Tėvų laidavimas

Tėvų laidavimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „tėvų laidavimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Zofija

Laba diena, Prieš 5 m. dukra pirko butą, aš laidavau banke savo bustu. Šiuo metu norėčiau parduoti savo bustą. Kaip nuimti laidavimą. Ačiū

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Daiva

Sveiki, dukra nori pirkti butą Vilniuje, bet metus laiko buvo užsienyje ir nedirbo, dabar dirba dar tik 3 mėn. pajamos virš 1000€. Butą norėtume pirkti jos vardu. Pusę sumos už butą sumokame grynais, apie 40000 € reikalinga paskola, ar užtektų tėvų laidavimo? Ar vienas iš tėvų galėtų gauti paskolą (tėvams pajamų užtenka) bet butą forminti dukros vardu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daiva, dėkui už klausimą. Manau, kad pagal pateiktą situaciją gauti paskolą dabar variantų būtų, reikia kalbėtis su banku. Tačiau būtų paprasčiau palaukti 3 mėn., taip galbūt gautumėte ir geresnes sąlygas. Kuo daugiau visokių išlygų, tuo gali prastėti situacija.

+3Buvo naudinga
Domas

Sveiki, Turiu klausimą dėl laiduotojo. Domina nuosavo būsto pirkimas ar vienas iš tėvų gali laiduoti, kad nereikėtų mokėti pradinio įnašo bankui perkant būstą (įkeisti būtą ar kažką pnš) ? Ar aš kažką ne taip suprantu ? Iš anksto ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Domai, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas yra būtinas grynais savais sutaupytais pinigais. Tėvai nebent gali padovanoti Jums tuos pinigus. Jūs taip pat turite turėti stabilias pajamas norint gauti būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Juste

Mes su vyru gyvename uzsienyje (ne ES valstybeje). As Lietuvos piliete, jis Jungtines Karalystes pilietis. Noretumem pirkti buta Vilniuje ir kol esam uzsienyje isnuomuoti. Vyro sutartis neterminuota, pajamos apie 10,000 euru i menesi. Is ju apie 2,000 euru buto nuomai ir maistui. Ar butu imanoma gauti paskola Lietuvoje? JK bankai duoda paskola tik pirkimui JK, kur jau ir taip turime buta (be paskolos). Ar padetu, jei mano teveliai, kurie vis dar dirba laiduotu uz mane ir vyra? Ar tarkim vyras galetu deklaruot porai menesiu gyvenama vieta ju adresu ir taip gauti paskola?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jeigu Jūs abu gaunate pajamas užsienyje, tuomet bankai būsto paskolą išduos tik su laiduotoju, o pradinis įnašas bus didesnis nei įprastai - sieks 50%. Šiuo atveju Jūsų tėvų laidavimas bus išeitis. Jeigu pajamas gauna tik Jūsų vyras, o Jūs ne - gali būti niuansų, tačiau manau, kad turėtų būti sprendimų. Siūlau tiesiogiai kreiptis į bankus, užpildykite paraišką ir el. paštu ar telefonu gausite bent preliminarias bankų pozicijas.

+5Buvo naudinga
Juste

Dekui uz atsakyma. Jau susisiekiau su keliais bankais, bet visi atsisako duot paskola uzsienieciui, nors turtas ir butu Lietuvoje. Nelabai suprantu kodel bankai nenori uzsidirbt. Jei mano, kas menesiniu ismoku nesugebetumem sumoket, tai jiem liktu turtas su 25%-50% pradiniu inasu, kuri galetu parduot ir manau uzsidirbt is to. Suprantu kodel UK bankai nenori duot paskolos kita valiuta ir uzsienyje kur nera ju filialu. Nutarem geriau pirkti dar kelis butus UK. Ten paskola suteikia su 25% inasu (10% jei gyventume salyje). Dekui uz atsakyma. Tikiuos ateityje kas nors pasikeis ir galesim investuoti i NT ir Lietuvoje.

+1Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų