Revolut bankas

Revolut bankas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „revolut bankas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Stefanija

Laba diena, mes esame įmonė ir ieškome Revolut banko kontaktų Lietuvoje. Planuojame sudaryti sutartį ir norime plačiau sužinoti apie teikiamas paslaugas ir įkainius. Pagarbiai, Stefanija

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Julius

Praeitų metų naujiena, kad Revolut tampa banku Lietuvoje, bet, kad jie ieško čia kvailių kažkodėl niekas nešneka - freelancerio sąskaita £6.99, o įmonės £25 (primenu įmonės būna ir vieno asmens tai yra MB ir individualios). Taigi Lietuvos bankai PLĖŠIKAI yra daug pigesni, Šiaulių bankas 2,00 EUR/mėn. mėnesinis pagrindinės ir / ar papildomos kortelės administravimas 0.70Eur Taigi banke abonentinis mėnesinis 2.70Eur, Revolut minumum £6.99 jei tai individuali veikla, jei individuali įmonė ar MB £25. Kur čia logika? Gal Anglijai tokios kainos normalios, sprendžiant iš TV laidų, kur viena mergiotė žalioji aktyvistė sugeba iš surudijusių šulinių dangčių uždirbti po £600 už vnt, nors kaip sakoma dėl skonio nesiginčijama, bet čia kalba apie banką, ne apie meną. Su Paysera kur viskas nemokama, jiem išvis nėra galimybių kobnkuruoti. Jau vien savo puslapį galėjo lietuviškai pateikti, bet ne.

Atsakyti Dalintis
Marius

Na pvz kaip įmonės sąvininkas kuris turi verslo santykiu su Didziaja Britanija sutikciau moket £25, per kelias operacijos nuo valiutos kurso keitimo pas jos iskart sitas isleistas £25 iskart atsiperka, ka jau kalbet apie didesnes apyvartas ir didesni kieki mokejimu.. tai kaip pagrindini motyva del ko rinkciausi ir ta kaina nelaikau didele valiutu kursai pas jos.. Taciau kai meginai atsidaryt saskaita imonei prastovejau eileje gal 3men ir po to vistiek neisdave..

Buvo naudinga
Jūratė

Buvau el. paštu užsisakiusi kortelę, prašė įvesti 10 eur., bet seb bankas neleido pervesti (gal aš kažko nemokėjau paspausti). Noriu įsigyti jūsų kortelę. Kaip?

Atsakyti Dalintis
ANA

Jei reikia kort iš kart yra Lietuvoje kad nelaukti. FOXbox kur galite pavedimą padaryti tik taip dariausi sau.

Buvo naudinga
Tomas

Pirma Revolut kortele man nieko nekainavo (tik siuntimas ~2eur). 10 eur prase isideti kaip depozita (kad as cia "rimtai ziuriu"), kuriuos veliau galima buvo isleisti. Greiciausiai tai bedos is SEB banko korteles, kurios nesusijusios su Revolut.

Buvo naudinga
Natalija

Mano sūnus kartu su manim apie 19:00 val. šiandien bandėm nuimti nuo kortelės Revolut 2.000 eur. Swedbank prie parduotuvės Iki adresu geležinkelio g. 38 Vilnius.... Revolut kortelę bankas atidave ir atėme tuos 2,000 eur. O bankomatas pinigų nedavė... Kur mums kreiptis? Ką daryti? pinigai nemaži....

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Natalija, dėkui už klausimą. Reikia kuo skubiau skambinti Swedbank bankui ir registruoti įvykį, o taip pat pranešti apie šį įvykį Revolut. Bus pradėtas tyrimas, peržiūrėtos kameros ir jeigu nustatys, kad pinigai buvo neišduoti - grąžins pinigus.

+3Buvo naudinga
Inga

Sveiki, ar asmuo gali pervesti pinigus į mano Revolut kortelę iš Švedijos banko? Kokie rekvizitai reikalingi?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Taip, gali, tiesiog turi nurodyti Jūsų IBAN (sąsk nr.) ir BIC kodą. Turės būti daromas tarptautinis SWIFT pavedimas.

+3Buvo naudinga
MEXTRASLOG

Laba diena. Buhalterė darydama pavedimą sumaišė BIC ir pinigai nukeliavo į Mistertango banką. Vakar bankas patvirtino, kad pinigus jie persiunte į Revolut banką. Kaip galėčiau sužinoti ar klientas gavo pavedimą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Susisiekite su Revolut arba klientu.

+3Buvo naudinga
Egle

Kaip sužinoti revolut banko rekvizitus Lietuvoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Nežinau ar tai yra oficialūs rekvizitai Lietuvoje, bet Revolut nurodo šį adresą, verslo centre Park Town: Lvovo g. 105A, LT-08104 Vilnius

+3Buvo naudinga
Judita

Rasta REVOLUT Master Card kortelė. Kaip būtų galima rasti savininką, ar bankas gali padėti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Judita, dėkui už klausimą. Parašykite į Revolut Facebook apie rastą kortelę.

+3Buvo naudinga
Donatas

Sveiki. Jei dabar Lietuvoje į mano saskatą "Revolut" gali įlįsti anstoliai, tai koks yra saugus bankas, kuris neleidžia anstoliams blokuoti, areštuoti, knaisiotis po mano el.piniginę? Skolų neturiu, bet nežinai kas gali įvykt gyvenime, kad į saskaitą įsikištų treti asmenys, manęs netenkina tokios banko siūlomos paslaugos.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Nėra tokio banko. Tai du prieštaraujantys sau dalykai, jeigu anstoliai negalės „įlįsti” į tokias sąskaitas, tai bus nesaugus bankas ir nebus prižiūrimas atitinkamų institucijų. Manau, kad jeigu pinigus laikysite tokiame „saugiame” banke, kuris nėra prižiūrimas, tuomet Jūsų laikomi pinigai nebus apsaugoti. Bankai tiesiog vadovaujasi Lietuvoje galiojančiais įstatymais. Gyvenkite taip, kad nereikėtų bijoti anstolių ir nebus problemų. O esant skoloms, skolas reikia grąžinti.

+3Buvo naudinga
Simona

Sveiki, naudoju telefone revolut app, viduje yra sąskaitos nr. Jei jį duosiu žmogui, kad man pervestu, kokių būdų gausiu pinigus? Ar šis sąskaitos nr yra mano banko senos sąskaitos, kuri yra surišta su revolut, ir turėsiu eit į banką ar čia revolut sąskaitos nr, ir gausiu pinigus tiesiai į mob.app? Mano sena sąskaita yra uždaryta antstolių, tai ar nebus taip, kad tų pinigų išvis negausiu?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, jeigu duosite savo sąskaitos numerį, kai Jums į jį perves, pamatysite pinigus savo programėlėje. Nežinau kokią Jūs turėjote sąskaitą irkokią dabar turite. Tačiau Revolut yra naujas, bet jau specializuotas Lietuvoje veikiantis bankas ir anstoliai gali areštuoti ir šią sąskaitą, jei ne areštuos, tuomet manau bus laiko klausimas.

+7Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų