstatytas namas su žeme ir gauta paskola namo užbaigimui, ar bankas leidžia perrašyti mažesnę dalį žemės artimam žmogui? Ar keičiasi sąlygos? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Alina, dėkui už klausimą. Manau, kad neleistų, nes turtas priklauso bankui. Nebent bankas sutiktų parduoti tą dalį. Pasikalbėkite su banku.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų