Revolut verslo sąskaita

Revolut verslo sąskaita. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „revolut verslo sąskaita“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rimantas

Sveiki, ES šalyje registruotai, Lietuvoje vykdančiai veiklą (LT registruota mokesčių mokėtoja, PVM mokėtoja) įmonei pageidauju atsidaryti sąskaitą Revolut banke. Nuo ko pradėti, kur kreiptis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rimantai, dėkui už klausimą. Revolut neturi fizinių klientų aptarnavimo skyrių, tad norint atsidaryti Revolut verslo sąskaitą reikia internetu ir vadovautis nurodytais veiksmais. Jeigu kyla klausimų galite rašyti per Revolut programėlę jiems tiesiogiai arba per Revolut facebook.

+3Buvo naudinga
Stefanija

Laba diena, mes esame įmonė ir ieškome Revolut banko kontaktų Lietuvoje. Planuojame sudaryti sutartį ir norime plačiau sužinoti apie teikiamas paslaugas ir įkainius. Pagarbiai, Stefanija

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Stefanija, dėkui už klausimą. Revolut neturi fizinio klientų aptarnavimo skyriaus. Visos konsultacijos yra teikiamos internetu, per programėlę arba jų facebook puslapį.

+3Buvo naudinga
Julius

Praeitų metų naujiena, kad Revolut tampa banku Lietuvoje, bet, kad jie ieško čia kvailių kažkodėl niekas nešneka - freelancerio sąskaita £6.99, o įmonės £25 (primenu įmonės būna ir vieno asmens tai yra MB ir individualios). Taigi Lietuvos bankai PLĖŠIKAI yra daug pigesni, Šiaulių bankas 2,00 EUR/mėn. mėnesinis pagrindinės ir / ar papildomos kortelės administravimas 0.70Eur Taigi banke abonentinis mėnesinis 2.70Eur, Revolut minumum £6.99 jei tai individuali veikla, jei individuali įmonė ar MB £25. Kur čia logika? Gal Anglijai tokios kainos normalios, sprendžiant iš TV laidų, kur viena mergiotė žalioji aktyvistė sugeba iš surudijusių šulinių dangčių uždirbti po £600 už vnt, nors kaip sakoma dėl skonio nesiginčijama, bet čia kalba apie banką, ne apie meną. Su Paysera kur viskas nemokama, jiem išvis nėra galimybių kobnkuruoti. Jau vien savo puslapį galėjo lietuviškai pateikti, bet ne.

Atsakyti
Marius

Na pvz kaip įmonės sąvininkas kuris turi verslo santykiu su Didziaja Britanija sutikciau moket £25, per kelias operacijos nuo valiutos kurso keitimo pas jos iskart sitas isleistas £25 iskart atsiperka, ka jau kalbet apie didesnes apyvartas ir didesni kieki mokejimu.. tai kaip pagrindini motyva del ko rinkciausi ir ta kaina nelaikau didele valiutu kursai pas jos.. Taciau kai meginai atsidaryt saskaita imonei prastovejau eileje gal 3men ir po to vistiek neisdave..

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juliau, dėkui už klausimą. Tikrai ne visur Revolut yra geriausi. Revolut pliusas yra mokėjimo kortelė, kuria gali atsiskaitinėti užsienio valiuta kur bankai nepasiūlo tokių valiutų kursų, ir taip, Jūs teisus, verslui kaina yra per didelė. Privatiems asmenims yra patrauklu, nes nemokama ir keliaujant ten kur valiuta yra ne eurai, dažnu atveju yra geresnis kursas. Pats asmeniškai neturiu verslo sąskaitos, nes kaina yra per didelė, tačiau yra minčių, nes kiekvieną mėnesį už tam tikras interneto paslaugas tenka mokėti įvairiose šalyse įvairiomis valiutomis, tai kas mėnesį naudodamas vieno iš bankų kortelę prarandu nemažai, bet dėl patogumo ir gana didelio Revolut verslo sąskaitos mokesčio dar nesiryžtu.

+3Buvo naudinga
Ruta

Laba diena, įmonei buvo išduota Revolut kortelė, įmonė bankrutavo, kaip bankroto administratoriui prisijungti prie kortelės duomenų, pasižiūrėt apyvartą, nes lėšos prieš pat bankroto bylos iškėlimą buvo vedamos į Revolut kortelės sąskaitą. Dėkoju.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Susisiekėme su Lietuvos banku ir uždavėme šiuos klausimus:

  1. Ar Revolut klientų sąskaitos nėra areštuojamos, jeigu bankrutuoja ar yra paieškomi anstolių?
  2. Ar Revolut galioja tarpvalstybinio skolų išieškojimo taisyklės? Jie yra registruoti JK, todėl anstoliai negali prieiti prie sąskaitų? https://europa.eu/…/making-receiving-payments/…/index_lt.htm
  3. Kaip bankroto administratoriui prisijungti prie sąskaitų?

Pateikiame Jums Lietuvos banko Kredito ir mokėjimo paslaugų priežiūros skyriaus vadovės Rasos Cicėnienės komentarą:

Dėl bankroto administratoriaus galimybės prieiti prie sąskaitos siūlytume kreiptis teisiogiai į Revolut LTD ir susiekti dėl reikiamų pateikti duomenų, dokumentų ir/ar kitos informacijos, reikalingos kad įgaliotas asmuo galėtų prieiti prie sąskaitos.

Darome prielaidą, kad Jūsų nurodytas atvejis susijęs su Revolut Ltd, kuri įsteigta Didžiojoje Britanijoje ir Lietuvoje veikia neįsteigusi filialo, atidaryta sąskaita. Šią įmonę tiesiogiai prižiūri Jungtinės Karalystės finansinių paslaugų priežiūros institucija (ang. Financial Conduct Authority, FCA).

Tikėtina, kad šiuo atveju Revolut Ltd ir jo klientų sudarytai sąskaitos sutarčiai būtų taikoma Didžiosios Britanijos teisė, todėl skolos išieškojimo klausimai, įskaitant antstolių teisę areštuoti mokėjimo sąskaitose esančias lėšas, sprendžiami pagal Didžiosios Britanijos teisinį reguliavimą. Dėl šios priežasties rūpimais klausimais reikėtų kreiptis į minėtą Jungtinės Karalystės finansinių paslaugų priežiūros instituciją el. paštu: consumer.queries@fca.org.uk (detalesnė informacija pateikiama minėtos priežiūros institucijos tinklalapyje adresu https://www.fca.org.uk/ ), ir (arba) ten veikiančias institucijas, atsakingas už skolos išieškojimo vykdymo klausimus.

Ar Lietuvos antstoliai turi galimybę taikyti apribojimus ar areštuoti Didžiojoje Britanijoje Revolut Ltd atidarytose sąskaitose esančias lėšas bei kokia tvarka vyksta tarpvalstybinis bendradarbiavimas skolos išieškojimo klausimais, rekomenduotume kreiptis į Lietuvos antstolių rūmus (info@antstoliurumai.lt, adresas Konstitucijos pr. 15, LT-09319 Vilnius), kurie įstatymo nustatyta tvarka koordinuoja ir kontroliuoja antstolių veiklą.

+3Buvo naudinga
Andrius

Sveiki. Ką galite pasakyti apie Paysera? Kaip matau jie duoda geriausią kursa pirkimo, tarkim NOK. Kaip ji veikia?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Paysera yra labai gerai, tobulėja. Pats naudojuosi ir turiu asmeninę sąskaitą ir verslo sąskaitas. Šiaip pabandykite pasinaudoti. Taip pat Revolut kortelė labai gerus kursus turi, verta išbandyti taip pat.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų