Vaikų globos namai

Vaikų globos namai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „vaikų globos namai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Paulius

Sveiki, ar mano žmona gali predenduoti į subsidiją būstui įsigyti, jos tėvas miręs, o iš motinos buvo atimtos motinystės teisės, ji augo vaikų globos namuose, šiuo metu mes esame susituokę, turim 1 vaiką, aš pats augau su tėvais, mano alga 1100 e į rankas, žmonos antrais metais dekretiniai pinigai 160 e.

Atsakyti Dalintis
Dana

Perrasykite antrus metus ant savęs ir gausite gerus pinigus iš Sodros, žmonai ir jums niekas nesikeis tik pinigų atžvilgiu, gausite savo algos 40proc

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Pauliau, dėkui už klausimą. Pretenduoti gali, kad įvertintų situaciją ar tikrai atitinka visas sąlygas. Yra gaunamų pajamų, turto ir kitų ribojimų. Pildykite paraišką ir sužinokite galimybes.

+3Buvo naudinga
Almina

Laba diena. Norėjau pasiteirauti dėl būsto įsigijimo subsidijos. Esu našlaitė (netekus abiejų tėvų) ir iki 18m gyvenau vaikų globos namuose. Šiuo metu man yra 22m ir esu ištekėjusi neturime vaikų. Norime įsigyti būstą. Ar mum duodama subsidija būtų max 20%? Esu registruota Kėdainių savivaldybėje, o norime pirkti būstą Kaune, ar pažymą reikia išsiimti Kėdainiuose ir ar galima tokiu atveju pirkti Kaune būstą? Ar ta subsidija dengia pradinį įnašą ir dalį paskolos ir tai reiškia kad padengus 20% paskolos bankas jau atminusuoja tą įnašą ir tik kas lieką tokią paskolos pinigų sumą suteikia? Ar tiesa, kad naudojantis tokia lengvata galima pirkti tik namą arba butą t.y. Negalima pirkti kotedžo ar namo dalies?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Almina, dėkui už klausimą. Taip, manau, kad turėtumėte gauti paramą, tačiau yra ir daugiau kriterijų dėl pajamų ir t.t. Kreipkitės į Kėdainių savivaldybę pažymai gauti, o su ta pažyma galite imti būsto paskolą bankuose ir pirkti būstą bet kur Lietuvoje. Bankai suteikia tokio dydžio paskolą, kokią gali išduoti ir paskui nuo tos sumos 20% padengia valstybė, o visą likusią sumą jau mokate Jūs patys. Įstatyme nėra numatyta kokio tipo būstą galite pirkti, tad teoriškai turėtumėte galėti įsigyti kotedžą ar namo dalį, tačiau priklausys nuo to, kaip jis bus įformintas ir kam priklausys. Tiesiog bankai būsto paskolų gali nesuteikti įsigijant dalį namo.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų