Sugyventinė

Sugyventinė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „sugyventinė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Donatas

Sveiki. Man draugė ar sugyventinė labiau tiktų davė 30% pradinio įnašo namui pirkti. Pati nenorėjo eiti į banką ir sutartį dviese darytis. Na, kad namas būtų abiejų, o įmokas mokėčiau aš. Ir dabar kai namas nupirktas, ji nori kad aš užrašyčiau jai pusę namo. Aš tai ne prieš. Bet juk 70% priklauso bankui. Tai ir klausimas ar aš galiu kokių nors metodu užrašyti jai pusę namo ir toliau sėkmingai mokėti įmokas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Visų pirma, bankui priklauso 100% namo, kai tik išmokėsite paskolą, bankui namas nebepriklausys, o iki tol Jūs neturite jokios teisės be banko perleisti ar įkeisti būsto. Dėl perrašymo reikia kalbėti su banku ar galima prijungti Jūsų draugę prie sutarties, jeigu galima, tuomet reikėtų pervertinti sutartį, žiūrėti kokie bus mokesčiai, kaip keisis sąlygos ir pan. Be banko leidimo, į paskolos sutartį įtraukti draugės negalėsite.

+3Buvo naudinga
aurimas

Sveiki, su Sugyventine planuojame imti busto paskola, bet (as dirbu Lietuvos imoneje komandiruociu principu vokietijoje , ant popieriaus gaunu 720, i rankas su dienpinigiais i menesi iseina minimum2200e i rankas, bet buvau anstoliuose mazdaug pries 2metus tik susimokejau skolas,anstoliai buvo uz vairavima be teisiu) drauge ant popieriaus gauna 1000 , taigi klausimas : ar bankas mums bendrai duotu paskola bustui nesusituokus,ar labai trukdytu kad anksciau buvau anstoliuose ? man 30m,draugei 26m

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Ar duos bankas paskolą ar ne, priklauso tik nuo banko individualaus Jūsų situacijos vertinimo.

+4Buvo naudinga
Dmitrij

Laba diena, ar būtų galimybė pasiimti būstui paskolą su sugyventine, turint pastovias pajamas. Taip pat turint pradinį įnašą. Tačiau vienam turint blogą kredito istoriją ir turint laiduotoją, pensinio amžiaus žmogų su gera kredito istorija, bei turinti nekilnojamajį turtą, kuri galėtu užstatyt?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dmitrij, dėkui už klausimą. Sunkiai, bet reikia kalbėtis su bankais, kad įvertintų tą blogos kredito istorijos sudėtingumą.

+3Buvo naudinga
Rolandas

Sveiki, norėčiau pasiteirauti dėl galimos būsto paskolos, kokią galėtume sumą gauti iš jūsų banko. Gyvenu su sugyventine jau 13 metų, kartu esame nesusituokę, man 40m, sugyventinei 31m., auginame bendrą vaiką 8 metų. Aš vienoj darbovietėje dirbu 8 mėn., mano pajamos į rankas 361, o sugyventinė dirba 2 metus, vienoj darboveteje 1,4 mėn. gaudavo minimalią alga, o dabar jai pakėlė jau pusę metų ji į rankas gauna 600. Norėčiau jūsų paklaust, kokią sumą galėtume gauti iš banko įsigyti būstą? Buvo problemos su anstoliais, bet viskas išmokėta, nebėra skolų, ar jūs į tai irgi atsižvelgiat? Jei mūsų norima suma yra 55 tūkst., ar reikalingas pradinis įnašas, ar galimas užstatas 2 bendrabučio kambariai Klaipėdoje, ne blokinis? Ar galime kreiptis būdami tokio amžiaus dėl jaunos šeimos paramos? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Kaip suprantame iš klausimo, Jūs nesate susituokę. Jūsų abiejų pajamos gauti 55 000 Eur. paskolą yra per mažos, taigi paskolos negautumėte. Sugyventinė gauti nedidelę paskolą galėtų, bet tik tuo atveju, jeigu problemos su antstoliais neliečia jos. 55 000 Eur. ( mėn.295 Eur. Įmoką) tai sudaro puse moters pajamų. pagal įstatymą paskoloms galima skirti tik 40 proc. savo pajamų ( bet vienam suaugusiam turi likti 400 Eur. , 1 vaikui 150-200 Eur. pragyvenimui.)

+2Buvo naudinga
Marius

Sveiki, man yra 22metai, kartu su sugyventine uždirbame apie 1200€ i mėnesį. Turime vaiką 1 mėnesio. Ar yra galimybė gauti būsto paskolos kompensaciją?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Visų pirma turite būti susituokę. Dėl detalesnio šeimos įvertinimo ir paramos galimybių kreipkitės į savo savivaldybę.

+3Buvo naudinga
Steponas

Sveiki, situacija tokia, esu tolimųjų reisų vairuotojas, o kaip žinoma jie uždirba tik minimumą, o visa kita dienpinigiai, tad mano atlyginimas su dienpinigiais gaunasi apie 1500-1600 į mėn. Turiu sūnų, bet gyvename nesusituokę, "sugyventinė" dabar yra motinystės atostogose, ir jos pajamos yra apie 260 eur į mėn., tad idomu, kokios galimybės gauti paskolą 50000-60000 įsigyti NT Klaipėdoje ar jos rajone, šioje situacijoje su bendraskoliu? Ir kaip bankas žiūri į paskolų išdavimą NT kuris nėra 100% baigtumo? P.s. esant reikalui, turėčiau laiduotojus. Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Steponai, dėkoju už klausimą. Manyčiau, kad Jūsų galimybės (vertinant tik pagal pajamas ir jų kilmę) gauti norimo dydžio būsto paskolą yra realios. Kai kurie bankai vertins komandiruotpinigius 100% (jeigu jie yra stabiliai mokami 6-12 mėn.), kai kurie mažesnę dalį apie 50%. Beabejo, Jūsų kredito istorija ir visi kiti svarbūs paskolos išdavimui aspektai turi būti „tvarkingi”. Dėl baigtumo, priklausys nuo situacijos ir statytojų sutarčių su bankais. Gali būti įvairiai. Daugiau informacijos apie banko požiūrį į komandiruotpinigius rasite čia.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų